Iwostin Nurofen
 • Fenistil żel przeciw swędzeniu skóry 30 g

  Fenistil jest to preparat należący do grupy leków przeciwhistaminowych, których podstawową rolą terapeutyczną jest łagodzenie dokuczliwych objawów alergicznych i podrażnień skóry różnego typu. Fenistil żel to bezbarwny, bezwonny żel o właściwościach chłodzących. Przeznaczony do stosowania na skórę. Nie wykazuje działania miejscowo drażniącego i nie brudzi...
  Cena: 17,10 zł
 • Linomag krem z tlenkiem cynku 50 ml

  LINOMAG z tlenkiem cynku przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji i ochrony okołopieluszkowej skóry dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia. Skutecznie zabezpiecza przed działaniem czynników drażniących skórę.
  Cena: 11,40 zł
 • Heel Calendeel żel 30 g

  Calendeel jest naturalnie pomocny, gdy mali i duzi zdobywcy staną oko w oko z oparzeniami i podrażnieniami słonecznymi, ukąszeniami owadów, np. meszek, komarów oraz innych intruzów, alergicznymi podrażnieniami skóry, nadwrażliwością skóry, otarciami naskórka.
  Cena: 27,20 zł
 • ViraSoothe spray do stosowania na skórę 60 ml

  ViraSoothe to żel łagodzący objawy ospy wietrznej w wygodnej postaci aerozolu. Unikalna technologia Osmo Care poprzez schładzanie zmian skórnych zmniejsza swędzenie i ułatwia gojenie ran, zmniejsza ryzyko blizn. Do stosowania od 6. miesiąca życia. Data ważności: 31.05.2017
  Cena: 23,40 zł
 • Krótka data

  Fenistil żel 50 g

  Fenistil żel koi swędzenie, blokując działanie histaminy, czyli substancji uwalnianej przez organizm w reakcjach alergicznych.
  Cena: 31,10 zł
 • SVR CICAVIT+ SOS GRATTAGE kojący spray przeciwświądowy 40 ml

  Swędząca skóra nie będzie już Twoim problemem, gdy masz do pomocy pierwszy kojący spray o natychmiastowym działaniu przeciwświądowym.
  Cena: 32,30 zł
 • Allergoff barierowa emulsja do kąpieli 250 ml

  Emulsja zalecana jest do codziennych kąpieli dla osób ze skórą wrażliwą, suchą oraz jako uzupełnienie zasadniczej terapii atopowego zapalenia skóry (AZS)
  Cena: 30,30 zł
 • Allegoff Barierowa Oliwka do kąpieli leczniczych 200 ml

  Oliwka zalecana jest jako uzupełnienie zasadniczej terapii atopowego zapalenia skóry (AZS), a także w celu łagodzenia objawów innych dermatoz, takich jak łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry oraz w przypadkach skóry bardzo suchej i wrażliwej.
  Cena: 30,90 zł
 • Wyprzedaż!

  Allergoff Barierowy krem do ciała 75 ml

  Wyrób medyczny bogaty w składniki, które powlekają wrażliwą skórę, tworząc na jej powierzchni nawilżająco-natłuszczającą barierę ochronną.
  Cena: 25,40 zł
 • RYWANOL 0,1%, płyn na skórę 100g

  Preparat do stosowania miejscowego, pochodna akrydyny o działaniu przeciwbakteryjnym, szczególnie wobec bakterii Gram-dodatnich i przeciwpierwotniakowym. 
  Cena: 2,40 zł