• Physogel hipoalergiczny żel myjący do twarzy 150 ml

  PHYSIOGEL hipoalergiczny żel myjący do twarzy swoje właściwości zawdzięcza kompleksowi myjącobuforująco- nawilżającemu, w skład którego wchodzi kokoil izotionian sodu. Physiogel Żel myjący do twarzy nie tylko myje, ale zapobiega też wysuszeniu skóry i nie zaburza naturalnego pH. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera SLS.
  Cena: 19,50 zł
 • Physiogel Cleanser hipoalergiczny żel do mycia twarzy 150 ml

  Physiogel Żel myjący do twarzy swoje właściwości zawdzięcza kompleksowi myjącobuforująco- nawilżającemu, w skład którego wchodzi kokoil izotionian sodu. Physiogel Żel myjący do twarzy nie tylko myje, ale zapobiega też wysuszeniu skóry i nie zaburza naturalnego pH. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera SLS.
  Cena: 21,89 zł
 • Physiogel Hypoallergenic balsam łagodzący do skóry suchej, podrażnionej i nadwrażliwej 200 ml

  Physiogel balsam łagodzący do ciała jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała. Physiogel Balsam łagodzący do ciała ma unikalną strukturę DMS®, dzięki której wnikając w naskórek, pomaga w odbudowaniu bariery lipidowej skóry, zapewniając długotrwały efekt nawilżenia oraz ochronę skóry przed działaniem czynników drażniących.
  Cena: 29,90 zł
 • PHYSIOGEL hipoalergiczny żel myjący do twarzy 150 ml + 150 ml DUOPACK

  PHYSIOGEL hipoalergiczny żel myjący do twarzy swoje właściwości zawdzięcza kompleksowi myjącobuforująco-nawilżającemu, w skład którego wchodzi kokoil izotionian sodu. Physiogel Żel myjący do twarzy nie tylko myje, ale zapobiega też wysuszeniu skóry i nie zaburza naturalnego pH. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera SLS.
  Cena: 39,20 zł
 • Physiogel intensywnie nawilżający krem do twarzy 100 ml

  Physiogel krem intensywnie nawilżający to wyjątkowy krem o podwyższonym stężeniu lipidów naturalnie występujących w skórze, przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i alergicznej.
  Cena: 49,90 zł