• Soyfem Forte 30 tabletek

  Preparat Soyfem Forte jest polecany dla kobiet z u kobiet z dolegliwościami okresu menopauzy : przypływami uczucia gorąca, nadmiernym poceniem się, zakłóceniami snu, uczuciem napięcia nerwowego i niepokoju. W preparacie Soyfem główne substancje aktywne stanowią genisteina i daidzena, zaliczane do izoflawonów.
  Cena: 40,71 zł
 • Climea Forte 30 tabletek

  Climea Forte to preparat przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy.
  Cena: 16,45 zł
 • HEEL Klimakt-Heel 50 tabletek

  HEEL Klimakt-Heel to homeopatyczny produkt leczniczy złożony. Preparat łagodzi zaburzenia związane z okresem przekwitania. Wspomagająco w leczeniu objawów menopauzy takich jak: uderzenia gorąca, pocenie nocne, zmiany nastroju itp.
  Cena: 26,17 zł
 • Krótka data

  Sterko 60 kapsułek

  Preparat Sterko stosowany jest w zaburzeniach oddawania moczu związanych z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego w I i II stadium choroby (częstomocz, częste oddawanie moczu w nocy, zmniejszenie wielkości strumienia moczowego, zastój moczu).
  Cena: 54,99 zł
 • Ligunin 60 kapsułek

  Ligunin zawiera lignany lniane - fitoestrogeny uzyskane z siemienia lnianego, które mają zdolność regulacji aktywności hormonów płciowych w organizmie. Gospodarka hormonalna kobiety jest zmienna w czasie całego dorosłego życia i wrażliwa na szereg czynników.
  Cena: 34,89 zł
 • Ligunin TermoStop 60 kapsułek

  Ligunin TERMOSTOP to preparat zawierający lignany lniane i ekstrakt z szyszek chmielu standaryzowany na zawartość 8-prenylnaringeniny (8-PN), która należy do grupy fitoestrogenów roślinnych mających strukturę podobną do budowy żeńskich hormonów (estrogenów).
  Cena: 43,90 zł
 • HIT CENOWY

  Maxigra Go 25 mg 4 tabletki do rozgryzania i żucia

  Lek Maxigra Go jest stosowany u mężczyzn w wieku ≥ 18 lat z zaburzeniami wzwodu (impotencją), czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.
  Cena: 22,49 zł
 • Climeston 30 tabletek

  Ekstrakt z koniczyny czerwonej, standaryzowany na zawartość izoflawonów pomaga kobietom radzić sobie z objawami menopauzy, tj. uderzenia gorąca, nadmierne pocenie, niepokój i drażliwość z kompleksem OSTEO zawierającym witaminy D3 i K2 (MK-7).
  Cena: 29,94 zł