• DERMEDIC HYDRAIN 3 HIALURO H2O płyn micelarny 200 ml

  Dermokosmetyki Dermedic z serii Hydrain 3 to kompletna linia nawilżająca do stosowania w pielęgnacji nawadniającej skóry odwodnionej bądź suchej. Płyn micelarny Dermedic Hydrain 3 głęboko oczyszcza i zmiękcza górne warstwy skóry. i pomaga utrzymać optymalny stopień jej nawilżenia.
  Cena: 11,49 zł
 • DERMEDIC Hydrain 2 krem nawilżający o przedłużonym działaniu 50 ml

  Krem nawilżający o przedłużonym działaniu Dermedic Hydrain 2 zalecany jest do codziennej pielęgnacji skóra odwodnionej, suchej, wrażliwej, nietolerującej tradycyjnych kosmetyków. Może być stosowany podczas leczenia trądziku różowatego i młodzieńczego. Dermokosmetyki marki Dermedic Laboratorium z serii Hydrain 2 to gwarancja optymalnego nawilżenia skóry.  
  Cena: 13,10 zł
 • DERMEDIC NORMACNE THERAPY preparat punktowy 15 g

  Preparat punktowy NORMACNE THERAPY widocznie zmniejsza zapalne zmiany trądzikowe już po 6 h. Przeznaczony jest do terapii punktowej, nie zawiera kompozycji zapachowej i jest hipoalergiczny. Dermokosmetyki marki Dermedic Laboratorium z serii Normacne to kompleksowe i pewne rozwiązanie problemów skóry trądzikowej.
  Cena: 13,78 zł
 • DERMEDIC Antipersp T antyperspirant 48h roll-on 60 g

  DERMEDIC Antipersp T to antyperspirant dla skóry nadwrażliwej, nie zawiera parabenów, alkoholu i substancji zapachowych.
  Cena: 14,43 zł
 • DERMEDIC EMOLIENT LINUM mydło do rąk w płynie 300 ml

  DERMEDIC EMOLIENT mydło do rąk w płynie chroni  barierę lipidową skóry. Mydło ochronne polecane jest do wielokrotnej, codziennej higieny skóry atopowej i bardzo suchej, również z objawami łuszczycy. 
  Cena: 16,97 zł
 • DERMEDIC EMOLIENT LINUM Baby ochronny krem specjalny SPF 15 od 1. dnia życia 50 g

  DERMEDIC EMOLIENT LINUM Baby ochronny krem specjalny SPF 15 zabezpiecza przed promieniowaniem UVA i UVB (zastosowane w kremie filtry mineralne nie wnikają w delikatną skórę dziecka, tworzą na jej powierzchni barierę ochronną zatrzymującą i odbijającą promienie UV).
  Cena: 17,29 zł
 • DERMEDIC EMOLIENT LINUM Baby emulsja do kąpieli 200 ml

  Emulsja do kąpieli od 1. miesiąca życia posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Preparat delikatnie oczyszcza i nawilża skórę dziecka i przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek.
  Cena: 17,98 zł
 • DERMEDIC HYDRAIN 3 HIALURO krem - żel ultranawilżajacy 50 g

  Dermokosmetyki Dermedic z serii Hydrain 3 Hialuro to kompletna linia nawilżająca do stosowania w pielęgnacji nawadniającej skóry odwodnionej bądź suchej. Krem - żel ultranawilżający zapewnia intensywne, dogłębne i długotrwałe nawilżenie odczuwalne przez 48 godzin po zastosowaniu. Uzupełnia niedobory wody w skórze i ogranicza jej transepidermalną utratę...
  Cena: 17,99 zł
 • DERMEDIC REGENIST płyn micelarny 200 ml

  Beztłuszczowa formuła preparatu, oparta na micelach estrów kwasów tłuszczowych skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia nie naruszając równowagi hydrolipidowej naskórka.
  Cena: 18,30 zł
 • DERMEDIC EMOLIENT LINUM lotion do ciała 200 g

  DERMEDIC EMOLIENT lotion do ciała to produkt hypoalergiczny, który można stosować od 3. roku życia. Trwale nawilżona i natłuszczona skóra, przyspieszona regeneracja naskórka, zmniejszona skłonność do podrażnień.
  Cena: 18,34 zł