• Entil żel łagodzący ukąszenia owadów 8 g

  Entil jest hydrożelem łagodzącym dolegliwości po ukąszeniu owadów, takie jak: świąd, podrażnienia, obrzęki. Entil charakteryzuje się szybkością działania – już w ciągu kilku sekund eliminuje źródło dolegliwości oczyszczając miejsce ukąszenia z toksyn. Entil jest delikatny i dobrze tolerowany, nie zawiera alkoholu, konserwantów, ani substancji zapachowych.
  Cena: 6,99 zł
 • Lokomotiv 8 drażetek

  Suplement diety Lokomotiv zawiera imbir pomagający ograniczyć złe samopoczucie podczas podróży środkami lokomocji. Imbir zmniejsza dyskomfort (odczucia wymiotne, skołowanie), mogący wystąpić podczas podróży samochodem, pociągiem, samolotem lub statkiem.
  Cena: 7,48 zł
 • Lokomotiv 6 pastylek do ssania

  Pastylki do ssania Lokomotiv zawierają imbir pomagający ograniczyć złe samopoczucie podczas podróży środkami lokomocji. Imbir zmniejsza dyskomfort (odczucia wymiotne, skołowanie) mogący wystąpić podczas podróży samochodem, pociągiem, samolotem lub statkiem.
  Cena: 7,59 zł
 • Aviomarin 50 mg 5 tabletek

  Lek Aviomarin 50 mg stosuje się w zapobieganiu chorobie lokomocyjnej oraz zapobieganiu i leczeniu nudności i wymiotów innego pochodzenia (z wyjątkiem wywołanych przez leki stosowane w chemioterapii nowotworów). Początek działania występuje już po 20 – 30 minutach. Efekty lecznicze obserwowane są przez 3 do 6 godzin po podaniu leku.
  Cena: 7,99 zł
 • ZIAJA MED KURACJA LIPIDOWA FIZJODERM krem baza myjąca 400 ml

  Delikatna baza myjąca o wysokiej tolerancji polecana dla dorosłych i dzieci. Preparat hypoalergiczny. Dostępny wyłącznie w aptekach.
  Cena: 8,00 zł
 • 2 KC 12 tabletek + alkotest GRATIS

  Suplement diety 2KC zawiera składniki wspomagające procesy fizjologiczne po spożyciu alkoholu.
  Cena: 8,50 zł
 • Nie chrap spray do gardła przeciwko chrapaniu 30 ml

  Nie chrap spray do gardła przeciwko chrapaniu 30 ml nawilża i wzmacnia tkanki miękkie gardła, a tym samym zapewnia aż 70 nocy bez uciążliwych odgłosów chrapania. Preparat posiada pzyjemny, odświeżający miętowy smak i jest łatwy w użyciu.
  Cena: 13,99 zł
 • Alka-Seltzer 10 tabletek musujących

  Alka-Seltzer to kultowy środek stosowany w dolegliwościach bólowych o lekkim i średnim nasileniu. Kwas acetylosalicylowy, substancja czynna zawarta w preparacie Alka-Seltzer, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
  Cena: 14,15 zł
 • MUGGA repelent mleczko przeciw komarom i kleszczom roll-on 50 ml

  Mugga roll-on - w formie mleczka do bezpośredniej aplikacji na odkryte części ciała - to najwyższej jakości repelent chroniący przed różnego rodzaju groźnymi dla zdrowia insektami m.in. komarami tropikalnymi i europejskimi, kleszczami, meszkami, moskitami, muchami, kuczmarami, roztoczami.
  Cena: 15,49 zł
 • Nowość

  CHICCO spray przeciw komarom dla dzieci powyżej 3 miesiąca 100 ml

  Nowa linia naturalnych preparatów odstraszających komary i owady w okresie letnim. Zaprojektowana specjalnie dla niemowląt i dzieci a także kobiet w ciąży i wszystkich osób z bardzo wrażliwą i delikatna skórą.
  Cena: 16,82 zł