• Brodacid płyn na brodawki 8 g

  Brodacid to płyn do leczenia brodawek. Preparat przeznaczony jest  do stosowania miejscowego o działaniu keratolitycznym. Wykazuje ponadto działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Dimetylosulfotlenek zawarty w preparacie ułatwia wchłanianie kwasów salicylowego i mlekowego.
  Cena: 17,67 zł
 • Undofen Terapia Kwasowa TCA żel przeciw kurzajkom i brodawkom 1,5 ml

  Undofen Terapia Kwasowa TCA, w postaci wygodnego w aplikacji żelu, to bardzo skuteczny, preparat zawierający kwas trójchlorooctowy TCA usuwający kurzajki (brodawki), wywołane przez wirus brodawczaka ludzkiego HPV. Żel po aplikacji wnika w naskórek i stopniowo eliminuje zmiany na skórze rąk i nóg.
  Cena: 24,99 zł
 • Wartix środek do usuwania kurzajek z dłoni i stóp 38 ml

  Preparat Wartix pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie kurzajek z dłoni i stóp. Innowacyjny aplikator zapew­nia łatwość zastosowania i sprawia, że Wartix jest wyjątkowo wygodny w użyciu w warunkach domowych.
  Cena: 29,95 zł
 • Undofen Krioterapia aerozol z aplikatorem przeciw kurzajkom i brodawkom 50 ml

  Undofen Krioterapia to skuteczna i najszybsza (10–14 dni) indywidualna metoda leczenia brodawek (kurzajek) w warunkach domowych, oparta na tej samej metodzie zamrażania, którą stosują lekarze. Zazwyczaj już jeden zabieg zamraża brodawkę aż do korzenia. Unikalna technologia aplikacji pozwala na uzyskanie optymalnej temperatury zamrażania (-50°).
  Cena: 34,99 zł
 • Krótka data

  Scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek + krem na pękające pięty K+ GRATIS

  W skład zestawu wchodzi spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml oraz krem na pękające pięty K+ 60 ml. Data ważności: 31.12.2017
  Cena: 39,85 zł
 • Krótka data

  Scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml

  SCHOLL spray do usuwania kurzajek i brodawek to skuteczny i łatwy sposób na usuwanie brodawek i kurzajek na zimno oparty o metodę zamrażania ciekłym azotem, który jest stosowany przez lekarzy i specjalistów. Preparat jest odpowiedni dla dzieci powyżej 4 roku życia. Data ważności: 31.12.2017
  Cena: 45,88 zł