• COMPEED plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) - średnie 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) mają specjalny kształt, łatwo okalający stopę. Natychmiast uśmierzają ból wywołany uciskiem i ocieraniem zabezpieczając przed powstaniem pęcherzy oraz stwardniałej skóry na halluksach. Natychmiastowa ulga w ucisku i ocieraniu.
  Cena: 17,82 zł
 • COMPEED plastry na pęcherze na pęcherze na piętę 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na piętę są niezwykle dyskretne, hydrokoloidowe i idealne kiedy wkładasz pantofle. Zapewniają natychmiastową ulgę w bólu i ochronę przed pęcherzami, bez względu na wysokość obcasów.
  Cena: 15,00 zł
 • COMPEED plastry na odciski między palcami 10 sztuk

  COMPEEDPlastry na odciski- między palcami zawierają aktywny żel, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i pomaga usunąć odciski.
  Cena: 13,99 zł
 • Salvequick Corn plastry na odciski 6 sztuk

  Salvequick plaster ochronny z perforowanym opatrunkiem, który pomaga zmniejszyć ucisk i tym samym łagodzi ból. Plaster zawiera kwas salicylowy (40%), który pomaga usunąć odcisk i zrogowacenia skóry.
  Cena: 4,99 zł
 • SALVEQUICK Finger Mix plastry odporne na wodę i brud 18 sztuk

  Plastry są odporne na wodę i brud. Warstwa wierzchnia wykonana z unikalnego mikroperforowanego materiału zapewniającego wyjątkową  przewiewność opatrunku. Wysokochłonny opatrunek, elastyczny, oddychający, dyskretny (beżowe), dobrze przylegający do skóry, nie przesuwający się.
  Cena: 6,05 zł
 • SALVEQUICK Aqua Resist plastry wodoodporne 22 sztuki

  Plastry są odporne na wodę i brud. Warstwa wierzchnia wykonana z opatentowanego mikroperforowanego materiału zapewniającego wyjątkową przewiewność opatrunku. Wysokochłonny opatrunek, który jest elastyczny, oddychający i dyskretny (w kolorze beżowym).
  Cena: 5,75 zł
 • Steri-Strip paski do zamykania ran 6x75 mm 50 sztuk

  Sterylne paski do zamykania ran 3M™ Steri-Strip™ są głównie stosowane do bezurazowego zamykania zranień i cięć chirurgicznych po usunięciu szwów lub zszywek, polepszając warunki gojenia rany.
  Cena: 176,15 zł
 • COMPEED plastry na pęcherze - średnie 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na pęcherze- średnie absorbują wilgoć i formują ochronną poduszeczkę, aby błyskawicznie złagodzić ból wywoływany przez pęcherz oraz zapewniają szybkie gojenie rany w optymalnych warunkach.
  Cena: 13,99 zł
 • Sutricon plastry silikonowe na blizny 3x10 cm 5 sztuk

  Sutricon to innowacyjne plastry silikonowe, przeznaczone do stosowania podczas leczenia wszystkich rodzajów blizn. Dzięki swej wyjątkowej strukturze charakteryzują się niezwykłą wygodą stosowania.
  Cena: 53,55 zł
 • Sutricon plastry silikonowe na blizny 5x30 cm 5 sztuk

  Sutricon to innowacyjne plastry silikonowe, przeznaczone do stosowania podczas leczenia wszystkich rodzajów blizn. Dzięki swej wyjątkowej strukturze charakteryzują się niezwykłą wygodą stosowania.
  Cena: 97,80 zł