Iwostin Orton
 • Termometr elektroniczny MICROLIFE MT 700 - kaczuszka

  Termometr Microlife MT700 jest urządzeniem medycznym służącym do pomiaru temperatury ciała. Urządzenie jest wodoszczelne.
  Cena: 29,95 zł
 • Termometr elektroniczny MICROLIFE MT 710 - żabka

  Termometr Microlife MT710 jest urządzeniem medycznym służącym do pomiaru temperatury ciała. Urządzenie jest wodoszczelne.
  Cena: 29,95 zł
 • Termometr - monitor temperatury 24h MICROLIFE PT200

  Microlife Monitor temperatury PT200 to opracowany specjalnie z myślą o dzieciach certyfikowany produkt medyczny pozwalający na 24-godzinne monitorowanie temperatury ciała w czasie rzeczywistym. Umożliwia obserwację temperatury ciała bez zakłócania snu dziecka!
  Cena: 199,00 zł
 • Termometr elektroniczny bezdotykowy HeTaiDa HTD 8813

  Bezkontaktowy termometr elektroniczny HeTaiDa w 2 sekundy mierzy temperaturę ciała. Nie wymaga odkażania oraz dezynfekcji. Może przebadać wiele osób w niedługim czasie bez ryzyka przeniesienia wirusów oraz bakterii.
  Cena: 199,90 zł
 • Termometr elektroniczny bezdotykowy VITAMMY ZOOM

  Elektronicznmy termometr bezdotykowy z interpretacją wyniku. Daje możliwość pomiaru temperatury w 1 sekundę, bez rozmnażania wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów.
  Cena: 189,00 zł
 • Termometr bezdotykowy NOVAMA White T1S 1 szt.

  Poznaj temperaturę ciała lub obiektu, posiłku, kąpieli w błyskawicznym czasie. Stosując termometr Novama White, wynik można poznać od razu, pomiar trwa mniej niż 1 sekundę. Przyciski aktywujące najważniejsze funkcje w termometrze PAMIĘĆ, TRYB i START, zostały opisane w języku polskim, to będzie znaczącym ułatwieniem dla osób, które mają kłopot z...
  Cena: 150,00 zł