• COMPEED niewidoczne plastry na opryszczkę 15 sztuk

  Pojedynczy plaster na opryszczkę Compeed działa nieprzerwanie aż do 12h już od pierwszego zastosowania, aby szybko leczyć zmiany opryszczkowe w optymalnym środowisku oraz minimalizować ryzyko powstania strupa, co jest jedną z jego przewag w porównaniu do kremów antywirusowych.
  Cena: 23,90 zł
 • COMPEED plastry na zrogowacenia - średnie 6 sztuk

  COMPEED® Plastry na zrogowacenia- średnie dzięki technologii hydrokoloidowej zmiękczają zrogowacenie pomagając je usunąć oraz zapewniają natychmiastową ulgę w bólu i ochronę przed uciskiem. Natychmiast uśmierzają ból.
  Cena: 19,90 zł
 • COMPEED plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) - średnie 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) mają specjalny kształt, łatwo okalający stopę. Natychmiast uśmierzają ból wywołany uciskiem i ocieraniem zabezpieczając przed powstaniem pęcherzy oraz stwardniałej skóry na halluksach. Natychmiastowa ulga w ucisku i ocieraniu.
  Cena: 21,99 zł
 • COMPEED plastry na pęcherze na piętę 5 sztuk

  COMPEED plastry na piętę są niezwykle dyskretne, hydrokoloidowe i idealne kiedy wkładasz pantofle. Zapewniają natychmiastową ulgę w bólu i ochronę przed pęcherzami, bez względu na wysokość obcasów.
  Cena: 17,90 zł
 • COMPEED EXTREME plastry na pęcherze - średnie 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na pęcherze Extreme średnie gwarantują 20% dodatkowej ochrony przed otarciami dzięki zastosowaniu osłonki o strukturze plastra miodu. Idealne dla osób uprawiających sport.
  Cena: 19,90 zł
 • COMPEED ACTIVE plastry na odciski między palcami 6 sztuk

  COMPEED® Nowoczesny plaster na odciski między palcami z opatrunkiem z kwasu salicylowego działa ja druga skóra. Pomaga utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby chronić przed otarciami oraz uciskiem.
  Cena: 19,90 zł
 • COMPEED plastry na odciski między palcami 10 sztuk

  COMPEEDPlastry na odciski- między palcami zawierają aktywny żel, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i pomaga usunąć odciski.
  Cena: 13,89 zł
 • Steri-Strip paski do zamykania ran 6x75 mm 50 sztuk

  Sterylne paski do zamykania ran 3M™ Steri-Strip™ są głównie stosowane do bezurazowego zamykania zranień i cięć chirurgicznych po usunięciu szwów lub zszywek, polepszając warunki gojenia rany.
  Cena: 176,15 zł
 • COMPEED plastry na pęcherze - wąskie 6 sztuk

  COMPEED® Plastry na pęcherze- wąskie absorbują wilgoć i formują ochronną poduszeczkę, aby błyskawicznie złagodzić ból wywoływany przez pęcherz oraz zapewniają szybkie gojenie rany w optymalnych warunkachOdpowiednie do stosowania na mniejsze pęcherze lub z boku stopy. Natychmiast uśmierzają ból. Zapewniają szybkie gojenie.
  Cena: 16,90 zł
 • Krótka data

  COMPEED nawilżające plastry na odciski 6 sztuk

  Nawilżające plastry na odciski COMPEED® zostały stworzone, aby pomagać w zapobieganiu odciskom dzięki zwiększonej ochronie i ciągłemu nawilżaniu. Plastry hydrokoloidowe COMPEED® z unikalnym krążkiem zawierającym zmiękczające serum.
  Cena: 19,90 zł