• Świetlik Fix zioła do zaparzania 30 saszetek

  Tradycyjny produkt leczniczy roślinny, stosowany na skórę w leczeniu wspomagającym łagodnych stanów podrażnienia spojówek i brzegów powiek, jako środek ściągający i łagodzący stany zapalne.
  Cena: 7,55 zł
 • Lutidin Ultra 30 kapsułek

  Lutidin Ultra to suplement diety charakteryzujący się naturalnym składem, pomagający w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Łagodzi objawy zmęczenia oczu i poprawia ostrość widzenia. Dostarcza organizmowi witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku, oraz ma działanie antyoksydacyjne.
  Cena: 7,89 zł
 • Klarin 60 tabletek

  Klarin 60 tabletek to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w antocyjany z borówki czernicy, beta-karoten i witaminę E.
  Cena: 15,97 zł
 • SuperOptic 30 kapsułek

  SuperOptic to suplement diety, który dzięki aktywnym składnikom działa wielotorowo, m.in. przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia, zapewnia pomoc w utrzymaniu prawidłowego widzenia, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
  Cena: 15,99 zł
 • Klarin Junior 30 tabletek

  Klarin Junior jest dobrym uzupełnieniem diety dla dzieci z krótkowzrocznością a także narażonych na silne zmęczenie oczu (zabawa przy komputerze, oglądanie telewizji). Zawiera podstawowe witaminy i mikroelementy niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu.
  Cena: 18,23 zł
 • Vitroft na przejrzystość ciała szklistego oka 30 kapsułek + 4 kapsułki GRATIS

  Vitroft - kapsułki wpływające korzystnie na przejrzystość ciała szklistego w gałce ocznej. Vitroft to suplement diety stanowiący połączenie kilku ekstraktów roślinnych oraz l-lizyny i kwasu askorbinowego. L-lizyna oraz flawonoidy z wyciągów roślinnych hamują glikację kolagenu ciała szklistego oka i powstawanie złogów.
  Cena: 18,50 zł
 • Ocumax Hydro 30 kapsułek

  Ocumax Hydro 30 kapsułek to innowacyjny suplement diety stworzony z myślą o suchych i zmęczonych oczach, jedyny na polskim rynku, który nawilża oczy od wewnątrz bez konieczności stosowania kropli.
  Cena: 24,77 zł
 • Nutrof Total 30 kapsułek

  Nutrof Total to suplement diety pomagający w utrzymywaniu dobrego widzenia. Wzbogacony w witaminy i mikroelementy o działaniu antyoksydacyjnym, niezbędne kwasy tłuszczowe Omega-3, luteinę, zeaksantynę oraz wyciąg z winogron.
  Cena: 24,95 zł
 • Retixoft 30 kapsułek

  Retixoft to suplement diety zawiera kompozycję odpowiednio wyselekcjonowanych składników aktywnych: kwasu alfa-liponowego, rutozydu oraz witaminy B2 i B1, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego poprzez odgrywanie ważnej roli w procesach oddychania tkankowego, głównie w przemianie węglowodanów oraz jest częścią składową...
  Cena: 24,99 zł
 • Actilutin 30 kapsułek

  Actilutin 30 kapsułek to preparat opracowany specjalnie dla osób, które chcą skutecznie zadbać o utrzymanie prawidłowego widzenia.
  Cena: 28,04 zł