Iwostin Nurofen
 • Podkłady higieniczne Seni Soft 60 x 90 cm 5 szt.

  Podkłady higieniczne przeznaczone są do stosowania jako dodatkowe zabezpieczenie, które pozwoli utrzymać w czystości pościel i łóżko.
  Cena: 8,90 zł
 • Podkłady higieniczne Seni Soft 60 x 60 cm 5 szt.

  Podkłady higieniczne przeznaczone są do stosowania jako dodatkowe zabezpieczenie, które pozwoli utrzymać w czystości pościel i łóżko. 
  Cena: 7,90 zł
 • Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Medium 30 szt.

  Super Seni to oddychające pieluchomajtki „dzienne” o standardowym poziomie chłonności przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych o ograniczonej mobilnościze średnim i ciężkim problemem nietrzymania moczu.Mogą być stosowane również w przypadku inkontynencji kałowej.
  Cena: 54,70 zł
 • Bella Mamma podkłady higieniczne poporodowe 10 szt.

  BELLA podkłady higieniczne Mamma poporodowe są idealne dla kobiet w okresie połogu, są duże i bardzo chłonne, posiadają wkład celulozowy pokryty delikatną włókniną. Nie powodują reakcji alergicznych. Podkłady mają kształt prostokątnej pieluszki, są przyjazna dla skóry, dzięki czemu mogą ich też używać kobiety po wszelkich zabiegach ginekologicznych.
  Cena: 7,90 zł
 • Toaletowe podkładki higieniczne 5 sztuk

  Rozkładając ją na desce sedesowej można swobodnie i bez obaw skorzystać z toalety w teatrze, restauracji, miejskim szalecie, w szkole, na uczelni itp. Można bezpiecznie posadzić dziecko na desce, nie obawiając się bakterii.
  Cena: 2,19 zł
 • CANPOL ultrachłonne, oddychające podkłady poporodowe na noc 10 sztuk

  Wysokochłonne podkłady poporodowe przeznaczone są dla kobiet w okresie połogu. Ze względu na zwiększoną chłonność i rozmiar idealnie sprawdzają się w nocy oraz w pierwszej dobie po porodzie.
  Cena: 9,90 zł
 • Wkładki anatomiczne TENA Lady Slim Mini Magic 34 sztuk

  Najmniejsze specjalistyczne wkładki stworzone, by pomóc kobietom doświadczającym kropelkowego nietrzymania moczu podczas aktywności fizycznej, przy kaszlu lub kichaniu.
  Cena: 8,70 zł
 • Hartmann MoliCare Premium Fixpants wielorazowe majtki elastyczne rozmiar M 5 sztuk

  Wielorazowe majtki mocujące wszelkiego rodzaju wkłady chłonne oraz pieluch anatomicznych.
  Cena: 19,90 zł
 • TENA Bed Normal podkłady 60x90 cm 30 sztuk

  TENA Bed Normal podkłady 60x90 cm wykonane z miękkiego materiału powierzchniowego i solidnego wsadu zapewniają wygodę podopiecznemu lub pensjonariuszowi.
  Cena: 43,20 zł
 • TENA Bed Plus podkłady 60x60 cm 30 sztuk

  TENA Bed Plus podkłady 60x60 cm, których pokrycie jest tak miękkie, że nadaje się dla każdego — niezależnie od typu skóry. To uniwersalny ochraniacz zapewniający wysoki komfort.
  Cena: 35,90 zł