• Octenisept płyn do dezynfekcji na skórę 50 ml

  Octenisept przeznaczony jest do krótkich zabiegów antyseptycznych związanych z raną, błoną śluzową i graniczącą z nią skórą, przed zabiegami diagnostycznymi i operacyjnymi. Dobrze tolerowany przez błony śluzowe i skórę, nie powoduje drażnienia ran.
  Cena: 18,99 zł
 • Scholl Fungail Nail preparat na grzybicę paznokci 3,8 ml

  Scholl Preparat na grzybicę paznokci jest odpowiedni do leczenia zakażeń grzybiczych paznokci. Opakowanie zawiera 5 jednorazowych pilników i leczniczy roztwór.
  Cena: 51,80 zł
 • HIT CENOWY

  Pirolam 1% płyn na skórę 30 ml

  Pirolam jest lekiem przeciwgrzybiczym przeznaczonym do stosowania miejscowego na skórę. Substancją czynną leku Pirolam płyn jest cyklopiroks z olaminą.
  Cena: 15,40 zł
 • HIT CENOWY

  Pirolam 1% żel na skórę 20 g

  Pirolam jest lekiem przeciwgrzybiczym przeznaczonym do stosowania miejscowego na skórę. Substancją czynną leku Pirolam żel jest cyklopiroks z olaminą.
  Cena: 12,33 zł
 • Anida Acerin Stopper lakier do paznokci ze skłonnością do grzybicy 8 g

  Lakier ACERIN STOPPER zawiera specjalnie opracowaną formułę dzięki, której ogranicza nadmierny rozwój mikroorganizmów, chroniąc paznokcie przed grzybicą. Jednocześnie lakier ACERIN STOPPER pielęgnuje zniszczoną płytkę paznokcia, przyczyniając się do odbudowy i wzmocnienia jego struktury. Pozostawia warstwę ochronną, która zapobiega wnikaniu...
  Cena: 10,85 zł
 • Clotrimazolum 1% krem 20 g

  Lek Clotrimazolum Aflofarm ma postać kremu jest to lek dermatologiczny, do miejscowego stosowania na skórę. Clotrimazolum jest lekiem przeciwgrzybiczym, zwalczającym zakażenia grzybami chorobotwórczymi.
  Cena: 2,14 zł
 • Terbilum krem przeciwgrzybiczy 15 g

  TERBILUM to krem, który wykazuje właściwości grzybobójcze. Jego działanie obejmuje dermatofity, pleśnie oraz niektóre grzyby dimorficzne. Powoduje deficyt ergosterolu i w konsekwencji prowadzi do śmierci grzyba.
  Cena: 6,89 zł
 • Pirolam 1% zawiesina na skórę 20 g

  Pirolam 1% Zawiesina na skórę jest lekiem przeznaczonym do stosowania celem leczenia grzybic skóry gładkiej, owłosionej, grzybic stóp, paznokci i podudzia.
  Cena: 13,95 zł
 • VERSIC emulsja przeciwgrzybiczo - złuszczająca 110 ml

  Versic dzięki zawartości piroktonu olaminy oraz kwasu mlekowego działa przeciwgrzybiczo i złuszczająco.
  Cena: 18,95 zł
 • Krótka data

  Anida Acerin Sport Active odświeżający dezodorant do stóp 150 ml

  Dezodorant Acerin Sport Active zapobiega powstawaniu przykrego zapachu i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Ma właściwości antybakteryjne.  Zawiera aktywną frakcję olejku z drzewa herbacianego, który ogranicza rozwój bakterii i grzybów. Zalecany do systematycznego stosowania dla osób noszących nieprzewiewne obuwie i aktywnie uprawiających sport.
  Cena: 9,19 zł