Iwostin Nurofen
 • Zuma 30 kapsułek

  Zuma to suplement diety działający ochronnie i wspomagająco na zmęczone oczy. Jego kompleksowy skład wspomaga widzenie podczas czytania, pracy przy komputerze oraz zapewnia wsparcie oczom zmęczonym złym oświetleniem oraz klimatyzacją. Dzięki zawartości luteiny, kwasów omega 3, zeaksantyny oraz kompleksu witamin i mikroelementów Zuma pomaga chronić oczy i...
  Cena: 25,00 zł
 • OLIMP Luteina Bio-Complex 30 kapsułek

  Luteina Bio-Complex to preparat chroniący komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, wspiera prawidłowe widzenie oraz proces produkcji kolagenu. 
  Cena: 20,20 zł
 • OLIMP Gold luteina 30 kapsułek

  Suplement diety zawierający skoncentrowany olej rybi, luteinę, witaminę E, A oraz cynk dzięki czemu zapewnia maksymalne wzmocnienie wzroku.
  Cena: 28,60 zł
 • Vitroft na przejrzystość ciała szklistego oka 30 kapsułek

  Vitroft - kapsułki wpływające korzystnie na przejrzystość ciała szklistego w gałce ocznej. Vitroft to suplement diety stanowiący połączenie kilku ekstraktów roślinnych oraz l-lizyny i kwasu askorbinowego. L-lizyna oraz flawonoidy z wyciągów roślinnych hamują glikację kolagenu ciała szklistego oka i powstawanie złogów.
  Cena: 22,40 zł
 • Doppelherz Aktiv Na oczy TOTAL 30 kapsułek

  Doppelherz Na oczy TOTAL to Preparat zawierający pełny zestaw składników odżywiających i chroniących: fotoreceptory siatkówki, soczewkę oka, nerwy wzrokowe oraz naczynia włosowate. Wspomaga tym samym prawidłowe i zdrowe funkcjonowanie oczu.
  Cena: 29,60 zł
 • Retixoft 30 kapsułek

  Retixoft to suplement diety zawiera kompozycję odpowiednio wyselekcjonowanych składników aktywnych: kwasu alfa-liponowego, rutozydu oraz witaminy B2 i B1, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego poprzez odgrywanie ważnej roli w procesach oddychania tkankowego, głównie w przemianie węglowodanów oraz jest częścią składową...
  Cena: 25,65 zł
 • SuperOptic 60 kapsułek

  SuperOptic to suplement diety, który dzięki aktywnym składnikom działa wielotorowo, m.in. przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia, zapewnia pomoc w utrzymaniu prawidłowego widzenia, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Stres oksydacyjny jest jednym z czynników powodujących starzenie się komórek organizmu, przyczyniają się do...
  Cena: 35,31 zł
 • Doppelherz Aktiv Na oczy Forte 30 kapsułek

  Suplement diety Doppelherz Aktiv Na oczy Forte zawiera zestaw składników o podwójnym działaniu wzmacniającym oczy: 10 mg luteiny chroni siatkówkę i soczewkę oka oraz bioflowanoidy z borówki czernicy poprawiają ostrość widzenia i zmniejszają zmęczenie wzroku.
  Cena: 30,90 zł
 • Doppelherz Aktiv Na oczy 30 kapsułek

  Doppelherz Aktiv Na oczy 30 kapsułek to suplement diety zalecany dla osób dbających o swoj wzrok. Preparat zawiera wysoką dawkę luteiny (6 mg), witaminy: A, C, E oraz cynk.
  Cena: 14,60 zł
 • Klarin Aktiv z luteiną 60 tabletek

  Klarin Activ to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w antocyjany z borówki czernicy, luteinę oraz beta-karoten i witaminę E.
  Cena: 23,70 zł