• Venosan Fix 20 saszetek

  Venosan Fix to suplement diety, w formie mieszanki ziołowej do zaparzania w saszetkach, o smaku owoców leśnych. Venosan Fix to produkt ziołowy wzbogacony o witaminy polecany głównie dla osób, którym zależy na utrzymaniu  prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych nóg, a także dla osób, które zmagają się z uczuciem ciężkości, zmęczenia i opuchnięcia...
  Cena: 4,99 zł
 • Venescin 30 tabletek

  Venescin jest to preparat złożony zawierający w swoim składzie wyciąg z nasion kasztanowca, który działa przeciwobrzękowo i zwiększa tonus żył.
  Cena: 6,49 zł
 • FLOS-LEK żel do nóg z kasztanowcem 50 ml

  FLOS-LEK żel do nóg z kasztanowcem 50 ml to natychmiastowa ulga dla „ciężkich”, zmęczonych nóg, mniejsze obrzęki i obrzmienia.
  Cena: 8,12 zł
 • Rostil 250 mg 30 tabletek

  Rostil jest lekiem w postaci tabletek, wydawanym bez recepty. Zawiera substancję czynną wapniadobezylan jednowodny, która działa na nabłonek naczyń włosowatych, ściany żył oraz naczynia limfatyczne.
  Cena: 8,15 zł
 • Venescin żel 40g

  Żel Venescin zawiera wyciąg gęsty z nasion kasztanowca o zawartości 17% escyny i trokserutynę.
  Cena: 8,95 zł
 • Heparin HASCO żel 250 j.m./g 35 g

  Lek Heparin HASCO przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego na skórę. Heparyna stosowana miejscowo działa przeciwzakrzepowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.
  Cena: 9,82 zł
 • Dobenox 0,25 g 30 tabletek

  Substancją czynną leku Dobenox 0,25 g jest wapnia dobezylan jednowodny, który usprawnia krążenie żylne i działa ochronnie na naczynia krwionośne.
  Cena: 9,99 zł
 • Sapoven T 48 kapsułek

  Sapoven T jest produktem stosowanym w objawach przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych np. przy uczuciu bólu, obrzęku nóg, nocnych kurczach łydek, uczuciu ciężkości nóg.
  Cena: 10,80 zł
 • Cyclovena 30 kapsułek + GRATIS Venosan fix 20 saszetek !

  Suplement diety Cyclovena przynosi ulgę i uczucie lekkości nóg. Wspiera krążenie żylne oraz pomaga zmniejszyć obrzęk. Ruszczyk pomaga zmniejszyć obrzęk, re­wi­ta­li­zu­je, od­świe­ża i przynosi ulgę oraz uczucie lekkości nóg. Wspiera także krą­że­nie żylne zmęczonych i ciężkich nóg. Ponadto przyczynia się do po­pra­wy krążenia w nogach. GRATIS Venosan fix...
  Cena: 12,55 zł
 • Aescin 20 mg 30 tabletek + GRATIS Venosan fix 20 saszetek !

  Lek Aescin działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie oraz poprawia stan napięcia naczyń krwionośnych. Zmniejsza przepuszczalność ścian naczyń krwionośnych. Wykazuje skuteczność w leczeniu obrzęków pooperacyjnych oraz pourazowych. GRATIS Venosan fix 20 saszetek
  Cena: 12,85 zł