• IWOSTIN SENSITIA krem nawilżający 150 ml

  IWOSTIN SENSITIA krem nawilżający to preparat stworzony do pielęgnacji wrażliwej, alergicznej i skłonnej do podrażnień skóry całego ciała. Skutecznie wygładza i regeneruje skórę. Preparat nie zawiera środków zapachowych ani barwników.
  Cena: 31,68 zł
 • Krótka data

  IWOSTIN SENSITIA krem lipidowy ochronny na zimę SPF 15 50 ml

  IWOSTIN SENSITIA krem ochronny z lipidami na zimę przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji i ochrony każdego rodzaju skóry narażonej na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Preparat jest również rekomendowany do stosowania u dzieci i niemowląt powyżej 3. miesiąca życia
  Cena: 29,49 zł
 • IWOSTIN Purritin Rehydrin krem przywracający nawilżenie 40 ml

  Krem IWOSTIN Purritin Rehydrin głęboko i długotrwale nawilża, zapewnia odbudowanie bariery hydrolipidowej, uzupełnia braki w cemencie międzykomórkowym, chroni przed TEWL (przeznaskórkową utratą wody).
  Cena: 31,71 zł
 • IWOSTIN Purritin Pianka oczyszczająca 165 ml

  IWOSTIN Purritin pianka oczyszczająca przeznaczona jest do codziennej toalety skóry tłustej, ze skłonnością do zmian trądzikowych oraz skóry mieszanej, również dla skóry podrażnionej leczeniem dermatologicznym. Preparat nie podrażnia i nie wysusza skóry, nie zawiera mydła. Nie tylko redukuje istniejące zmiany trądzikowe, lecz także zapobiega powstawaniu...
  Cena: 25,34 zł
 • IWOSTIN Capillin wzmacniający krem na naczynka lekka konsystencja 40 ml

  IWOSTIN CAPILLIN wzmacniający krem na naczynka - lekka konsystencja przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej, zaczerwienionej skóry, z widocznymi naczynkami krwionośnymi. Dzieki unikalnemu kompleksowi substancji aktywnych krem redukuje stopień zaczerwienienia skóry, a także wzmacniając kruche naczynka krwionośne, zwiększając napięcie naczyń...
  Cena: 30,89 zł
 • IWOSTIN Rosacin krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym SPF15 40 ml

  IWOSTIN ROSACIN krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym wzmacnia naczynia krwionośne, regeneruje barierę naskórkową i utrzymuje prawidłowa równowagę flory bakteryjnej.
  Cena: 33,87 zł
 • IWOSTIN SOLECRIN krem ochronny SPF50+ 50 ml

  IWOSTIN SOLECRIN krem ochronny SPF50+ zapewnia bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, także z przebarwieniami.
  Cena: 30,90 zł
 • IWOSTIN Solecrin emulsja ochronna wodoodporna SPF50+ 100 ml

  IWOSTIN SOLECRIN emulsja ochronna SPF50 zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry. Emulsja jest odporna na wodę i pot. Można ją stosować od 6. miesiąca życia. Preparat zmniejsza ryzyko wystąpienia fotodermatoz, m.in. wyprysku słonecznego, odczynów...
  Cena: 19,50 zł
 • Wyprzedaż!

  IWOSTIN Purritin Rehydrin żel do mycia twarzy przywracający nawilżenie 150 ml

  Żel IWOSTIN Purritin Rehydrin doskonale oczyszcza twarz bez konieczności stosowania wody, dodatkowo łagodzi oraz głęboko i długotrwale nawilża. Produkt przywraca skórze fizjologiczną równowagę, zapewnia odbudowanie bariery hydrolipidowej, uzupełnia braki w cemencie międzykomórkowym, chroni przed TEWL (przeznaskórkową utratą wody).
  Cena: 22,77 zł
 • Krótka data

  IWOSTIN SENSITIA krem nawilżający na dzień i na noc 50 ml

  SENSITIA krem nawilżający do skóry wrażliwej skłonnej do podrażnień i alergicznej. Skutecznie i trwale nawilża. Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania w skórę.
  Cena: 34,34 zł