Iwostin Nurofen
 • Medispirant antyperspirant roll-on 50 ml

  Antyperspirant roll-on - eliminuje problem pocenia się, nie powoduje podrażnień, nie zawiera substancji zapachowych.
  Cena: 16,80 zł
 • Antidral roll-on na nadmierne pocenie 50 ml

  Antidral stosuje się zewnętrznie na nadmiernie pocące się powierzchnie skóry, tj. na skórę stóp, pach i dłoni. Antidral likwiduje lub łagodzi przykre dolegliwości, związane z nadmiernym poceniem się.
  Cena: 22,40 zł
 • ZIAJA Yego bloker anty-perspirant dla mężczyzn 60 ml

  ZIAJA Yego bloker anty-perspirant dla mężczyzn roll-on skutecznie hamuje wydzielanie potu.
  Cena: 6,30 zł
 • ZIAJA Soft antyperspirant w kremie roll-on 60 ml

  Anty-perspirant łagodny dla skóry. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
  Cena: 6,30 zł
 • ZIAJA bloker potu antyperspirant 60 ml

  Regulator pocenia firmy Ziaja stosowany przy nadmiernej potliwości pach, w formie wygodnego w życiu roll-onu.
  Cena: 6,80 zł
 • PerspiBlock 30 tabletek powlekanych

  PerspiBlock to suplement diety który uzupełnia dietę w składniki hamujące nadmierne wydzielanie potu. Składniki suplementu diety PerspiBlock stanowią wygodne rozwiązanie w walce z nadmierną potliwością. Naturalne składniki produktu zostały dobrane w taki sposób, aby ograniczać ilość wydzielanego potu poprzez oddziaływanie wewnętrzne, a nie jak w przypadku...
  Cena: 10,90 zł
 • Alantan zasypka dla dzieci i niemowląt 100 g

  Zasypki Alantan dzięki alantoinie i odpowiednio dobranym składnikom chronią wrażliwą skórę przed podrażnieniami, otarciami i zaczerwienieniem. Wykazują działanie kojące i regenerujące naskórek. Wskazane w okresie letnim, do codziennej pielęgnacji; niemowląt, osób starszych, otyłych lub uprawiających sporty, zapobiegają nadmiernej potliwości skóry.
  Cena: 9,90 zł
 • Anida Acerin Perspirant krem przeciwpotny do stóp 75 ml

  Krem do stóp Acerin Perspirant z nadmierną potliwością, o działaniu antyseptycznym i antyperspiracyjnym. Utrzymuje stopy świeże i suche przez cały dzień. Zawiera chlorhydrol , który zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem oraz nieprzyjemnym zapachem. Dodatek triklosanu neutralizuje przykry zapach potu. Krem szybko się wchłania i przyjemnie pachnie.
  Cena: 14,00 zł
 • Anida Acerin Forte antyperspirant do stóp regulujący potliwość 100 ml

  Dezodorant o działaniu przeciwpotnym Acerin Forte jest szczególnie polecany przy nadmiernym poceniu się stóp. Skutecznie hamuje wydzielanie potu i działa antybakteryjnie. Utrzymuje stopy suche i świeże przez długi czas. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Polecany również w profilaktyce przeciwgrzybiczej.
  Cena: 9,90 zł
 • Krótka data

  Anida Acerin Komfort dezodorant do obuwia i stóp likwidujący przykry zapach 150 ml

  Acerin Komfort likwiduje nieprzyjemny zapach i skutecznie chroni przed bakteriami i grzybicą. Zapobiega poceniu się stóp. Preparat w postaci łatwego w użyciu dezodorantu do stóp i butów.
  Cena: 16,90 zł