• Claritine Allergy 10 mg 7 tabletek

  Lek Claritine SPE wskazany jest w leczeniu objawów związanych z alergią, zwłaszcza kataru alergicznego i łzawienia oczu.
  Cena: 9,07 zł
 • BEZ RECEPTY

  Flonidan Control 10 mg 10 tabletek

  Flonidan Control, to preparat polecany do stosowania przy objawach alergii zarówno sezonowej jak i całorocznej. Niweluje objawy takie jak: zapalenie błony śluzowej nosa, w tym świąd, pieczenie i łzawienie oczu. Przewlekła pokrzywka idiopatyczna. Flonidan Control jest lekiem przeciwalergiczny, którego składnikiem aktywnym jest loratadyna. Środek nie...
  Cena: 7,98 zł
 • Allegra 120 mg 10 tabletek

  Allegra to oryginalny lek przeciwhistaminowy, który leczy objawy sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Allegra w pełni odpowiada na Twoje potrzeby gdyż działa przez 24 godziny i jest skuteczna we wszystkich objawach alergicznego nieżytu nosa. Allegra gwarantuje szybkie działanie – już w ciągu godziny od zażycia a przy tym nie powoduje...
  Cena: 8,49 zł
 • Calcium Allergy syrop 150 ml

  Calcium Allergy to syrop z wapniem przeznaczony dla alergików. Syrop bez sztucznych barwników i substancji smakowych. Profilaktyka i uzupełnianie niedoboru wapnia w organizmie np. w okresie ciąży lub laktacji, w leczeniu osteoporozy,  wspomagająco w  leczeniu objawów alergii.
  Cena: 11,90 zł
 • SOLGAR Rutyna 500 mg 50 tabletek

  Preparat zawiera 500 mg naturalnej rutyny w tabletce.Rutyna zaliczana jest do grupy drugorzędowych bioflawonoidów (aktywnych biologicznie, biodostępnych flawonoidów). Każda tabletka zawiera rutynę w postaci czynnej szeroko rozpowszechnionej w świecie roślinnym zwanej przez farmaceutów kwercetyno-3-rutozydem.
  Cena: 38,57 zł
 • Amertil Bio 10 mg 10 tabletek

  Amertil Bio to lek stosowany w przypadku wystapienia objawów alergii: kataru, łzawienia oczu, swędzenia. Substancją czynną leku Amertil Bio jest dichlorowodorek cetyryzyny.
  Cena: 4,26 zł
 • Calcium Duo Alergo + kwercetyna 20 tabletek musujących

  Calcium Duo Alergo wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu, szczególnie w okresach zwiększonego zapotrzebowania na wapń.Calcium Duo Alergo zawiera wysoką dawkę wapnia - dzienna porcja pokrywa w 75% zapotrzebowanie organizmu na ten pierwiastek.
  Cena: 3,75 zł
 • Contrahist Allergy 5 mg 10 tabletek

  Contrahist Allergy jest lekiem przeciwalergicznym. Substancją czynną leku Contrahist Allergy jest lewocetyryzyny dichlorowodorek.
  Cena: 4,22 zł
 • Allertec Wapno Plus 20 tabletek musujących

  Allertec Wapno Plus to suplement diety w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym. Przeznaczony dla osób podatnych na alergeny. Bez dodatku cukru. Może być stosowany przez diabetyków.
  Cena: 5,73 zł
 • Loratadyna Pylox 10 mg 10 tabletek

  Loratadyna Pylox jest przeznaczona do leczenia objawów sezonowego i całorocznego alergicznego nieżytu nosa, a także przewlekłej pokrzywki idiopatycznej. Preparat łagodzi problemy związane z alergicznym nieżytem nosa takie jak kichanie, obrzęk błony śluzowej nosa, wyciek z nosa, świąd i pieczenie oczu. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości, na...
  Cena: 3,39 zł