Iwostin Nurofen
 • COMPEED niewidoczne plastry na opryszczkę 15 sztuk

  Pojedynczy plaster na opryszczkę Compeed działa nieprzerwanie aż do 12h już od pierwszego zastosowania, aby szybko leczyć zmiany opryszczkowe w optymalnym środowisku oraz minimalizować ryzyko powstania strupa, co jest jedną z jego przewag w porównaniu do kremów antywirusowych.
  Cena: 21,39 zł
 • COMPEED plastry na zrogowacenia - średnie 6 sztuk

  COMPEED® Plastry na zrogowacenia- średnie dzięki technologii hydrokoloidowej zmiękczają zrogowacenie pomagając je usunąć oraz zapewniają natychmiastową ulgę w bólu i ochronę przed uciskiem. Natychmiast uśmierzają ból.
  Cena: 17,90 zł
 • COMPEED plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) - średnie 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na zwyrodnienia kostne (halluksy) mają specjalny kształt, łatwo okalający stopę. Natychmiast uśmierzają ból wywołany uciskiem i ocieraniem zabezpieczając przed powstaniem pęcherzy oraz stwardniałej skóry na halluksach. Natychmiastowa ulga w ucisku i ocieraniu.
  Cena: 16,90 zł
 • COMPEED plastry na pęcherze na piętę 5 sztuk

  COMPEED plastry na piętę są niezwykle dyskretne, hydrokoloidowe i idealne kiedy wkładasz pantofle. Zapewniają natychmiastową ulgę w bólu i ochronę przed pęcherzami, bez względu na wysokość obcasów.
  Cena: 16,50 zł
 • COMPEED ACTIVE plastry na odciski między palcami 6 sztuk

  COMPEED® Nowoczesny plaster na odciski między palcami z opatrunkiem z kwasu salicylowego działa ja druga skóra. Pomaga utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby chronić przed otarciami oraz uciskiem.
  Cena: 20,70 zł
 • Zestaw plastrów OPTI-PLAST Junior 62 x 50 mm 10 sztuk

  Hipoalergiczne plastry okulistyczne.
  Cena: 15,66 zł
 • VISCOPLAST zestaw plastrów dla dzieci "Kraina Lodu" 10 sztuk

  Zestaw plastrów opatrunkowych z wizerunkiem postaci Disney’a z filmu Kraina Lodu zawiera 10 szt. plastrów. Plastry są hipoalergiczne, przepuszczalne dla pary wodnej i powietrza (pozwalają skórze oddychać).
  Cena: 5,61 zł
 • COMPEED plastry na odciski między palcami 10 sztuk

  COMPEEDPlastry na odciski- między palcami zawierają aktywny żel, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i pomaga usunąć odciski.
  Cena: 14,80 zł
 • VISCOPLAST Kubuś Puchatek plastry do cięcia 80 cm x 6 cm

  Miękki i elastyczny dopasowuje się do ciała, zawiera bezpieczne barwniki, pozwala skórze oddychać. Sprężysty, zapewnia swobodę ruchu, hipoalergiczny.
  Cena: 9,05 zł
 • SALVEQUICK Finger Mix plastry odporne na wodę i brud 18 sztuk

  Plastry są odporne na wodę i brud. Warstwa wierzchnia wykonana z unikalnego mikroperforowanego materiału zapewniającego wyjątkową  przewiewność opatrunku. Wysokochłonny opatrunek, elastyczny, oddychający, dyskretny (beżowe), dobrze przylegający do skóry, nie przesuwający się.
  Cena: 7,30 zł