• Termometr elektroniczny OMRON Eco Temp Basic

  Eco Temp Basic to elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiaru temperatury pod pachą, przez usta i przez odbytnicę. Dokładność mierzenia +/- 0,1°C. Bezproblemowe użycie. Częścią skadową są wymienne baterie z przedłużoną żywotnością. Akustyczny sygnał oznajmia koniec mierzenia. Pamięć dla ostatniej zmierzonej wartości. Mierzenie temperatury trwa...
  Cena: 19,90 zł
 • Termometr OMRON Gentle Temp 520

  Termometr douszny Gentle Temp 520 wykorzystuje tę samą precyzyjną technologię, co termometr Gentle Temp 521 i oferuje szereg zaawansowanych funkcji, w tym wykonywanie pomiaru w zaledwie jedną  sekundę, pamięć 9 wyników pomiarów, dzięki czemu możliwe jest śledzenie i kontrolowanie zmian temperatury w czasie. Termometr dostarczany jest z 21 kapturkami...
  Cena: 89,00 zł
 • Termometr OMRON Gentle Temp 521

  Nowy termometr douszny firmy OMRON to szybki termometr cyfrowy wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji, takich, jak na przykład wygodny, podświetlany wyświetlacz, umożliwiający odczytanie wyników pomiaru w nocy bez potrzeby zapalania światła podczas pomiarów w nocy, co jest szczególnie przydatne dla matek opiekujących się małymi dziećmi.
  Cena: 116,20 zł
 • Termometr elektroniczny MICROLIFE MT 16F1

  Termometr elektroniczny do pomiaru temperatury ciała pod pachę.
  Cena: 14,90 zł
 • Termometr elektroniczny dual MICROLIFE IFR 100

  Wielofunkcyjny (pomiar: ucha, obiektu, oraz otoczenia) termometr elektroniczny.
  Cena: 105,00 zł
 • Termometr elektroniczny MICROLIFE MT 16C2

  Urządzenie jest wodoodporne i oferuje sześćdziesięcio sekundowy czas pomiaru. O gotowości do pracy oraz o zakończeniu mierzenia temperatury informuje sygnał dźwiękowy.
  Cena: 17,90 zł
 • Termometr elektroniczny MICROLIFE MT 700 - kaczuszka

  Termometr Microlife MT700 jest urządzeniem medycznym służącym do pomiaru temperatury ciała. Urządzenie jest wodoszczelne.
  Cena: 19,99 zł
 • Termometr elektroniczny MICROLIFE MT 710 - żabka

  Termometr Microlife MT710 jest urządzeniem medycznym służącym do pomiaru temperatury ciała. Urządzenie jest wodoszczelne.
  Cena: 19,99 zł
 • Termometr elektroniczny ROSSMAX TG100

  Termometr TG100 jest urządzeniem wysokiej jakości wykorzystującym najnowsze technologie i przetestowanym pod kątem zgodności z międzynarodowymi standardami.
  Cena: 9,90 zł
 • Termometr elektroniczny bezdotykowy ROSSMAX HA500

  Bezkontaktowy termometr Rossmax HA500 jest przeznaczony do dokonywania regularnych pomiarów temperatury ludzkiego ciała. Jest dedykowany osobom w każdym wieku, jednak ze względu na łatwość pomiaru urządzenie doskonale sprawdzi się przede wszystkim w przypadku niemowląt oraz dzieci.
  Cena: 89,00 zł