• Inhalator OMRON Comp Air C801 Kids GWARANCJA 5 LETNIA!

  Nebulizator z kompresorem, zapewnia wygodną terapię przy lekkiej astmie przewlekłym zapaleniu oskrzeli, alergiach i innych chorobach układu oddechowego, doskonały inhalator do użytku domowego. Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. Posiada unikalną technologię V.V.T. (Virtual Valve Technology - technologia wirtualnych zaworów) ograniczającą straty leku.
  Cena: 195,00 zł
 • Inhalator OMRON Comp Air C28P GWARANCJA 5 LETNIA!

  OMRON Comp Air C28P to nienagrzewający energooszczędny nebulizator z kompresorem, zapewnia wygodną terapię przy lekkiej astmie przewlekłym zapaleniu oskrzeli, alergiach i innych chorobach układu oddechowego. Doskonały inhalator do użytku domowego. Łatwe do podłączenia i rozłączenia przewody nebulizatora, posiada wodoodporny przełącznik oraz wygodny uchwyt...
  Cena: 219,00 zł
 • Inhalator OMRON CompAir Eco GWARANCJA 5 LETNIA!

  Inhalator - Nebulizator z kompresorem CompAir Eco ma dużą szybkość inhalacji i widoczną mgiełkę. Może być używany przez całą rodzinę, ponieważ urządzenie jest gotowe do pracy non stop.
  Cena: 124,90 zł
 • Inhalator OMRON A3 Complete GWARANCJA 5 LETNIA!

  Inhalator Omron A3 COMPLETE to unikalny nebulizator do efektywnego leczenia schorzeń płuc i górnych dróg oddechowych. Unikalna, regulowana konstrukcja, 3 ustawienia do wyboru optymalnego leczenia, specjalne wyposażenie dostosowane do potrzeb dorosłych i dzieci.
  Cena: 189,00 zł
 • Inhalator MICROLIFE NEB 200

  Inhalator MICROLIFE NEB 200 to nebulizator o wysokiej wydajności, przeznaczony dla całej rodziny. Charakteryzuje się zwartą konstrukcją oraz wysoką wydajnością inhalacji.
  Cena: 99,00 zł
 • Inhalator tłokowy MICROLIFE NEB 10A

  Inhalator Microlife NEB 10A to profesjonalny inhalator to pracy ciągłej. Zestaw inhalacyjny umożliwia inhalację dróg oddechowych oraz  irygację zatok przynosowych oraz czołowych w jednym urządzeniu.
  Cena: 229,00 zł
 • Inhalator przenośny MICROLIFE NEB 800

  Nebulizator typu mesh jest przeznaczony do terapii inhalacyjnej astmy, przewlekłego zapalenia oskrzeli i innych chorób układu oddechowego.
  Cena: 249,00 zł
 • Inhalator przenośny MICROLIFE NEB 800 z zasilaczem

  Nebulizator typu mesh jest przeznaczony do terapii inhalacyjnej astmy, przewlekłego zapalenia oskrzeli i innych chorób układu oddechowego.
  Cena: 259,00 zł
 • MICROLIFE zestaw do inhalatora z maską dla dzieci

  Akcesoria zawarte w zestawie pasują do inhalatora modelu NEB 100, NEB 100B
  Cena: 28,00 zł
 • Inhalator tłokowy dla dzieci ROSSMAX NI60 - piesek

  Regulowany zawór nebulizatora umożliwia lepsze i szybsze dostarczenie leków o różnej gęstości.
  Cena: 129,50 zł