• Syrop Tussipini D wyciąg płynny z pędów sosny 125 g HASCO

  Syrop ziołowy Tussipini D stosuje się tradycyjnie jako lek wykrztuśny i rozkurczający górne drogi oddechowe. Preparat stosowany pomocniczo w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych, którym towarzyszy kaszel, uczucie duszności i gęsta wydzielina.
  Cena: 3,27 zł
 • Aromactiv sztyft do nosa 1 g

  Sztyft do nosa Aromactiv zawiera wkład nasączony olejkami eterycznymi o działaniu pielęgnacyjnym, odświeżającym i ułatwiającym oddychanie.
  Cena: 3,92 zł
 • Xylometazolin WZF 0.1% krople do nosa 10 ml

  Preparat Xylometazolin WZF stosowany jest w niedrożności przewodów nosowych. Preparat ma formę łatwych w aplikacji kropel do nosa, dzięki czemu jego działanie odczuwalne jest bardzo szybko. Zmniejsza przekrwienie śluzówki nosa i przynosi ulgę.
  Cena: 4,99 zł
 • Alcep syrop 125 g HASCO

  Syrop stosuje się w infekcjach bakteryjnych górnych dróg oddechowych, kaszlu, zapaleniu krtani.
  Cena: 6,45 zł
 • Succus Echinaceae Phytopharm sok z jeżówki purpurowej płyn doustny 50 ml

  Succus Echinaceae Phytopharm sok z jeżówki purpurowej to środek wspomagający w leczeniu lżejszych infekcji bakteryjnych oraz wirusowych takich jak choroby z prze­ziębienia i stany zapalne górnych dróg oddechowych.
  Cena: 6,70 zł
 • Scorbolamid 20 tabletek

  Scorbolamid to preparat stosowany w gorączce i bólach związane z przeziębieniem lub grypą, bólach głowy, nerwobólach. Scorbolamid to unikalna kompozycja 3 składników, które skutecznie likwidują pierwsze objawy przeziębienia lub grypy (salicylamid) oraz wzmacniają odporność organizmu (witamina C i rutozyd).
  Cena: 6,89 zł
 • Polopiryna Complex 8 saszetek

  Polopiryna Complex z unikalną kompozycją trzech składników zwalcza nie tylko uciążliwe objawy, w tym katar, ale działa również na ich przyczynę – stan zapalny. Substancjami czynnymi leku są: kwas acetylosalicylowy, fenylefryny wodorowinian, chlorfenaminy maleinian. Ich skojarzone działanie skutecznie wzmacnia organizm w walce z przeziębieniem.
  Cena: 7,50 zł
 • XyloGel hydro żel do nosa w atomizerze 10 g

  XyloGel hydro x 10g atomizer
  Cena: 7,82 zł
 • Pyramidonek Zatkany nosek i drogi oddechowe 100 ml

  Pyramidonek Zatkany nosek i drogi oddechowe to suplement diety oparty o miód i mleko pszczele. Produkt bogaty w naturalne składniki miód, mleczko pszczele oraz sok z czarnej porzeczki.
  Cena: 7,89 zł
 • Szałwia 30 tabletek

  WYCIĄG Z ZIELA SZAŁWII wspiera zdrowie układu pokarmowego oraz prawidłowy przebieg procesów trawiennych.
  Cena: 7,95 zł