• BEZ RECEPTY

    Maść majerankowa HASCO 10 g

    Maść majerankowa jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym stosowanym pomocniczo w stanach zapalnych błony śluzowej nosa (katar). Lek jest wskazany do stosowania u dzieci powyżej 1 roku życia.
    Cena: 2,99 zł
  • BEZ RECEPTY

    Xylometazolin WZF 0.1% krople do nosa 10 ml

    Preparat Xylometazolin WZF stosowany jest w niedrożności przewodów nosowych. Preparat ma formę łatwych w aplikacji kropel do nosa, dzięki czemu jego działanie odczuwalne jest bardzo szybko. Zmniejsza przekrwienie śluzówki nosa i przynosi ulgę.
    Cena: 5,89 zł
  • BEZ RECEPTY

    Scorbolamid 20 tabletek

    Scorbolamid to preparat stosowany w gorączce i bólach związane z przeziębieniem lub grypą, bólach głowy, nerwobólach. Scorbolamid to unikalna kompozycja 3 składników, które skutecznie likwidują pierwsze objawy przeziębienia lub grypy (salicylamid) oraz wzmacniają odporność organizmu (witamina C i rutozyd).
    Cena: 6,67 zł
  • BEZ RECEPTY

    Delortan Allergy 5 mg 10 tabletek

    Lek dla alergików, którzy marzą o tym, by nie ograniczał ich zatkany nos, łzawienie i swędząca pokrzywka, to Delortan Allergy. Tabletki zawierają desloratadynę, czyli substancję przeciwhistaminową.
    Cena: 6,99 zł
  • BEZ RECEPTY

    Alcep syrop 125 g HASCO

    Syrop stosuje się w infekcjach bakteryjnych górnych dróg oddechowych, kaszlu, zapaleniu krtani.
    Cena: 7,48 zł
  • BEZ RECEPTY

    Szałwia 30 tabletek

    WYCIĄG Z ZIELA SZAŁWII wspiera zdrowie układu pokarmowego oraz prawidłowy przebieg procesów trawiennych.
    Cena: 7,95 zł
  • BEZ RECEPTY

    Vicks SymptoMed Complete proszek do sporządzania roztworu doustnego o smaku cytrynowym 5 saszetek

    Vicks SymptoMed Complete zawiera trzy razy więcej aktywnych składników niż produkty, które zawierają sam paracetamol, co pozwala walczyć aż z sześcioma objawami przeziębienia lub grypy: gorączka, ból głowy, ból ciała, ból gardła, nieżyt nosa oraz mokry kaszel. Vicks SymptoMed Complete o cytrynowym smaku walczy z objawami przeziębienia lub grypy i sprawia,...
    Cena: 8,20 zł
  • BEZ RECEPTY

    Olbas Oil płyn do inhalacji parowej 10 ml

    Olbas Oil oparty jest na recepturze zawierającej naturane olejki eteryczne i jest przeznaczony do przeprowadzania inhalacji parowej. Preparat łagodzi objawy przeziębienia i zapalenia zatok przynosowych.
    Cena: 10,10 zł
  • BEZ RECEPTY

    Rub-Arom maść 40 g

    Lek Rub-Arom to lek roślinny stosowany tradycyjnie, którego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.
    Cena: 10,20 zł
  • BEZ RECEPTY

    Aromactiv baby żel dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia 20 g

    Żel Aromactiv baby jest przeznaczony dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Masaż przy pomocy żelu Aromactiv baby uwalnia odświeżające i oczyszczające zapachy sosny, mięty i eukaliptusa, pomaga dziecku odprężyć się i spokojnie zasnąć.
    Cena: 10,50 zł