• IWOSTIN SOLECRIN POST emulsja regenerująca po opalaniu 150 ml

  IWOSTIN SOLECRIN POST regenerująca emulsja po opalaniu zmniejsza podrażnienia skóry oraz neutralizuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry oraz degradacje włókien kolagenowych i elastynowych. Dodatkowo zapewnia długotrwałe uczucie przyjemnego chłodu.
  Cena: 28,98 zł
 • IWOSTIN SENSITIA kojący płyn micelarny do twarzy 215 ml

  IWOSTIN SENSITIA kojący płyn micelarny przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i zmian alergicznych. Produkt hypoalergiczny.
  Cena: 19,86 zł
 • IWOSTIN PURRITIN płyn micelarny 215 ml

  Skutecznie oczyszcza skórę twarzy z zanieczyszczeń, makijażu i sebum oczyszcza jednym ruchem bez konieczności spłukiwania. Zmniejsza skłonność do pojawiania się zaskórników. Doskonale nawilża, odświeża i koi.
  Cena: 22,48 zł
 • IWOSTIN CAPILLIN krem wzmacniający naczynka na noc 40 ml

  IWOSTIN CAPILLIN krem na naczynka przeznaczony jest do skóry naczynkowej i zaczerwienionej do pielęgnacji na noc. Intensywnie nawilża skórę.
  Cena: 31,19 zł
 • IWOSTIN Capillin Forte Koncentrat na naczynka 75 ml

  Specjalistyczny preparat z kompleksem bioflawonoidów przeznaczony do codziennej skoncentrowanej pielęgnacji skóry z widocznymi zmianami naczyniami na twarzy i ciele. Odpowiedni do skóry wrażliwej, skłonnej do alergii i atopowej.
  Cena: 30,49 zł
 • IWOSTIN Hydro Sensiti krem nawilżająco - kojący 150ml

  Krem przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Preparat polecany jest szczególnie do pielęgnacji miejsc wymagających natychmiastowego nawilżenia i ukojenia.
  Cena: 23,50 zł