• Skrzyp fix 30 saszetek

  Skrzyp polny – ma działanie moczopędne, wspiera pracę układu moczowego. Stosowany jest także do poprawienia kondycji włosów i paznokci oraz na popękane naczynka i podrażnienia skóry.
  Cena: 3,69 zł
 • Witamina B Complex 50 tabletek

  Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Uzupełnia witaminy z grupy B.
  Cena: 4,99 zł
 • Bratek 30 tabletek

  Suplement diety BRATEK zawiera wyciąg z fiołka trójbarwnego, który sprzyja utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry.
  Cena: 8,33 zł
 • Capivit Zdrowa Piękna Skóra (A+E z formułą Forte System) 30 kapsułek

  Suplement diety Capivit A+E z formułą Forte System o działaniu ukierunkowanym na zapewnienie skórze młodego i zdrowego wyglądu dzięki zawartości witamin A + E. Witamina A odpowiada za zdrowy wygląd skóry, a witamina E zapobiega jej starzeniu się. Capivit A+E Forte System to preparat uzupełniający braki tych witamin w codziennej diecie.
  Cena: 9,33 zł
 • Skrzyp z bambusem + vit. 60 tabletek

  Bogata kompozycja ekstraktów roślinnych oraz niezbędnych witamin, odgrywająca istotna rolę w zachowaniu zdrowego i promiennego wyglądu włosów, skóry oraz mocnych paznokci. Krzem zawarty w bambusie wspomaga budowę włókien kolagenowych, w widoczny sposób wpływa na poprawę wyglądu skóry, spowalnia procesy starzenia; wzmacnia i zapobiega wypadaniu włosów;...
  Cena: 11,90 zł
 • Oeparol olej z nasion wiesiołka 60 kapsułek

  Oeparol 510 mg to suplement diety zawiera olej z nasion wiesiołka dziwnego (Oenothera paradoxa), którego składnikiem są kwasy tłuszczowe Omega-6: linolowy i gamma-linolenowy, zaliczane do grupy Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT).
  Cena: 16,99 zł
 • Biotyna Max 5 mg 30 tabletek

  Biotyna Max czyli witamina H to składnik, który wspiera utrzymanie dobrego stanu skóry, włosów i paznokci. Suplement diety dodatkowo wzbogacony jest o selen i cynk.
  Cena: 17,99 zł
 • Oeparol Femina 500 mg 60 kapsułek

  Oeparol zawiera olej z nasion wiesiołka będący naturalnym źródłem biologicznie aktywnych Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT). Unikalna technologia pozyskiwania oleju z wiesiołka metodą "tłoczenia na zimno" gwarantuje najwyższą jakość produktu. Olej z wiesiołka to jedno z najcenniejszych źródeł kwasów omega-6.
  Cena: 19,49 zł
 • Silica 100 tabletek

  Suplement diety wzmacniający włosy i paznokcie oraz poprawiający wygląd skóry.
  Cena: 19,95 zł
 • OEPAROL Piękna skóra, włosy i paznokcie 60 kapsułek

  Oeparol Piękna skóra, włosy, paznokcie to zawieszony w oleju wiesiołkowym kompleks Rosavit, czyli kompleks witamin, minerałów oraz Oligomerycznych ProAntocyjanidyn (OPC) pochodzących z naturalnego ekstraktu pestek winogron (Vitis Vinifera).
  Cena: 20,55 zł