• Spirytus salicylowy 2% 90 g

  Cena: 1,50 zł
 • Spirytus salicylowy 2% 100 g

  Microfarm Spirytus salicylowy stosuje się do odkażanie skóry, otarcia naskórka, trądzik, łojotok, pielęgnacja skóry osób unieruchomionych. Spirytus salicylowy jest to środek odkażający o słabym działaniu keratoplastycznym. Działa niszcząco na wirusy, grzyby i pierwotniaki.
  Cena: 1,50 zł
 • Borasol 3% roztwór kwasu borowego 100 ml

  Borasol to preparat o działaniu Przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym do stosowania zewnętrznego. Wykazuje skuteczność w leczeniu stanów zapalnych skóry i zewnętrznych narządów moczowo-płciowych, wyprysku, oparzeń, stłuczeń, obrzęków, powierzchownych uszkodzeń naskórka.
  Cena: 4,58 zł
 • Herpex krem 0,05 g/1 g 2 g

  Lek Herpex ma postać kremu, zawiera substancję czynną acyklowir- lek przeciwwirusowy do stosowania miejscowego. Acyklowir działa silnie na wirusy opryszczki typu 1 i 2, oraz na wirusy ospy wietrznej i półpaśca.  Lek Herpex stosowany miejscowo na niewielkiej powierzchni skóry nie ma działania ogólnoustrojowego.
  Cena: 6,99 zł
 • Płyn Lugola (Solutio Iodi Cum Glycerini) roztwór 20 g

  Płyn Lugola (Solutio Iodi Cum Glycerini) to roztwór do stosowania miejscowego na skórę, do odkażania skóry nieuszkodzonej, otarć naskórka, drobnych zadrapań oraz brzegów ran.
  Cena: 8,33 zł
 • Medispirant antyperspirant żel do stóp i dłoni 50 ml

  Medispirant do stóp i dłoni to bezbarwny i bezzapachowy profesjonalny antyperspirant w żelu. Dzięki zawartości składników o działaniu antybakteryjnym, Medispirant żel zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed poceniem stóp i dłoni oraz pomaga niwelować przykry zapach. Dzięki obecnej w składzie allantoinie żel ma działanie łagodzące oraz nie wywołuje...
  Cena: 9,30 zł
 • Altabactin maść 20 g

  Altabactin maść 20 gram to preparat złożony, zawierający antybiotyki (bacytracynę, neomycynę), stosowany miejscowo na skórę w leczeniu zakażeń bakteryjnych.
  Cena: 9,44 zł
 • Octedin antybakteryjny spray do pielęgnacji i ochrony skóry 30 ml

  Octedin to spray do pielęgnacji i ochrony skóry o właściwościach antybakteryjnych.
  Cena: 9,74 zł
 • Acifungin Forte 30 ml

  Acifungin Forte to lek złożony do stosowania miejscowego na skórę, o działaniu przeciwgrzybiczym i słabo przeciwbakteryjnym. Dodatkowo działa zluszczająco i ściągajaco.
  Cena: 10,20 zł
 • Octedin antybakteryjny spray do pielęgnacji i ochrony skóry 50 ml

  Octedin to spray do pielęgnacji i ochrony skóry o właściwościach antybakteryjnych.
  Cena: 12,64 zł