• HYDREX AlcoTEST alkotest do kontroli trzeźwości 1 sztuka

  AlcoTEST służy do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
  Cena: 2,99 zł
 • NORDTEST test ciążowy płytkowy 1 szt.

  Nordtest jest płytkowym testem ciążowym, pozwalającym na wykrycie bardzo wczesnej ciąży. Test wykrywa w moczu podwyższony poziom HCG (ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) - hormonu pojawiającego się moczu w zwiększonej ilości już po kilku dniach od zapłodnienia.
  Cena: 4,90 zł
 • HYDREX test na infekcje dróg moczowych 2 szt.

  Test na infekcje dróg moczowych przeznaczony jest do diagnozowania infekcji dróg moczowych w warunkach domowych. Test ma formę paska, na którym zostały umieszczone oddzielne pola reakcyjne w postaci kolorowych kwadracików.
  Cena: 8,95 zł
 • HYDREX test ciążowy płytkowy 1 test

  Test Płytkowy jest najpopularniejszą formą testu ciążowego w Polsce. Wykonanie badania jest bardzo proste - polega na pobraniu porannego moczu do suchego i czystego pojemnika, a następnie naniesieniu 3 kropli - przy pomocy załączonej sterylnej pipetki - na płytkę testową.
  Cena: 9,99 zł
 • HYDREX test oceniający poziom pH pochwy 2 szt.

  pH Test to profesjonalny test przeznaczony do samodzielnego określania poziomu pH pochwy. Dzięki pH Testowi możesz sprawdzić, czy poziom pH mieści się w normie i czy nie jesteś narażona na infekcje okolic intymnych. Poziom pH informuje o tym, czy środowisko pochwy jest zasadowe czy kwaśne.
  Cena: 10,75 zł
 • HYDREX test do oznaczania poziomu glukozy we krwi 1 szt.

  Glukoza Test daje możliwość szybkiego i łatwego zbadania poziomu glukozy w warunkach domowych. Wystarczy kropla krwi z palca, aby otrzymać wiarygodny wynik. Utrzymujący się wysoki poziom cukru we krwi może prowadzić do uszkodzenia zarówno naczyń krwionośnych, jak i nerwów. Zwiększa się ryzyko zakażeń, chorób serca, udaru mózgu, utraty wzroku, chorób nerek.
  Cena: 11,25 zł
 • HYDREX test na poziom cholesterolu we krwi 1 szt.

  Cholesterol Test pozwala na szybkie, łatwe i samodzielne oznaczenie poziomu cholesterolu. Test wykonuje się z krwi pobranej z palca, wystarczy nakłuć palec i nanieść powstałą kroplę krwi na pole testowe. Opakowanie zawiera 1 pasek testowy.
  Cena: 11,80 zł
 • HYDREX Multi Test do wykrywania narkotyków w moczu 1 szt.

  Multi Test jest testem wieloparametrowym i składa się z 4 pasków testowych umieszczonych w jednej plastikowej obudowie. Każdy pasek odpowiada za wykrycie innego narkotyku: MOR - morfiny i heroiny, COC - kokainy, AMP - amfetaminy, THC - marihuany i haszyszu.
  Cena: 16,99 zł
 • HYDREX test PSA do wykrywania antygenu prostaty 1 szt.

  Opakowanie HYDREX test PSA zawiera wyposażenie niezbędne do wykonania jednego badania.
  Cena: 18,95 zł
 • HYDREX AlcoTEST 10 sztuk

  AlcoTEST służy do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
  Cena: 19,99 zł