• Adapter do ciśnieniomierzy OMRON (zasilacz) 1 szt.

  Oryginalny adapter/zasilacz do ciśnieniomierzy OMRON jest odpowiedni do modeli MX2, M2 Compact, M2 Basic, M2 Classic, M3, M4i, M6, M6 Comfort, M7, M10-IT, MIT ELITE PLUS.
  Cena: 32,00 zł
 • Mankiet do ciśnieniomierza OMRON rozmiar średni 22-32 cm

  Średni mankiet do ciśnieniomierza Omron. Stosowanie przez osoby z większym obwodem ramienia za małych mankietów powodować może nieprawidłowe odczyty, a jednocześnie jest niepraktyczne (mankiet nie mieści się na ramieniu lub nie dopina się).
  Cena: 89,00 zł
 • Mankiet do ciśnieniomierza OMRON rozmiar duży 32-42 cm

  Duży mankiet do ciśnieniomierza Omron. Stosowanie przez osoby z większym obwodem ramienia za małych mankietów powodować może nieprawidłowe odczyty, a jednocześnie jest niepraktyczne (mankiet nie mieści się na ramieniu lub nie dopina się).
  Cena: 89,00 zł
 • Mankiet do ciśnieniomierza OMRON regulowany rozmiar 22-42 cm

  Regulowany mankiet do ciśnieniomierza Omron. Stosowanie źle dobranych mankietów powodować może nieprawidłowe odczyty, a jednocześnie jest niepraktyczne.
  Cena: 89,00 zł
 • Mankiet do ciśnieniomierza OMRON rozmiar mały 17-22 cm

  Mały mankiet do ciśnieniomierza Omron. Stosowanie przez osoby z mniejszym obwodem ramienia za dużych mankietów powodować może nieprawidłowe odczyty, a jednocześnie jest niepraktyczne.
  Cena: 99,00 zł
 • OMRON zestaw ciśnieniomierz M2 Basic + GRATIS poradnik pomiaru ciśnienia

  Ciśnieniomierz OMRON M2 Basic to w pełni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, z cyfrowym dużym wyświetlaczem LCD. Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. GRATIS poradnik pomiaru ciśnienia z długopisem !
  Cena: 99,90 zł
 • Ciśnieniomierz automatyczny OMRON M2 Basic GWARANCJA 5 LETNIA!

  Ciśnieniomierz OMRON M2 Basic to w pełni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, z cyfrowym dużym wyświetlaczem LCD. Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. Technologia InteliSense™ - pomaga w zapewnieniu odpowiedniego ciśnienia w mankiecie. Posiada walidację kliniczną.
  Cena: 99,90 zł
 • Ciśnieniomierz nadgarstkowy OMRON RS1 GWARANCJA 5 LETNIA!

  Ciśnieniomierz nadgarstkowy OMRON RS1 to w pełni automatyczny ciśnieniomierz zakładany na nadgarstek. Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. Duży czytelny cyfrowy wyświetlacz LCD pozwalający w łatwy sposób odczytać wyniki. Technologia IntelliSense™ - pomaga w zapewnieniu odpowiedniego ciśnienia w mankiecie. Przebadany klinicznie, zgodnie z zasadami...
  Cena: 112,00 zł
 • Ciśnieniomierz półautomatyczny OMRON M1 GWARANCJA 5 LETNIA!

  Ciśnieniomierz OMRON M1 to niewielki ciśnieniomierz półautomatyczny z dużym cyfrowym wyświetlaczem LCD. Technologia InteliSense™ - pomaga w zapewnieniu odpowiedniego ciśnienia w mankiecie.
  Cena: 124,90 zł
 • Ciśnieniomierz półautomatyczny OMRON M1 Compact GWARANCJA 5 LETNIA!

  Ciśnieniomierz OMRON M1 Compact to niewielki ciśnieniomierz półautomatyczny z dużym cyfrowym wyświetlaczem LCD. Technologia InteliSense™ - pomaga w zapewnieniu odpowiedniego ciśnienia w mankiecie. Pompowanie: ręczne za pomocą gruszki. Posiada walidację kliniczną.
  Cena: 126,90 zł