• COMPEED niewidoczne plastry na opryszczkę 15 sztuk

  Pojedynczy plaster na opryszczkę Compeed działa nieprzerwanie aż do 12h już od pierwszego zastosowania, aby szybko leczyć zmiany opryszczkowe w optymalnym środowisku oraz minimalizować ryzyko powstania strupa, co jest jedną z jego przewag w porównaniu do kremów antywirusowych.
  Cena: 17,83 zł
 • COMPEED plastry na odciski między palcami 10 sztuk

  COMPEED® Plastry na odciski- między palcami zawierają aktywny żel, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i pomaga usunąć odciski. Pozostają na miejscu ponad 24 godziny dostarczając optymalnej ochrony przed otarciami i uciskiem. Specjalny kształt zapewnia właściwe dopasowanie. Natychmiastowa ulga w bólu i ochrona przed uciskiem.
  Cena: 13,40 zł
 • VISCOPLAST Kubuś Puchatek plastry do cięcia 80 cm x 6 cm

  Miękki i elastyczny dopasowuje się do ciała, zawiera bezpieczne barwniki, pozwala skórze oddychać. Sprężysty, zapewnia swobodę ruchu, hipoalergiczny.
  Cena: 9,90 zł
 • VISCOPLAST zestaw plastrów turystyczny 24 sztuki

  Zestaw plastrów z opatrunkiem na różnych podłożach w różnych rozmiarach.
  Cena: 6,49 zł
 • Steri-Strip paski do zamykania ran 6x38 mm 50 sztuk

  Sterylne paski do zamykania ran 3M™ Steri-Strip™ są głównie stosowane do bezurazowego zamykania zranień i cięć chirurgicznych po usunięciu szwów lub zszywek, polepszając warunki gojenia rany.
  Cena: 185,99 zł
 • Steri-Strip paski do zamykania ran 6x75 mm 50 sztuk

  Sterylne paski do zamykania ran 3M™ Steri-Strip™ są głównie stosowane do bezurazowego zamykania zranień i cięć chirurgicznych po usunięciu szwów lub zszywek, polepszając warunki gojenia rany.
  Cena: 176,15 zł
 • COMPEED plastry na pęcherze - średnie 5 sztuk

  COMPEED® Plastry na pęcherze- średnie absorbują wilgoć i formują ochronną poduszeczkę, aby błyskawicznie złagodzić ból wywoływany przez pęcherz oraz zapewniają szybkie gojenie rany w optymalnych warunkach.
  Cena: 11,80 zł
 • COMPEED plastry na pęcherze mix 5 sztuk

  Kompleksowe rozwiązanie na pęcherze różnej wielkości: na pietę, na palec, z boku stopy. Idealne rozwiązanie w podróży jak i na co dzień.
  Cena: 15,48 zł
 • Salvequick Wound Cleanser spray do oczyszczania ran 100 ml

  Salvequick spray na rany to sterylny roztwór soli fizjologicznej służący do delikatnego oraz bezbolesnego oczyszczania ran. Produkt jest szczególnie polecany do zastosowania u dzieci. Nie zawiera środków konserwujących dzięki temu jest całkowicie bezpieczny.
  Cena: 19,70 zł
 • Plastry na odciski z kwasem salicylowym 8 sztuk

  Plastry na odciski z kwasem salicylowym firmy Langsteiner są stosowane do łagodnego usuwania odcisków i zabezpieczania ich przed dodatkowymi urazami. Plastry są wyrobem medycznym.
  Cena: 6,34 zł