• Melatonina 5 mg LEK-AM 30 tabletek

  Produkt przeznaczony dla osób mających problem ze snem, lub cierpiących na bezsenność. Przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu w rytmie dobowym. Melatonina jest występującym naturalnie w organizmie człowieka hormonem produkowanym w ośrodkowym układzie nerwowym przez szyszynkę. Hormon ten odgrywa ważną rolę w regulacji godzin snu i czuwania w ciągu...
  Cena: 21,84 zł
 • SOLGAR żeń-szeń koreański 60 kapsułek

  Standaryzowany wyciąg z korzenia Żeń-Szenia Koreańskiego wraz ze sproszkowanym, nieprzetworzonym korzeniem Żeń-Szenia Koreańskie­go. Takie połączenie zapewnia pełną siłę działania zioła występującego w naturze.
  Cena: 101,90 zł
 • Revitanerw 575 mg 20 kapsułek

  RevitaNerw rewitalizuje i chroni komórki nerwowe. Zawiera kwas alfa-liponowy, witaminy, selen. Suplement diety Rewitanerw jest preparatem mającym na celu uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze mające szczególne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania komórek układu nerwowego. Preparat wspomagający regenerację i odżywianie komórek nerwowych.
  Cena: 14,90 zł
 • Krótka data

  OLIMP Forstres 30 tabletek

  Forstres zawiera odpowiednio dobrane ekstrakty roślinne, które wspomagają organizm w sytuacjach stresowych. Dodatek magnez u i witaminy B6 pomaga w stanach zmęczenia i znużenia.
  Cena: 17,49 zł
 • OLIMP Stress Control 30 kapsułek

  Stress Control zawiera Adaptogen Blend będący kompleksem standaryzowanych ekstraktów roślinnych, wspomagających organizm podczas życia w stresie oraz wspierających układ nerwowy. Również ma korzystny wpływ na sprawność umysłową i fizyczną. 
  Cena: 18,49 zł
 • Magvit B6 50 tabletek

  Tabletki dojelitowe Magvit B6, są powleczone specjalną otoczką, która chroni ich zawartość, uniemożliwiając jej rozpuszczanie w soku żołądkowym. Otoczka rozpuszcza się dopiero w soku jelitowym - magnez uwalniany jest w jelicie cienkim, gdzie jego wchłanianie jest największe.
  Cena: 12,90 zł
 • Szafraceum 30 tabletek

  Szafraceum to suplement diety oparty na naturalnym składzie, wspomagający funkcje układu nerwowego. Pozwala utrzymać pozytywny nastrój i wspomaga organizm w sytuacjach stresowych.
  Cena: 12,95 zł
 • D-Stress 40 tabletek

  D-Stress to suplement diety występujący w formie tabletek, który przeznaczony jest dla młodzieży oraz osób dorosłych. Wskazany do stosowania w celu uzupełnienia diety w magnez, redukcji zmęczenia oraz podniesienia odporności na stres.
  Cena: 15,06 zł
 • OLIMP Melisa Premium 30 kapsułek

  OLIMP Melisa Premium zawiera wysokiej jakości składniki, które wspierają pozytywny nastrój w ciągu dnia i zapewniają spokojny sen w nocy. 1 kapsułka preparatu zawiera aż 320 mg naturalnego ekstraktu z melisy lekarskiej.
  Cena: 12,61 zł
 • Krótka data

  OLIMP Gold-Vit Complex + Magnez 20 tabletek musujących

  Gold-Vit complex + Magnez zawiera kompleksową kompozycję witamin (również witaminę B6) oraz wysoko przyswajalną postać magnezu. Preparat wspiera działanie układu nerwowego, redukuje uczucie zmęczenia i znużenia. 
  Cena: 12,98 zł