banner opóźnienie
 • COMPEED plastry na pęcherze - średnie 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na pęcherze- średnie absorbują wilgoć i formują ochronną poduszeczkę, aby błyskawicznie złagodzić ból wywoływany przez pęcherz oraz zapewniają szybkie gojenie rany w optymalnych warunkach.
  Cena: 13,86 zł
 • COMPEED plastry na pęcherze - wąskie 6 sztuk

  COMPEED® Plastry na pęcherze- wąskie absorbują wilgoć i formują ochronną poduszeczkę, aby błyskawicznie złagodzić ból wywoływany przez pęcherz oraz zapewniają szybkie gojenie rany w optymalnych warunkachOdpowiednie do stosowania na mniejsze pęcherze lub z boku stopy. Natychmiast uśmierzają ból. Zapewniają szybkie gojenie.
  Cena: 14,18 zł
 • COMPEED plastry na zrogowacenia - średnie 6 sztuk

  COMPEED® Plastry na zrogowacenia- średnie dzięki technologii hydrokoloidowej zmiękczają zrogowacenie pomagając je usunąć oraz zapewniają natychmiastową ulgę w bólu i ochronę przed uciskiem. Natychmiast uśmierzają ból.
  Cena: 15,98 zł
 • COMPEED sztyft przeciw pęcherzom 8 ml

  COMPEED® Sztyft przeciw pęcherzom w niewidoczny sposób zapobiega pęcherzom i otarciom, natychmiast ogranicza ocieranie skóry. Jest niewidoczny i idealny przy odkrytym obuwiu, oraz nie powoduje efektu ślizgania się stóp
  Cena: 15,78 zł
 • COMPEED plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) - średnie 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) mają specjalny kształt, łatwo okalający stopę. Natychmiast uśmierzają ból wywołany uciskiem i ocieraniem zabezpieczając przed powstaniem pęcherzy oraz stwardniałej skóry na halluksach. Natychmiastowa ulga w ucisku i ocieraniu.
  Cena: 17,49 zł
 • Hartmann gaza opatrunkowa jałowa 17-nitkowa 1 m

  Gaza do bezpośredniego opatrywania ran będących wynikiem urazów, zabiegów chirurgicznych oraz do innych zabiegów wymagających stosowania jałowej gazy opatrunkowej.
  Cena: 1,97 zł
 • Plaster Poloderm na odciski 6 szt.

  Cena: 15,50 zł
 • Plaster OMNIFILM 1,25 cm x 5 m 1 szt.

  Cena: 4,10 zł
 • Sutricon UV Protect silikonowy żel do pielęgnacji blizn SPF35 15 ml

  Silikonowy żel do pielęgnacji blizn z filtrem przeciwsłonecznym jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji wszystkich rodzajów blizn, opartym na wyjątkowych właściwościach żelu silikonowego.
  Cena: 29,38 zł