• Polcrom 2% krople do oczu 10 ml

  Polcrom 2% krople do oczu to lek przeciwalergiczny zawierający kromoglikan sodu.
  Cena: 6,46 zł
 • Lacrimal krople do oczu 5 ml 2 ampułki + UPOMINEK DLA OCZU

  Lacrimal krople do oczu, roztwór, jest lekiem typu ,,sztuczne łzy”. Lacrimal naśladuje naturalne łzy, skutecznie nawilżając spojówkę oka i osłaniając nabłonek rogówki. Jego działanie jest bardzo przydatne w zapobieganiu podrażnień przy noszeniu protez, w leczeniu objawów zespołu "suchego oka" oraz zapalenia rogówki.
  Cena: 7,55 zł
 • Starazolin 0,05 % krople do oczu 0,5 ml x 12 ampułek + UPOMINEK DLA OCZU

  Preparat Starazolin 0,05 % krople do oczu powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, co skutkuje zmniejszeniem przekrwienia i obrzęku spojówek. Krople Starazolin to natychmiastowa ulga dla podrażnionych oczu.
  Cena: 8,38 zł
 • Lacrimal Natura krople na podrażnione oczy 10 ml + UPOMINEK DLA OCZU

  Lacrimal natura to krople do oczu o właściwościach kojących i odświeżających. Preparat zawiera wyciągi wodne z zielonej herbaty, świetlika, rumianku i oczaru.
  Cena: 8,65 zł
 • Starazolin 0,05% krople do oczu 5 ml x 2 op. + UPOMINEK DLA OCZU

  Starazolin to krople, które długotrwale nawilżają suche i zmęczone oczy. Działają natychmiast po aplikacji dzięki czemu przynoszą szybka ulgę. Preparat o silnym działaniu sympatykomimetycznym. Zwęża naczynia krwionośne, zmniejsza przekrwienie i obrzęk spojówek.
  Cena: 8,88 zł
 • Allergocrom krople do oczu 10 ml

  Przeciwalergiczne krople do oczu Allergocrom. Łagodzą stany podrażnienia wywołane reakcją alergiczną, minimalizują łzawienie, zaczerwieniene i pieczenie oczu. Lek stosuje się w przypadku wystąpienia ostrych i przewlekłych zapaleń spojówek.
  Cena: 8,88 zł
 • Ocumax 0,2% krople do oczu 10 ml + UPOMINEK DLA OCZU

  Ocumax 0,2% krople do oczu to nowoczesne krople do oczu oparte na kwasie hialuronowym.
  Cena: 9,85 zł
 • Ocumax 0,4% krople do oczu 10 ml + UPOMINEK DLA OCZU

  OCUMAX to nowoczesne krople do oczu oparte na kwasie hialuronowym.
  Cena: 10,65 zł
 • Hialeye 0,2% krople do oczu 10 ml

  Krople Hialeye cechują nawilżające i ochronne właściwości hialuronianu sodu, które zmniejszają uczucie podrażnienia, wysuszenia, pieczenia oraz uczucia obecności ciała obcego w oku, powstałych w skutek: działania środowiska zewnętrznego (wiatr, słońce, suche powietrze, słona woda, zadymienie, zwiększone nasłonecznienie, klimatyzacja, ogrzewanie), pracy...
  Cena: 11,30 zł
 • OPTREX ActiDrops krople nawilżające do oczu suchych 10 ml

  OPTREX ActiDrops Nawilżające Krople do Suchych Oczu, dzięki zawartości hialuronianu sodu nawilżają suche oczy oraz łagodzą podrażnienia. Idealnie nadają się do codziennego użytku.
  Cena: 12,99 zł