• HYDREX AlcoTEST alkotest do kontroli trzeźwości 1 sztuka

  AlcoTEST służy do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
  Cena: 2,99 zł
 • NORDTEST test ciążowy płytkowy 1 szt.

  Nordtest jest płytkowym testem ciążowym, pozwalającym na wykrycie bardzo wczesnej ciąży. Test wykrywa w moczu podwyższony poziom HCG (ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) - hormonu pojawiającego się moczu w zwiększonej ilości już po kilku dniach od zapłodnienia.
  Cena: 4,90 zł
 • HYDREX PINK EXPRESS test ciążowy strumieniowy 1 szt.

  Test Strumieniowy (Pink Express) - strumieniowy test ciążowy jest najwygodniejszym i najprostszym w użyciu testem. Sama możesz wybrać sposób jego aplikacji - końcówkę testu można skierować bezpośrednio pod strumień moczu, albo też, jak w przypadku testu paskowego, zanurzyć ją na około 10 sekund w moczu zebranym uprzednio do suchego i czystego naczynia.
  Cena: 9,99 zł
 • HYDREX test ciążowy płytkowy 1 test

  Test Płytkowy jest najpopularniejszą formą testu ciążowego w Polsce. Wykonanie badania jest bardzo proste - polega na pobraniu porannego moczu do suchego i czystego pojemnika, a następnie naniesieniu 3 kropli - przy pomocy załączonej sterylnej pipetki - na płytkę testową.
  Cena: 9,99 zł
 • HYDREX test na obecność bakterii Helicobacter Pylori 1 test

  Helicobacter Test jest testem skriningowym (przesiewowym). Test wykonuje się z krwi z pobranej z palca nanoszonej pipetką na płytkę testową. Wynik testu odczytuje się w postaci barwnych prążków w czasie 15 minut.
  Cena: 16,47 zł
 • HYDREX test PSA do wykrywania antygenu prostaty 1 szt.

  Opakowanie HYDREX test PSA zawiera wyposażenie niezbędne do wykonania jednego badania.
  Cena: 18,95 zł
 • HYDREX AlcoTEST 10 sztuk

  AlcoTEST służy do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
  Cena: 19,99 zł
 • Nowość

  Chcę Być Mamą zestaw testów diagnostycznych dla kobiet planujących ciążę 1 op.

  CHCĘ BYĆ MAMĄ to zestaw testów, które skutecznie wspomogą kobietę w staraniach o dziecko. Zestaw CHCĘ BYĆ MAMĄ zawiera 3 profesjonalne testy diagnostyczne.
  Cena: 25,98 zł
 • HYDREX test narkotykowy ze śliny 1 szt.

  Test narkotykowy ze śliny to szybki test do użytku domowego, przeznaczony do jednoczesnego wykrywania w ślinie następujących narkotyków: morfiny, heroiny, amfetaminy, marihuany, haszyszu i kokainy. Test należy stosować wówczas, gdy nie wiadomo dokładnie, który z narkotyków został użyty.
  Cena: 27,70 zł