• BEZ RECEPTY

  Skrzyp fix 30 saszetek

  Skrzyp polny – ma działanie moczopędne, wspiera pracę układu moczowego. Stosowany jest także do poprawienia kondycji włosów i paznokci oraz na popękane naczynka i podrażnienia skóry.
  Cena: 3,38 zł
 • BEZ RECEPTY

  Bratek 30 tabletek

  Suplement diety BRATEK zawiera wyciąg z fiołka trójbarwnego, który sprzyja utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry.
  Cena: 8,33 zł
 • BEZ RECEPTY

  Skrzyp z bambusem + vit. 60 tabletek

  Bogata kompozycja ekstraktów roślinnych oraz niezbędnych witamin, odgrywająca istotna rolę w zachowaniu zdrowego i promiennego wyglądu włosów, skóry oraz mocnych paznokci. Krzem zawarty w bambusie wspomaga budowę włókien kolagenowych, w widoczny sposób wpływa na poprawę wyglądu skóry, spowalnia procesy starzenia; wzmacnia i zapobiega wypadaniu włosów;...
  Cena: 9,80 zł
 • BEZ RECEPTY

  Beta Karoten + witamina E 60 tabletek

  Preparat polecany jest osobom dbającym o skórę, również w okresie letnim. Składnikom preparatu pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu skóry i błon śluzowych (witamina A w postaci beta-karotenu) oraz chronią składniki komórek przed stresem oksydacyjnym (witamina E).
  Cena: 10,28 zł
 • BEZ RECEPTY

  Redblocker 30 tabletek

  Składniki suplementu diety Redblocker pomagają w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry oraz naczyń krwionośnych. Dodatkowo przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomagają ochronie komórek przed wolnymi rodnikami.
  Cena: 10,48 zł
 • BEZ RECEPTY

  Zestaw Promocyjny: Skrzyp z bambusem + vit. 60 tabletek + pomadka sztyf 3,6 g GRATIS

  Skrzyp z bambusem + vit ma bogatą kompozycję ekstraktów roślinnych oraz niezbędnych witamin, odgrywająca istotna rolę w zachowaniu zdrowego i promiennego wyglądu włosów, skóry oraz mocnych paznokci. Pomadka Intensive Lipcare na zimę to ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, pielęgnacja suchych i spierzchniętych ust narażonych na długotrwałe przebywanie w...
  Cena: 10,90 zł
 • BEZ RECEPTY

  Drożdże z Bratkiem 60 tabletek

  Suplement diety DROŻDŻE Z BRATKIEM zawiera ekstrakt drożdżowy, wyciąg z bratka, witaminę E i cynk.
  Cena: 12,15 zł
 • BEZ RECEPTY

  4Akne na trądzik 30 tabletek DŁUGA DATA WAŻNOŚCI !

  Składniki zawarte w 4AKNE wykazują działanie ochronne, w tym obronne przed nagromadzeniem wolnych rodników. Biorą udział w procesie podziału komórek, dzięki czemu wspomagają odbudowę m.in. komórek skóry.
  Cena: 12,99 zł
 • BEZ RECEPTY

  Belissa Intense 50 tabletek

  Belissa Intense zawiera skoncentrowane składniki, w tym L-cysteinę, biotynę oraz wyciąg ze skrzypu, przyczyniający się do utrzymania właściwej kondycji włosów, skóry i paznokci. Preparat zaliczany jest do szerokiej kategorii złożonych suplementów przeznaczonych do stosowania doustnego. W jego skład wchodzi kompleks intense revive, który stanowi źródło...
  Cena: 17,49 zł
 • BEZ RECEPTY

  Oeparol 510 mg 60 kapsułek

  Oeparol 510 mg to suplement diety zawiera olej z nasion wiesiołka dziwnego (Oenothera paradoxa), którego składnikiem są kwasy tłuszczowe Omega-6: linolowy i gamma-linolenowy, zaliczane do grupy Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT).
  Cena: 17,99 zł