• OEPAROL Sunnyday pomadka ochronna so ust 4,8 g

  OEPAROL® SUNNYDAY Pomadka ochronna do ust  z filtrami OVA/UVB SPF 25
  Cena: 6,49 zł
 • OEPAROL BALANCE krem do rąk 75 ml

  Krem do rąk jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk. Doskonale nawilża skórę dłoni, wygładza i łagodzi podrażnienia. Zapobiega wysuszaniu naskórka i sprawia, że skóra dłoni jest elastyczna i miękka.
  Cena: 7,97 zł
 • OEPAROL HYDROSENSE nawilżająco - wygładzający jedwab do ciała 200 ml

  Nawilżająco-wygładzający jedwab do ciała przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, ze skłonnością do przesuszania. Dzięki zawartości kompleksu HialuRoseTM odbudowuje barierę hydrolipidową skóry i zatrzymuje wodę w głębszych warstwach naskórka. Masło Shea regeneruje przesuszoną skórę, a zawarte w balsamie proteiny z jedwabiu nadają...
  Cena: 13,97 zł
 • OEPAROL HYDROSENSE odżywczy krem nawilżający 50 ml

  Odżywczy krem nawilżający OEPAROL HYDROSENSEprzeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry suchej. Nawilża i wzmacnia skórę dzięki zawartości kompleksu HialuRoseTM, unikalnemu połączeniu kwasu hialuronowego i oleju z wiesiołka.
  Cena: 16,96 zł
 • OEPAROL HYDROSENSE ochronny krem intensywnie nawilżający SPF15 50 ml

  Krem intensywnie nawilża i wzmacnia skórę dzięki zawartości kompleksu HialuRose, unikalnemu połączeniu kwasu hialuronowego i oleju z wiesiołka, bogatego w kasy omega-6. Kwas hialuronowy w połączeniu z kwasami omega-6 tworzy nawilżający film ochronny na skórze.
  Cena: 17,95 zł
 • OEPAROL HYDROSENSE krem intensywnie nawilżający 50 ml

  Krem intensywnie nawilżający OEPAROL HYDROSENSE przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej. Dzięki zawartości kompleksu HialuRoseTM, unikalnemu połączeniu kwasu hialuronowego i oleju z wiesiołka bogatego w kwasy omega – 6, krem ogranicza transepidermalną utratę wody.
  Cena: 17,98 zł