• MOSKITER Long Active aerozol ochronny przeciw komarom i meszkom 100 ml

  Moskiter Long Active to kosmetyk ochronny przeciw komarom i meszkom przeznaczony do pielęgnacji skóry nawet w ekstremalnych warunkach. Ekstrakt z nagietka i aloes działają ochronnie i pielęgnacyjnie na naszą skórę. Odżywiają ją i nawilżają oraz skutecznie łagodzą podrażnienia – jest to szczególnie ważne w okresie letnim, kiedy nasza skóra jest narażona na...
  Cena: 6,99 zł
 • Nowość

  CHICCO spray przeciw komarom dla dzieci powyżej 3 miesiąca 100 ml

  Nowa linia naturalnych preparatów odstraszających komary i owady w okresie letnim. Zaprojektowana specjalnie dla niemowląt i dzieci a także kobiet w ciąży i wszystkich osób z bardzo wrażliwą i delikatna skórą.
  Cena: 16,98 zł
 • MUGGA repelent mleczko przeciw komarom i kleszczom roll-on 50 ml

  Mugga roll-on - w formie mleczka do bezpośredniej aplikacji na odkryte części ciała - to najwyższej jakości repelent chroniący przed różnego rodzaju groźnymi dla zdrowia insektami m.in. komarami tropikalnymi i europejskimi, kleszczami, meszkami, moskitami, muchami, kuczmarami, roztoczami.
  Cena: 17,49 zł
 • Mugga 20% DEET roll-on 50 ml

  Mugga 20% DEET roll-on to profesjonalny, sprawdzony i niezwykle skuteczny preparat stosowany od lat jako środek chroniący przed ukąszeniami owadów (również w wojsku). Preparat jest niezastąpiony w okresie wakacji oraz podczas wyjazdów również do krajów tropikalnych.
  Cena: 17,95 zł
 • Mugga 50% DEET roll-on 50 ml

  Mugga 50% DEET roll-on to profesjonalny, sprawdzony i niezwykle skuteczny preparat stosowany od lat jako środek chroniący przed ukąszeniami owadów (również w wojsku). Preparat jest niezastąpiony w okresie wakacji oraz podczas wyjazdów również do krajów tropikalnych.
  Cena: 25,95 zł
 • Wakacyjna Apteczka dla Twojego Dziecka - zestaw promocyjny !

  Wakacyjna Apteczka dla Twojego Dziecka to zestaw przygotowany przez naszych farmaceutów z myślą o wakacyjnej przygodzie Twojego Maluszka. Zestaw zawiera 7 pełnowymiarowych produktów. W prezencie koło do pływania!
  Cena: 59,49 zł
 • Wakacyjna Apteczka dla Całej Rodziny - zestaw promocyjny !

  Wakacyjna Apteczka dla Całej Rodziny to zestaw przygotowany przez naszych farmaceutów z myślą o wakacyjnej przygodzie całej rodziny. Zestaw zawiera 7 pełnowymiarowych produktów. W prezencie torba plażowa !
  Cena: 69,99 zł