• Physogel hipoalergiczny żel myjący do twarzy 150 ml

  PHYSIOGEL hipoalergiczny żel myjący do twarzy swoje właściwości zawdzięcza kompleksowi myjącobuforująco- nawilżającemu, w skład którego wchodzi kokoil izotionian sodu. Physiogel Żel myjący do twarzy nie tylko myje, ale zapobiega też wysuszeniu skóry i nie zaburza naturalnego pH. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera SLS.
  Cena: 19,50 zł
 • Physiogel Cleanser hipoalergiczny żel do mycia twarzy 150 ml

  Physiogel Żel myjący do twarzy swoje właściwości zawdzięcza kompleksowi myjącobuforująco- nawilżającemu, w skład którego wchodzi kokoil izotionian sodu. Physiogel Żel myjący do twarzy nie tylko myje, ale zapobiega też wysuszeniu skóry i nie zaburza naturalnego pH. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera SLS.
  Cena: 21,89 zł
 • Physiogel balsam łagodzący do skóry suchej, podrażnionej i nadwrażliwej 200 ml

  Hypoalergiczny balsam łagodzący Physiogel przeznaczony do codziennej pielęgnacji jest szczególnie polecany do skóry podrażnionej, swędzącej i wrażliwej (również podrażnionej po zabiegach dermatologicznych, po stosowaniu innych kosmetyków, po opalaniu).
  Cena: 29,75 zł
 • PHYSIOGEL hipoalergiczny żel myjący do twarzy 150 ml + 150 ml DUOPACK

  PHYSIOGEL hipoalergiczny żel myjący do twarzy swoje właściwości zawdzięcza kompleksowi myjącobuforująco-nawilżającemu, w skład którego wchodzi kokoil izotionian sodu. Physiogel Żel myjący do twarzy nie tylko myje, ale zapobiega też wysuszeniu skóry i nie zaburza naturalnego pH. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera SLS.
  Cena: 39,20 zł
 • Physiogel hipoalergiczny krem nawilżający do twarzy 75 ml

  Physiogel krem nawilżający do twarzy to krem o unikalnej strukturze DMS (Derma-Membrane-Structure). Dzięki niej krem wnikając w naskórek pomaga w odbudowaniu bariery lipidowej skóry, zapewniając długotrwały efekt nawilżenia oraz ochronę skóry przed działaniem czynników drażniących.
  Cena: 48,74 zł