• IWOSTIN SENSITIA pielęgnujący krem do rąk 50 ml

  Krem do rąk pielęgnacyjny SPF 10 Iwostin Sensitia porawia nawilżenie skóry już po pierwszej aplikacji. Wzmacnia barierę lipidową skóry. Wygładza, odżywia i poprawia kondycję skóry.Filtry zawarte w pielęgnacyjnym kremie do rąk SPF 10 Iwostin Sensitia chronią przed promieniowaniem słonecznym.
  Cena: 9,89 zł
 • IWOSTIN SOLECRIN krem ochronny do twarzy SPF50+ 50 ml

  IWOSTIN SOLECRIN krem ochronny do ciała SPF50+ zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB skóry wrażliwej i alergicznej, z zaburzeniami pigmentacji (bielactwo, przebarwienia skóry), bliznami i znamionami. Chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami i wzmacnia naturalny system ochrony przeciwsłonecznej oraz przed działaniem wolnych...
  Cena: 23,43 zł
 • IWOSTIN SOLECRIN POST emulsja regenerująca po opalaniu 150 ml

  IWOSTIN SOLECRIN POST regenerująca emulsja po opalaniu zmniejsza podrażnienia skóry oraz neutralizuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry oraz degradacje włókien kolagenowych i elastynowych. Dodatkowo zapewnia długotrwałe uczucie przyjemnego chłodu.
  Cena: 23,99 zł
 • IWOSTIN PURRITIN emulsja matująca na dzień 40 ml

  IWOSTIN PURRITIN emulsja matująca na dzień do skóry tłustej i trądzikowej. Codzienna pielęgnacja skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych i wrażliwej. Matowienie i zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia.
  Cena: 28,29 zł