• Świetlik Fix zioła do zaparzania 30 saszetek

  Tradycyjny produkt leczniczy roślinny, stosowany na skórę w leczeniu wspomagającym łagodnych stanów podrażnienia spojówek i brzegów powiek, jako środek ściągający i łagodzący stany zapalne.
  Cena: 7,55 zł
 • Lutidin Ultra 30 kapsułek

  Lutidin Ultra to suplement diety charakteryzujący się naturalnym składem, pomagający w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Łagodzi objawy zmęczenia oczu i poprawia ostrość widzenia. Dostarcza organizmowi witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku, oraz ma działanie antyoksydacyjne.
  Cena: 11,90 zł
 • Lacrimal witaminy na oczy 30 kapsułek

  Lacrimal Witaminy na oczy suplement diety to unikalna kompozycja luteiny, wyciągów roślinnych z owocu borówki i ziela świetlika oraz cynku i witamin: A, E, C, B2.
  Cena: 13,89 zł
 • Lumega 3 30 kapsułek

  Lumega 3 to suplement diety zawierający specjalnie dobrany zestaw barwników plamkowych, przeciwutleniaczy oraz minerałów pomagających w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. Data ważności: 30.04.2017  
  Cena: 14,99 zł
 • Klarin Junior 30 tabletek

  Klarin Junior jest dobrym uzupełnieniem diety dla dzieci z krótkowzrocznością a także narażonych na silne zmęczenie oczu (zabawa przy komputerze, oglądanie telewizji). Zawiera podstawowe witaminy i mikroelementy niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu.
  Cena: 18,23 zł
 • Actilutin 30 kapsułek

  Actilutin 30 kapsułek to preparat opracowany specjalnie dla osób, które chcą skutecznie zadbać o utrzymanie prawidłowego widzenia. Data ważności: 30.04.2017
  Cena: 19,97 zł
 • Ocumax Hydro 30 kapsułek + UPOMINEK DLA OCZU

  Ocumax Hydro 30 kapsułek to innowacyjny suplement diety stworzony z myślą o suchych i zmęczonych oczach, jedyny na polskim rynku, który nawilża oczy od wewnątrz bez konieczności stosowania kropli.
  Cena: 19,99 zł
 • Bioretinof 30 tabletek + UPOMINEK DLA OCZU

  Bioretinof to okulistyczny suplement diety przeznaczony dla osób pragnących wzmocnić naczynia krwionośne w obrąbie narządu wzroku.
  Cena: 21,75 zł
 • Vitroft na przejrzystość ciała szklistego oka 30 kapsułek + UPOMINEK DLA OCZU

  Vitroft - kapsułki wpływające korzystnie na przejrzystość ciała szklistego w gałce ocznej. Vitroft to suplement diety stanowiący połączenie kilku ekstraktów roślinnych oraz l-lizyny i kwasu askorbinowego. L-lizyna oraz flawonoidy z wyciągów roślinnych hamują glikację kolagenu ciała szklistego oka i powstawanie złogów.
  Cena: 24,50 zł
 • Nutrof Total 30 kapsułek

  Nutrof Total to suplement diety pomagający w utrzymywaniu dobrego widzenia. Wzbogacony w witaminy i mikroelementy o działaniu antyoksydacyjnym, niezbędne kwasy tłuszczowe Omega-3, luteinę, zeaksantynę oraz wyciąg z winogron.
  Cena: 24,95 zł