• Venescin 30 tabletek

  Venescin jest to preparat złożony zawierający w swoim składzie wyciąg z nasion kasztanowca, który działa przeciwobrzękowo i zwiększa tonus żył.
  Cena: 6,49 zł
 • Venosan Fix 20 saszetek

  Venosan Fix to suplement diety, w formie mieszanki ziołowej do zaparzania w saszetkach, o smaku owoców leśnych. Venosan Fix to produkt ziołowy wzbogacony o witaminy polecany głównie dla osób, którym zależy na utrzymaniu  prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych nóg, a także dla osób, które zmagają się z uczuciem ciężkości, zmęczenia i opuchnięcia nóg.
  Cena: 7,99 zł
 • FLOS-LEK żel do nóg z kasztanowcem 50 ml

  FLOS-LEK żel do nóg z kasztanowcem 50 ml to natychmiastowa ulga dla „ciężkich”, zmęczonych nóg, mniejsze obrzęki i obrzmienia.
  Cena: 8,12 zł
 • Rostil 250 mg 30 tabletek

  Rostil jest lekiem w postaci tabletek, wydawanym bez recepty. Zawiera substancję czynną wapniadobezylan jednowodny, która działa na nabłonek naczyń włosowatych, ściany żył oraz naczynia limfatyczne.
  Cena: 8,15 zł
 • Dobenox 0,25 g 30 tabletek

  Substancją czynną leku Dobenox 0,25 g jest wapnia dobezylan jednowodny, który usprawnia krążenie żylne i działa ochronnie na naczynia krwionośne.
  Cena: 9,99 zł
 • Aescin 20 mg 30 tabletek

  Lek Aescin działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie oraz poprawia stan napięcia naczyń krwionośnych. Zmniejsza przepuszczalność ścian naczyń krwionośnych. Wykazuje skuteczność w leczeniu obrzęków pooperacyjnych oraz pourazowych.
  Cena: 12,50 zł
 • Maxi3Vena 30 kapsułek

  Maxi3Vena to wsparcie prawidłowej pracy układu żylnego. Składniki preparatu wspierają prawidłową pracę układu żylnego. Ekstrakt z ruszczyka wpływa korzystnie na krążenie żył i funkcjonowanie naczyń krwionośnych, wspomaga redukcję obrzęków.
  Cena: 12,90 zł
 • Venescin Forte 30 tabletek

  Zawarty w leku Venescin Forte wyciąg suchy z nasion kasztanowca pospolitego działa przeciwobrzękowo i zwiększa tonus żył. Zastosowanie wyciągu z nasion kasztanowca powoduje poprawę takich objawów przewlekłej niewydolności żylnej jak np. obrzęki, ból, świąd, tkliwość. Rutozyd zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych i zwiększa ich odporność mechaniczną.
  Cena: 12,99 zł
 • Heparin HASCO Forte żel 1000 j.m./1g 35 g

  Preparat do stosowania zewnętrznego w postaci żelu polecany wspomagająco w stanach po urazach tkanek miękkich (obrzęki, stłuczenia, krwiaki), stanach po urazach sportowych (naciągnięcia mięśni, ścięgien, więzadeł, skręcenia, zwichnięcia), zakrzepowym zapaleniu żył powierzchniowych, stanach zapalnych żył kończyn dolnych i żylaków, zapaleniu żył po...
  Cena: 12,99 zł
 • Esceven 60 tabletek

  Działanie leku Esceven w postaci tabletek polega na zmniejszeniu przepuszczalności ścian naczyń krwionośnych oraz na zwiększeniu napięcia naczyń i zastawek żylnych. Lek ten stosuje się w objawach przewlekłej niewydolności żylnej różnego pochodzenia, jak: obrzęki, kurcze łydek, świąd oraz bóle i uczucie ciężkości w nogach, żylaki i zespół pozakrzepowy.
  Cena: 13,25 zł