• Clotrimazolum 1% HASCO krem 20 g

  Clotrimazolum 1% HASCO krem jest miejscowo działającym lekiem przeciwgrzybiczym z grupy pochodnych imidazolu. W małych stężeniach lek działa fungistatycznie, w dużych grzybobójczo. Zakres działania preparatu obejmuje niemal wszystkie grzyby będące przyczyną zakażeń skórnych u ludzi.
  Cena: 2,99 zł
 • Clotrimazolum 1% krem 20 g

  Lek o szerokim działaniem przeciwgrzybiczym.
  Cena: 4,58 zł
 • Borasol 3% roztwór kwasu borowego 100 ml

  Borasol to preparat o działaniu Przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym do stosowania zewnętrznego. Wykazuje skuteczność w leczeniu stanów zapalnych skóry i zewnętrznych narządów moczowo-płciowych, wyprysku, oparzeń, stłuczeń, obrzęków, powierzchownych uszkodzeń naskórka.
  Cena: 4,58 zł
 • Acifungin Forte 30 ml

  Acifungin Forte to lek złożony do stosowania miejscowego na skórę, o działaniu przeciwgrzybiczym i słabo przeciwbakteryjnym. Dodatkowo działa zluszczająco i ściągajaco.
  Cena: 10,20 zł
 • Pirolam 1% żel na skórę 30 ml

  Pirolam jest lekiem przeciwgrzybiczym przeznaczonym do stosowania miejscowego na skórę. Substancją czynną leku Pirolam żel jest cyklopiroks z olaminą.
  Cena: 12,36 zł
 • Pirolam 1% płyn na skórę 30 ml

  Pirolam jest lekiem przeciwgrzybiczym przeznaczonym do stosowania miejscowego na skórę. Substancją czynną leku Pirolam płyn jest cyklopiroks z olaminą.
  Cena: 13,07 zł
 • Exoderil 1% krem 15 g

  Lek Exoderil stosowany jest do miejscowego leczenia zakażeń grzybiczych skóry. Substancja czynną leku jest chlorowodorek naftyfiny, która wykazuje działanie przeciwgrzybicze wobec większości grzybów, pleśniaków i drożdżaków.
  Cena: 13,60 zł
 • Hascofungin krem przeciwgrzybiczy 30 g

  Hascofungin to krem do miejscowego leczenia grzybicy skóry. Substancja czynna leku Hascofungin w postaci kremu (cyklopiroks z olaminą), działa przeciwgrzybiczo niszcząc komórki grzybów chorobotwórczych i drożdżaków wywołujących choroby skóry gładkiej i owłosionej, a także działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.
  Cena: 13,89 zł
 • Fungostop aerozol do stóp zapobiegający chorobom grzybiczym i stanom zapalnym 20 ml

  Wyrób medyczny Fungostop to preparat zawierający naturalne składniki pochodzenia roślinnego: nalewkę z liści szałwii, olejek z mięty pieprzowej, olejek sosnowy i olejek z drzewa herbacianego. DATA WAŻNOŚCI: 31.05.2017
  Cena: 14,90 zł
 • Scholl dezodorant do stóp 3w1 150 ml

  Scholl dezodorant do stóp 3 w 1 zawiera składniki o działaniu antybakteryjnym, które zwalczają nieprzyjemny zapach stóp oraz składniki pochłaniające pot dzięki czemu dają przyjemne odczucie suchości i świeżości. Regularnie stosowany dezodorant zapobiega grzybicy stóp oraz skutecznie zwalcza przykry zapach.
  Cena: 17,36 zł