• Oillan balsam intensywnie natłuszczający 400 ml

  Oillan to program do pielęgnacji skóry dotkniętej schorzeniami dermatologicznymi (wspomagająco do farmakoterapii) – AZS, łuszczyca, egzema, rybia łuska. Wspomaga procesy regeneracji skóry oraz ogranicza przez naskórkową utratę wody (TEWL), dodatkowo natłuszcza, nawilża oraz wygładza naskórek.
  Cena: 19,27 zł
 • EMOLIUM P krem trójaktywny 50 ml

  Krem trójaktywny Emolium P jest zalecany do emoliencyjnej pielęgnacji skóry bardzo suchej, nadwrażliwej i swędzącej. Dzięki połączeniu opatentowanych substancji aktywnych natychmiast łagodzi świąd, uzupełnia niedobory warstwy rogowej naskórka oraz długotrwale odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry.
  Cena: 21,98 zł
 • Heel Calendeel żel 30 g

  Calendeel jest naturalnie pomocny, gdy mali i duzi zdobywcy staną oko w oko z oparzeniami i podrażnieniami słonecznymi, ukąszeniami owadów, np. meszek, komarów oraz innych intruzów, alergicznymi podrażnieniami skóry, nadwrażliwością skóry, otarciami naskórka. Calendeel ma optymalny skład dla wrażliwej skóry - przyjazne składniki, bez parabenów, barwników,...
  Cena: 21,99 zł
 • Diprobase maść 50 g

  Lek ma właściwości łagodzące dolegliwości w chorobach skóry poddających się kortykoterapii. Lek Diprobase w postaci maści może być stosowany wspomagająco w leczeniu kortykosteroidami alergicznymi i zapalnych chorób skóry.Diprobase łagodzi i redukuje alergiczne oraz zapalne zmiany skóry i przynosi ulgę alergikom.
  Cena: 26,08 zł
 • EMOLIUM P trójaktywna emulsja do kąpieli 200 ml

  Trójaktywna emulsja do kąpieli Emolium P to preparat do specjalistycznych kąpieli emoliencyjnych dla skóry bardzo suchej, nadwrażliwej i swędzącej. Dzięki bezwodnej formule (84,4% substancji lipidowych) oraz połączeniu opatentowanych substancji aktywnych natychmiast łagodzi świąd, uzupełnia lipidy warstwy rogowej naskórka oraz długotrwale odbudowuje...
  Cena: 28,02 zł
 • ALLERCO balsam do ciała dla skóry ze skłonnością do alergii 250 ml

  Balsam do ciała allerco® to nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji ciała i skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Jest rekomendowany do stosowania u dzieci i niemowląt. Balsam do ciała allerco? stanowi unikalne połączenie metabolitu witaminy PP i najwyższej jakości składników.
  Cena: 28,04 zł
 • BIODERMA Sensibio Tolerance+ krem łagodząco-kojący do skóry nadwrażliwej i alergicznej 40 ml

  BIODERMA Sensibio Tolerance+ krem łagodząco-kojący do skóry nadwrażliwej i alergicznej działa kompleksowo na przyczyny nadwrażliwości skóry, zwłaszcza na procesy o podłożu neurogennym. 100% biokompatybilności ze skórą = aktywne składniki zapewniające najwyższy poziom tolerancji. 
  Cena: 54,89 zł