• Bambino chusteczki nawilżane dla niemowląt 63 sztuki

  Delikatne chusteczki Bambino przeznaczone są do pielęgnacji niemowląt już od pierwszych dni życia. Dzięki nowej recepturze, która nie zawiera alkoholu, delikatnie oczyszczają, chroniąc przy tym skórę przed wysuszeniem. Nie powodują podrażnień.
  Cena: 4,98 zł
 • Alantan Dermoline półtłusty krem ochronny z witaminami A + E 50 g

  Alantandermoline z witaminą A+E to kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry. Łagodzi skutki działania niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak: wiatr, nadmiernie suche powietrze, detergenty i mróz, sprzyjających przesuszaniu skóry. Do codziennej pielęgnacji skóry wyjątkowo szorstkiej, lub wystawionej na działanie wiatru i chłodu.
  Cena: 6,19 zł
 • OILLAN Baby szampon nawilżający 200 ml

  OILLAN Baby szampon nawilżający 200 ml od pierwszych dni dziecka.
  Cena: 16,37 zł
 • LA ROCHE-POSAY LIPIKAR oliwka myjąca 2 w 1 400 ml

  Oliwka myjąca Lipikar ma działanie 2 w 1 - myje i natłuszcza. Środki oczyszczające wybrane pod kątem optymalnego tolerowania preparatu przez skórę, nawet z tendencja do atopii. Preparat cechuje neutralne pH, brak mydła i barwników. Nie zawiera parabenu. Zawiera niacynę, aby pomóc przywrócić barierę ochronną skóry i łagodzić uczucie ściągnięcia oraz masło...
  Cena: 49,05 zł
 • Wakacyjna Apteczka dla Twojego Dziecka - zestaw promocyjny !

  Wakacyjna Apteczka dla Twojego Dziecka to zestaw przygotowany przez naszych farmaceutów z myślą o wakacyjnej przygodzie Twojego Maluszka. Zestaw zawiera 7 pełnowymiarowych produktów. W prezencie koło do pływania!
  Cena: 59,49 zł