• EMOLIUM krem barierowy 40 ml

  Krem barierowy Emolium to specjalistyczny preparat do skóry nadwrażliwej i podrażnionej oraz zniszczonej i popękanej. Doskonale chroni przed wpływem czynników zewnętrznych, regeneruje mikrourazy naskórka, łagodzi podrażnienia i zapobiega tworzeniu się nowych zmian.
  Cena: 19,59 zł
 • EMOLIUM kremowy żel do mycia 200 ml

  Kremowy żel do mycia Emolium to nowoczesny emolient polecany do codziennej higieny skóry bardzo suchej i podrażnionej. Dzięki starannie dobranemu i przebadanemu zestawowi substancji aktywnych skutecznie pielęgnuje skórę sucha, bardzo suchą, szorstką i popękaną.
  Cena: 24,99 zł
 • Krótka data

  EMOLIUM emulsja micelarna 250 ml

  Emolium to kompletny emolient zalecany do codziennej higieny skóry wrażliwej, alergicznej i skłonnej do podrażnień.
  Cena: 34,50 zł
 • EMOLIUM DIABETIX regenerujący krem do stóp 100 ml

  Regenerujący krem do stóp Emolium Diabetix to preparat stworzony specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji wymagającej i suchej skóry stóp, odpowiedni dla diabetyków. Dzięki zawartym w nim emolientom działa na czterech płaszczyznach, zarówno na powierzchni, jak i w naskórku.
  Cena: 19,99 zł
 • EMOLIUM DIABETIX ochronny żel do mycia 200 ml

  Zaawansowana formuła preparatu EMOLIUM DIABETIX ochronny żel do mycia została opracowana we współpracy z dermatologami i diabetologami. Produkt jest hypoalergiczny, opracowany aby zminimalizować ryzyko powstania reakcji alergicznych.
  Cena: 21,09 zł
 • EMOLIUM INTENSIVE Krem specjalny 75 ml

  Krem Specjalny Emolium to nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji bardzo suchej skóry, podrażnionej i swędzącej. Można stosować go do twarzy i do całego ciała. Dzięki starannie dobranemu i przebadanemu zestawowi substancji aktywnych skutecznie pielęgnuje skórę bardzo suchą, szorstką, popękaną i swędzącą.
  Cena: 24,14 zł
 • EMOLIUM SKIN REPAIR Krem dermoodnowa dla rąk 40 ml

  Przynosi natychmiastową ulgę, a dzięki składnikom hydroaktywnym zapewnia intensywne nawilżenie.
  Cena: 16,94 zł
 • EMOLIUM SKIN REPAIR dermonaprawczy krem do stóp 100 ml

  Przynosi natychmiastową ulgę, a dzięki składnikom hydroaktywnym zapewnia intensywne nawilżenie.
  Cena: 18,91 zł
 • EMOLIUM SKIN REPAIR Krem aktywna odnowa na noc 50 ml

  Krem na noc intensywnie odżywia skórę. Wyjątkowo dobrane składniki hydroaktywne zapewniają jej odpowiednie nawilżenie i chronią przed nadmiernym wysuszeniem.
  Cena: 33,25 zł
 • EMOLIUM szampon nawilżający 400 ml

  Nawilżający szampon Emolium został stworzony z myślą o suchej skórze oraz nadmiernie przesuszających się włosach. Produkt stanowi starannie przemyślane połączenie delikatnych środków pielęgnujących ze związkami aktywnymi, które odznaczają się doskonałymi właściwościami nawilżającymi.
  Cena: 38,99 zł