• Magvit B6 50 tabletek

  Tabletki dojelitowe Magvit B6, są powleczone specjalną otoczką, która chroni ich zawartość, uniemożliwiając jej rozpuszczanie w soku żołądkowym. Otoczka rozpuszcza się dopiero w soku jelitowym - magnez uwalniany jest w jelicie cienkim, gdzie jego wchłanianie jest największe.
  Cena: 9,89 zł
 • VIGOR+ CARDIO witaminy i żelazo dla mocnego serca w płynie 1000 ml

  Vigor+ Cardio zawiera maksymalną dawkę żelaza - 100% dziennego zapotrzebowania, w najlepiej przyswajalnej, organicznej formie. Dodatkowo wzbogacony jest o wspomagające witaminy oraz naturalny wyciąg z owoców głogu. Tonik nie zawiera alkoholu.
  Cena: 37,91 zł
 • Meltiki żelazo smak truskawkowy 60 tabletek do ssania

  Meltiki żelazo zawiera unikalną formę zmikronizowanego żelaza, którą cechuje wysoka biodostępność i efektywność uzupełniania poziomu tego pierwiastka w organizmie. Zawarta w preparacie witamina C dodatkowo zwiększa przyswajanie żelaza.
  Cena: 15,37 zł
 • OLIMP Chela-Ferr Med 30 kapsułek

  Suplement zawiera żelazo w postaci związanej z aminokwasowym, dzięki czemu jest on łatwiej wchłaniany w jelitach. Żelazo w preparacie cechuje się najwyższą biodostępnością wśród wszytskich dostępnych form żelaza. 
  Cena: 14,79 zł
 • Myofolic 60 saszetek

  Suplement diety Myofolic zawiera foliany, które ograniczają ryzyko powstania wady nerwowej u płodu, przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, biorą udział w procesie podziału komórek, pomagają w prawidłowej produkcji krwi.
  Cena: 41,96 zł