• Inhalator OMRON Comp Air C801 Kids GWARANCJA 5 LETNIA!

  Nebulizator z kompresorem, zapewnia wygodną terapię przy lekkiej astmie przewlekłym zapaleniu oskrzeli, alergiach i innych chorobach układu oddechowego, doskonały inhalator do użytku domowego. Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. Posiada unikalną technologię V.V.T. (Virtual Valve Technology - technologia wirtualnych zaworów) ograniczającą straty leku.
  Cena: 194,80 zł
 • Inhalator tłokowy dla dzieci ROSSMAX NI60 - piesek

  Regulowany zawór nebulizatora umożliwia lepsze i szybsze dostarczenie leków o różnej gęstości.
  Cena: 159,00 zł
 • Komora inhalacyjna ROSSMAX AS175 z maseczką dla niemowląt

  Komora zwiększa ilość efektywnie dostarczanego leku i pomaga wprowadzić lek do płuc. AS175 S - z małą maseczką przeznaczoną dla dzieci w wieku 0-1,5 roku
  Cena: 44,00 zł
 • Inhalator dla dzieci MICROLIFE NEB 400 - miś

  Nebulizator dziecięcy Microlife NEB 400 został specjalnie zaprojektowany, aby uczynić zabieg bardziej przyjemnym dla dzieci, przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkich standardów jakości i bezpieczeństwa produktów Microlife.
  Cena: 159,00 zł
 • Termometr elektroniczny ROSSMAX TG380

  Elektroniczny termometr z miękką końcówką już w ciągu 10 sekund precyzyjnie sprawdza temperaturę. Termometr powiadamia alarmem w przypadku gorączki. Jest wodoodporny i wyłącza się automatycznie. Dodatkowo termometr samodiagnozuje się w przypadku awarii. Jest łatwy w użyciu. Posiada wskaźnik poziomu baterii.
  Cena: 16,90 zł