• KLORANE szampon na bazie wyciągu z granatu 200 ml

  Szampon przeznaczony do włosów farbowanych chroni włosy przed utratą koloru i stopniowym matowieniem. Kolor zachowuje swoją intensywność i blask.
  Cena: 19,99 zł
 • KLORANE szampon na bazie miąższu cedratu 200 ml

  Szampon na bazie wyciągu z cedratu przeznaczony jest do włosów normalnych (do częstego stosowania) i z tendencją do przetłuszczania.
  Cena: 19,99 zł
 • KLORANE szampon na bazie mleczka z owsa 200 ml

  Szampon KLORANE na bazie mleczka z owsa przeznaczony jest do delikatnych i osłabionych włosów nadaje im miękkość, chroni i ułatwia rozczesywanie.
  Cena: 19,99 zł
 • KLORANE szampon na bazie masła mangowego 200 ml

  Bogata, aksamitna konsystencja szamponu odżywia i odbudowuje łodygę włosa, wygładza łuski naskórka i wypełnia uszkodzenia hydrolipidowego płaszcza, który chroni włosy przed odwodnieniem. 
  Cena: 19,99 zł
 • KLORANE szampon na bazie wyciągu z drzewa oliwnego 200 ml

  Szampon na bazie wyciągu z drzewa oliwnego został stworzony do włosów osłabionych wraz z wiekiem. Przywraca równowagę skóry głowy i regeneruje włosy.
  Cena: 19,99 zł
 • KLORANE szampon na bazie wosku z magnolii 200 ml

  Nowatorska formuła szamponu KLORANE  na bazie wosku z magnolii pozwoliła na zmniejszenie ilości silikonu o dwa razy, nadając jednocześnie miękkość i niezwykły połysk włosom.
  Cena: 19,99 zł
 • KLORANE szampon na bazie wyciągu z rumianku 200 ml

  Rozjaśniający szampon na bazie wyciągu z rumianku KLORANE to połączenie delikatnej bazy myjącej i składników aktywnych o właściwościach rozjaśniających: apigeniny, która osiada na włóknach włosów i pokrywa łuski bez przenikania wewnątrz włosa, nadając im stopniowo piękny, jasny, złocisty blask.
  Cena: 19,99 zł
 • KLORANE szampon na bazie wyciągu z drzewa egipskiego 200 ml

  Szampon na bazie Drzewa egipskiego przeznaczony do suchych, zniszczonych i łamliwych włosów zapewnia włóknom keratynowym składniki niezbędne dla ich odporności i odżywienia.
  Cena: 19,99 zł
 • KLORANE szampon na bazie wyciągu z chininy i witaminy B5 200 ml

  KLORANE Szampon rewitalizujący i wzmacniający włosy.
  Cena: 24,94 zł
 • KLORANE szampon suchy na bazie mleczka z owsa 150 ml

  KLORANE Laboratoria KLORANE opracowały ten oryginalny produkt, by umożliwić mycie włosów bez konieczności ich moczenia. Praktyczne i szybkie zastosowanie Szamponu suchego na bazie mleczka z owsa KLORANE jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości, umycia włosów klasyczną metodą. 
  Cena: 24,99 zł