Iwostin Nurofen
 • NiQuitin przezroczysty plaster transdermalny 21 mg/24 h 7 sztuk

  NiQuitin plaster 21 mg  to preparat w postaci przezroczystych, kwadratowych plastrów przyklejanych na skórę, ułatwiający odzwyczajenie się od palenia tytoniu. NiQuitin plaster 21 mg należy stosować  jednocześnie z programem psychologicznym wspierającym rzucenie palenia. Plastry z nikotyną przez środowisko medyczne uznane są za środek skutecznie...
  Cena: 56,00 zł
 • NICORETTE Invisipatch 25mg/16h 7 plastrów

  NICORETTE INVISIPATCH jest dyskretnym, łatwym w użyciu, stosowanym raz na dobę rozwiązaniem, które pomoże Ci uporać się z chęcią sięgnięcia po papierosa. Jest ono najbardziej odpowiednie dla Ciebie, jeśli jesteś palaczem, który pali regularnie przez cały dzień.
  Cena: 55,00 zł
 • Desmoxan 1.5 mg 100 kapsułek

  Produkt Desmoxan obecnie jest niedostępny w ofercie apteki Amica.
  Cena: 61,10 zł
 • Detusan 24 pastylki do ssania

  Detusan 24 pastylki do ssania, dedykowany osobom palącym.
  Cena: 13,60 zł
 • Tabex 1,5 mg 100 tabletek

  Stosowanie leku Tabex® pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny. Mechanizm działania cytyzyny prowadzi do wypierania nikotyny z organizmu. Stosowanie produktu leczniczego Tabex pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od...
  Cena: 47,00 zł
 • NICORETTE Spray 1 mg/dawkę aerozol do jamy ustnej 150 dawek

  NICORETTE Spray jest to lek pomagający rzucić palenie papierosów osobom, które chcą zerwać z nałogiem. NICORETTE Spray łagodzi objawy odstawienne występujące po zaprzestaniu palenia, w tym głód nikotynowy. Gdy nagle zaprzestanie się dostarczać do organizmu nikotyny z tytoniu, rozwijają się różne rodzaje nieprzyjemnych odczuć zwanych objawami odstawiennymi.
  Cena: 46,20 zł
 • NICORETTE Coolmint tabletki do ssania dla rzucających palenie 2 mg 20 tabletek

  Lek NICORETTE® Coolmint, 2 mg, tabletki do ssania nadaje się do stosowania u osób palących o niskim stopniu uzależnienia od nikotyny, tj. które wypalają pierwszego papierosa w trakcie dnia po upływie więcej niż 30 minut od przebudzenia lub które wypalają mniej niż 20 papierosów na dobę.
  Cena: 14,70 zł
 • NICORETTE Freshmint gumy do żucia dla rzucających palenie 4 mg 105 sztuk

  Guma NICORETTE® Freshmint jest lekiem ułatwiającym palaczom uwolnienie się od nałogu. Gumy NICORETTE® Freshmint, pozwalają palaczowi, (który próbuje rzucić palenie) zmniejszyć uczucie głodu nikotynowego.
  Cena: 55,80 zł
 • NICORETTE Freshmint gumy do żucia dla rzucających palenie 2 mg 105 sztuk

  Guma NICORETTE® Freshmint jest lekiem ułatwiającym palaczom uwolnienie się od nałogu. Gumy NICORETTE® Freshmint, pozwalają palaczowi, (który próbuje rzucić palenie) zmniejszyć uczucie głodu nikotynowego.
  Cena: 60,70 zł
 • NiQuitin przezroczysty plaster transdermalny 14 mg/24 h 7 sztuk

  NiQuitin plaster 14 mg  to preparat w postaci przezroczystych, kwadratowych plastrów przyklejanych na skórę, ułatwiający odzwyczajenie się od palenia tytoniu. NiQuitin plaster 14 mg należy stosować  jednocześnie z programem psychologicznym wspierającym rzucenie palenia. Plastry z nikotyną przez środowisko medyczne uznane są za środek skutecznie...
  Cena: 62,70 zł