Iwostin Nurofen
 • COMPEED plastry na pęcherze - średnie 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na pęcherze- średnie absorbują wilgoć i formują ochronną poduszeczkę, aby błyskawicznie złagodzić ból wywoływany przez pęcherz oraz zapewniają szybkie gojenie rany w optymalnych warunkach.
  Cena: 14,60 zł
 • COMPEED niewidoczne plastry na opryszczkę 15 sztuk

  Pojedynczy plaster na opryszczkę Compeed działa nieprzerwanie aż do 12h już od pierwszego zastosowania, aby szybko leczyć zmiany opryszczkowe w optymalnym środowisku oraz minimalizować ryzyko powstania strupa, co jest jedną z jego przewag w porównaniu do kremów antywirusowych.
  Cena: 21,39 zł
 • COMPEED plastry na odciski między palcami 10 sztuk

  COMPEEDPlastry na odciski- między palcami zawierają aktywny żel, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i pomaga usunąć odciski.
  Cena: 14,80 zł
 • COMPEED plastry na pęcherze - wąskie 6 sztuk

  COMPEED® Plastry na pęcherze- wąskie absorbują wilgoć i formują ochronną poduszeczkę, aby błyskawicznie złagodzić ból wywoływany przez pęcherz oraz zapewniają szybkie gojenie rany w optymalnych warunkachOdpowiednie do stosowania na mniejsze pęcherze lub z boku stopy. Natychmiast uśmierzają ból. Zapewniają szybkie gojenie.
  Cena: 14,90 zł
 • COMPEED plastry na zrogowacenia - średnie 6 sztuk

  COMPEED® Plastry na zrogowacenia- średnie dzięki technologii hydrokoloidowej zmiękczają zrogowacenie pomagając je usunąć oraz zapewniają natychmiastową ulgę w bólu i ochronę przed uciskiem. Natychmiast uśmierzają ból.
  Cena: 17,90 zł
 • COMPEED sztyft przeciw pęcherzom 8 ml

  COMPEED® Sztyft przeciw pęcherzom w niewidoczny sposób zapobiega pęcherzom i otarciom, natychmiast ogranicza ocieranie skóry. Jest niewidoczny i idealny przy odkrytym obuwiu, oraz nie powoduje efektu ślizgania się stóp
  Cena: 14,80 zł
 • COMPEED plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) - średnie 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) mają specjalny kształt, łatwo okalający stopę. Natychmiast uśmierzają ból wywołany uciskiem i ocieraniem zabezpieczając przed powstaniem pęcherzy oraz stwardniałej skóry na halluksach. Natychmiastowa ulga w ucisku i ocieraniu.
  Cena: 16,90 zł
 • COMPEED plastry na odciski - średnie 10 sztuk

  COMPEED plastry na odciski - średnie zawierają aktywny żel, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i pomaga usunąć odciski.
  Cena: 14,40 zł
 • Plaster VISCO POLOPOR 5 m x 5 cm 1 szt.

  Cena: 5,05 zł