Bebilon 2 z Pronutra+ mleko następne dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia 800 g x 6 op. !!! butelka CANPOL gratis !!!

Bebilon 2 z Pronutra+ mleko następne dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia 800 g x 6 op. !!! butelka CANPOL gratis !!!

Cena:
229,99 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Receptura Bebilonu jest efektem ponad 30 lat badań naukowych nad mlekiem matki. Staranna analiza pozwoliła nam na stworzenie mleka, które może być pierwszym naturalnym wyborem dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli nie możesz karmić piersią.

Nazwa
Bebilon 2 z Pronutra+ mleko następne dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia 800 g x 6 op. !!! butelka CANPOL gratis !!!
Producent
NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.
Postać
proszek
Opakowanie
800 g x 6 op.
Kod EAN
5900852011382
BLOZ 7
4286012

Opis produktu

Receptura Bebilonu jest efektem ponad 30 lat badań naukowych nad mlekiem matki. Staranna analiza pozwoliła nam na stworzenie mleka, które może być pierwszym naturalnym wyborem dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli nie możesz karmić piersią. Bebilon 2 z Pronutra+ jest mlekiem następnym po mleku matki w proszku. Bebilon jest ekspertem w opracowywaniu produktów, które towarzyszą Twojemu dziecku na każdym etapie życia. Od wielu lat, dzięki ciągłym badaniom naukowym, opracowujemy receptury Bebilonu, by były tak doskonałe jak to możliwe. Z innowacji wprowadzanych w naszych mlekach korzystają dzieci na całym świecie. Nasza wiedza służy również opracowywaniu naukowo zaawansowanych produktów dla dzieci ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi.

Skład

Opatentowaną klinicznie przebadaną kompozycję prebiotyków (GOS/FOS) w ilości 0,8g/100ml, DHA w ilości 0,3% kwasów tłuszczowych długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy (LCPUFA) z grupy Omega 3, witaminy A, C i D, zawiera kwas α-linolenowy z grupy Omega 3.

Dawkowanie

Bebilon 2 z Pronutra+ podaje się w okresie rozszerzania diety niemowlęcia. Może on być samodzielnym posiłkiem, jak również może służyć do przyrządzania kleików i kaszek, np. BoboVita firmy NUTRICIA.

Działanie

Bebilon 2 zawiera opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję prebiotyków (GOS/FOS) w ilości 0,8g/100ml, dzięki czemu wspiera korzystną mikroflorę jelitową, witaminy A, C i D, dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, zawiera kwas α-linolenowy z grupy Omega 3, ważny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych.

Wskazania

Przeznaczonym dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii