• Inhalator OMRON Comp Air C801 Kids GWARANCJA 5 LETNIA!

  Nebulizator z kompresorem, zapewnia wygodną terapię przy lekkiej astmie przewlekłym zapaleniu oskrzeli, alergiach i innych chorobach układu oddechowego, doskonały inhalator do użytku domowego. Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. Posiada unikalną technologię V.V.T. (Virtual Valve Technology - technologia wirtualnych zaworów) ograniczającą straty leku.
  Cena: 199,90 zł
 • Termometr elektroniczny OMRON Eco Temp Basic

  Eco Temp Basic to elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiaru temperatury pod pachą, przez usta i przez odbytnicę. Dokładność mierzenia +/- 0,1°C. Bezproblemowe użycie. Częścią skadową są wymienne baterie z przedłużoną żywotnością. Akustyczny sygnał oznajmia koniec mierzenia. Pamięć dla ostatniej zmierzonej wartości. Mierzenie temperatury trwa...
  Cena: 19,90 zł
 • Inhalator tłokowy dla dzieci ROSSMAX NI60 - piesek

  Regulowany zawór nebulizatora umożliwia lepsze i szybsze dostarczenie leków o różnej gęstości.
  Cena: 129,00 zł
 • Komora inhalacyjna ROSSMAX AS175 z maseczką dla niemowląt

  Komora zwiększa ilość efektywnie dostarczanego leku i pomaga wprowadzić lek do płuc. AS175 S - z małą maseczką przeznaczoną dla dzieci w wieku 0-1,5 roku
  Cena: 44,00 zł
 • Komora inhalacyjna ROSSMAX AS 175 z maską dla dzieci

  Jednokierunkowa zastawka o wysokiej skuteczności działania ułatwia wykonywanie wdechów i wydechów. Rozmiar maski: M - dla dzieci od 1. do 5. roku życia.
  Cena: 44,00 zł
 • Inhalator dla dzieci MICROLIFE NEB 400 - miś

  Nebulizator dziecięcy Microlife NEB 400 został specjalnie zaprojektowany, aby uczynić zabieg bardziej przyjemnym dla dzieci, przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkich standardów jakości i bezpieczeństwa produktów Microlife.
  Cena: 128,95 zł
 • Termometr elektroniczny ROSSMAX TG380

  Elektroniczny termometr z miękką końcówką już w ciągu 10 sekund precyzyjnie sprawdza temperaturę. Termometr powiadamia alarmem w przypadku gorączki. Jest wodoodporny i wyłącza się automatycznie. Dodatkowo termometr samodiagnozuje się w przypadku awarii. Jest łatwy w użyciu. Posiada wskaźnik poziomu baterii.
  Cena: 16,90 zł
 • Inhalator tłokowy ROSSMAX NE 100

  Funkcjonalny i praktyczny inhalator tłokowy dla całej rodziny. Niewielkie rozmiary, regulacja tempa inhalacji oraz cicha praca inhalatora sprawiają, że jest on idealny do wykorzystania w warunkach domowych.
  Cena: 83,30 zł