• MICROLIFE NC 100 termometr elektroniczny na podczerwień

  Termometr elektroniczny NC 100 jest produktem wysokiej jakości, wytworzonym według najnowszej technologii i sprawdzonym zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wyjątkowa technologia termometru zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury. Urządzenie przeprowadza samosprawdzenie po każdym uruchomieniu, aby...
  Cena: 79,80 zł
 • Termometr elektroniczny OMRON Eco Temp Basic

  Eco Temp Basic to elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiaru temperatury pod pachą, przez usta i przez odbytnicę. Dokładność mierzenia +/- 0,1°C. Bezproblemowe użycie. Częścią skadową są wymienne baterie z przedłużoną żywotnością. Akustyczny sygnał oznajmia koniec mierzenia. Pamięć dla ostatniej zmierzonej wartości. Mierzenie temperatury trwa...
  Cena: 19,90 zł
 • Termometr OMRON Gentle Temp 520 - PROMOCJA !!!

  Termometr douszny Gentle Temp 520 wykorzystuje tę samą precyzyjną technologię, co termometr Gentle Temp 521 i oferuje szereg zaawansowanych funkcji, w tym wykonywanie pomiaru w zaledwie jedną  sekundę, pamięć 9 wyników pomiarów, dzięki czemu możliwe jest śledzenie i kontrolowanie zmian temperatury w czasie. Termometr dostarczany jest z 21 kapturkami...
  Cena: 89,90 zł
 • Termometr OMRON Gentle Temp 720 GWARANCJA 5 LETNIA!

  Termometr Gentle Temp 720 oferuje szereg zaawansowanych funkcji, w tym wykonywanie pomiaru w zaledwie jedną  sekundę, pamięć 25 wyników pomiarów, dzięki czemu możliwe jest śledzenie i kontrolowanie zmian temperatury w czasie. Temperatura wyświetlana jest na dużym, czytelnym wyświetlaczu LCD w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.
  Cena: 123,80 zł
 • Termometr OMRON Gentle Temp 521 PROMOCJA !!!

  Nowy termometr douszny firmy OMRON to szybki termometr cyfrowy wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji, takich, jak na przykład wygodny, podświetlany wyświetlacz, umożliwiający odczytanie wyników pomiaru w nocy bez potrzeby zapalania światła podczas pomiarów w nocy, co jest szczególnie przydatne dla matek opiekujących się małymi dziećmi.
  Cena: 116,31 zł
 • Termometr OMRON Flex Temp Smart

  Flex Temp Smart to termometr wykonujący błyskawiczny pomiar w czasie 10 sekund, a jego giętka końcówka zapewnia wygodę w czasie pomiaru. Wszystkie termometry cyfrowe są wodoodporne i są zasilane przez wymienialną baterię.
  Cena: 29,89 zł
 • Termometr elektroniczny MICROLIFE MT 16F1

  Termometr elektroniczny do pomiaru temperatury ciała pod pachę.
  Cena: 9,90 zł
 • Termometr elektroniczny dual MICROLIFE IFR 100

  Wielofunkcyjny (pomiar: ucha, obiektu, oraz otoczenia) termometr elektroniczny.
  Cena: 105,90 zł
 • Termometr elektroniczny MICROLIFE MT 16C2

  Urządzenie jest wodoodporne i oferuje sześćdziesięcio sekundowy czas pomiaru. O gotowości do pracy oraz o zakończeniu mierzenia temperatury informuje sygnał dźwiękowy.
  Cena: 16,90 zł
 • Termometr elektroniczny MICROLIFE MT 700 - kaczuszka

  Termometr Microlife MT700 jest urządzeniem medycznym służącym do pomiaru temperatury ciała. Urządzenie jest wodoszczelne.
  Cena: 22,90 zł