• EMOLIUM DERMOCARE kremowy żel do mycia 200 ml

  Emolium Dermocare Kremowy żel do mycia został stworzony specjalnie z myślą o codziennych potrzebach skóry wrażliwej i wymagającej od 1. miesiąca życia.
  Cena: 24,94 zł
 • EMOLIUM DIABETIX ochronny żel do mycia 200 ml

  Zaawansowana formuła preparatu EMOLIUM DIABETIX ochronny żel do mycia została opracowana we współpracy z dermatologami i diabetologami. Produkt jest hypoalergiczny, opracowany aby zminimalizować ryzyko powstania reakcji alergicznych.
  Cena: 21,99 zł
 • EMOLIUM INTENSIVE Olejek do kąpieli 200 ml

  Olejek do kąpieli Emolium to kompletny emolient zalecany do higieny i odżywiania skóry suchej, podrażnionej i skłonnej do alergii. Delikatnie myje skórę i jednocześnie odbudowywuje barierę naskórkową. Przywraca jej naturalną funkcję ochronną. Intensywnie natłuszcza i nawilża. Łagodzi podrażnienia i świąd.
  Cena: 22,79 zł
 • EMOLIUM SKIN REPAIR Krem dermoodnowa dla rąk 40 ml

  Przynosi natychmiastową ulgę, a dzięki składnikom hydroaktywnym zapewnia intensywne nawilżenie.
  Cena: 17,95 zł
 • EMOLIUM SKIN REPAIR dermonaprawczy krem do stóp 100 ml

  Przynosi natychmiastową ulgę, a dzięki składnikom hydroaktywnym zapewnia intensywne nawilżenie.
  Cena: 18,89 zł
 • EMOLIUM SKIN REPAIR dermonaprawczy krem na dzień 50 ml

  Krem na dzień intensywnie odżywia skórę. Wyjątkowo dobrane składniki hydroaktywne zapewniają jej odpowiednie nawilżenie i chronią przed nadmiernym wysuszeniem.
  Cena: 35,19 zł
 • EMOLIUM DERMOCARE oliwka do ciała 175 ml

  Oliwka do ciała dla wrażliwej i skłonnej do alergii skóry dzieci i niemowląt. Jej celem jest zapewnienie skórze nawilżenia i najlepszej ochrony, poprzez odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery lipidowej.
  Cena: 26,35 zł
 • EMOLIUM DERMOCARE emulsja do kąpieli 400 ml

  Emolium Dermocare Emulsję do kąpieli stworzyliśmy specjalnie z myślą o codziennych potrzebach skóry wrażliwej i wymagającej od 1. dnia życia. Jej celem jest zapewnienie skórze nawilżenia i jak najlepszej ochrony, poprzez odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery lipidowej.
  Cena: 29,77 zł
 • EMOLIUM DERMOCARE krem ochronny na wiatr i mróz 75 ml

  Emolium Dermocare Krem na wiatr i mróz został stworzony specjalnie z myślą o codziennych potrzebach skóry wrażliwej i wymagającej od 1. miesiąca życia.
  Cena: 18,50 zł