banner opóźnienie
  • Gaviscon o smaku mięty 16 tabletek do rozgryzania i żucia

    Lek Gaviscon o smaku mięty TAB należy do grupy leków nazywanych "środkami hamującymi refluks żołądkowo-przełykowy". Gaviscon tworzy "tratwę" na powierzchni zawartości żołądka, która pomaga zapobiegać cofaniu się kwasu do przełyku. Lek jest skuteczny w zwalczaniu klasycznych objawów zgagi (palący ból w klatce piersiowej oraz łagodne zarzucanie kwaśnej...
    Cena: 10,10 zł
  • Gaviscon o smaku mięty zawiesina doustna 150 ml

    Gaviscon w formie zawiesiny do użytku doustnego należy do grupy leków nazywanych „środkami hamującymi refluks żołądkowo-przełykowy”. Gaviscon tworzy "tratwę" na powierzchni zawartości żołądka, która pomaga zapobiegać cofaniu się kwasu do przełyku. Lek jest skuteczny w zwalczaniu klasycznych objawów zgagi (palący ból w klatce piersiowej oraz łagodne...
    Cena: 13,80 zł
  • Rennie Antacidum 48 tabletek do ssania o smaku miętowym

    Rennie Antacidum 48 tabletek do ssania o smaku miętowym to preparat stosowany w leczeniu objawowym dolegliwości związanych z nadkwaśnością soku żołądkowego, takich jak: zgaga, niestrawność, wzdęcia, nudności, uczucie pełności lub ciężkości w nadbrzuszu. Rennie szybko likwiduje zgagę. Zawarte w nim substancje neutralizują nadmiar kwasu w żołądku...
    Cena: 16,88 zł
  • Aviomarin 50 mg 5 tabletek

    Lek Aviomarin 50 mg stosuje się w zapobieganiu chorobie lokomocyjnej oraz zapobieganiu i leczeniu nudności i wymiotów innego pochodzenia (z wyjątkiem wywołanych przez leki stosowane w chemioterapii nowotworów). Początek działania występuje już po 20 – 30 minutach. Efekty lecznicze obserwowane są przez 3 do 6 godzin po podaniu leku.
    Cena: 14,50 zł
  • Aviomarin 50 mg 10 tabletek

    Lek Aviomarin stosuje się w zapobieganiu chorobie lokomocyjnej oraz zapobieganiu i leczeniu nudności i wymiotów innego pochodzenia (z wyjątkiem wywołanych przez leki stosowane w chemioterapii nowotworów). Substancją czynną leku Aviomarin jest dimenhydramina, która ma działanie przeciwwymiotne, przeciwuczuleniowe i łagodnie uspokajające.
    Cena: 20,70 zł
  • HEEL Vomitusheel krople 30 ml

    Vomitusheel to złożony lek homeopatyczny o naturalnym składzie. Głównym przeznaczeniem preparatu w formie kropel doustnych jest wspomaganie organizmu w przypadku nudności.
    Cena: 32,48 zł
  • Carbosal syrop 100 ml

    Carbosal to preparat zawierający węgiel aktywowany (Carbo Activ) w postaci syropu o smaku coli. Po podaniu doustnym wiąże on różne substancje szkodliwe znajdujące się w przewodzie pokarmowym powodujące wzmożoną czynność ruchową jelit. Działa oczyszczająco i przynosi ulgę w dolegliwościach gastrycznych i zatruciach pokarmowych.
    Cena: 11,40 zł
  • Anesteloc Max 20 mg 14 tabletek

    Anesteloc Max stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (takich jak zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych. Refluks polega na cofaniu się kwasu z żołądka do przełyku, co może prowadzić do wystąpienia stanu zapalnego przełyku i wywoływać ból.
    Cena: 9,90 zł
  • HEEL Nux Vomica krople 30 ml

    Heel Nux Vomica to homeopatyczny produkt złożony, przeznaczony do stosowania wspomagająco w łagodnych dolegliwościach trawiennych (wzdęcia, odbijania).
    Cena: 32,13 zł
  • Simetigast Forte 240 mg 20 kapsułek

    Wyrób medyczny Simetigast Forte przeznaczony jest do łagodzenia objawów związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w obrębie jamy brzusznej, do których należą: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie.
    Cena: 10,88 zł