• Krótka data

    Inofolic 20 saszetek

    Suplement diety Inofolic zawiera foliany, które ograniczają ryzyko powstania wady nerwowej u płodu, przyczyniają sie do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, biorą udział w procesie podziału komórek, pomagają w prawidłowej produkcji krwi oraz utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.
    Cena: 35,50 zł
  • Magvit B6 50 tabletek

    Tabletki dojelitowe Magvit B6, są powleczone specjalną otoczką, która chroni ich zawartość, uniemożliwiając jej rozpuszczanie w soku żołądkowym. Otoczka rozpuszcza się dopiero w soku jelitowym - magnez uwalniany jest w jelicie cienkim, gdzie jego wchłanianie jest największe.
    Cena: 12,90 zł
  • OLIMP Chela Ferr Forte 30 kapsułek

    Suplement diety zawierający wysoko przyswajalną i dobrze tolerowaną postać żelaza w zaawansowanym kompleksie z kwasem foliowym i witaminami: C, B6, B12.
    Cena: 13,96 zł
  • Meltiki żelazo smak truskawkowy 60 tabletek do ssania

    Meltiki żelazo zawiera unikalną formę zmikronizowanego żelaza, którą cechuje wysoka biodostępność i efektywność uzupełniania poziomu tego pierwiastka w organizmie. Zawarta w preparacie witamina C dodatkowo zwiększa przyswajanie żelaza.
    Cena: 15,37 zł
  • OLIMP Chela-Ferr Med 30 kapsułek

    Suplement zawiera żelazo w postaci związanej z aminokwasowym, dzięki czemu jest on łatwiej wchłaniany w jelitach. Żelazo w preparacie cechuje się najwyższą biodostępnością wśród wszytskich dostępnych form żelaza. 
    Cena: 16,98 zł
  • Myofolic 60 saszetek

    Suplement diety Myofolic zawiera foliany, które ograniczają ryzyko powstania wady nerwowej u płodu, przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, biorą udział w procesie podziału komórek, pomagają w prawidłowej produkcji krwi.
    Cena: 39,25 zł