banner opóźnienie
 • SEBORADIN Niger balsam do włosów przetłuszczających się 200 ml

  SEBORADIN Niger balsam nie obciąża włosów i zapobiega ich przetłuszczaniu się regulując pracę gruczołów łojowych. Preparat działa kondycjonująco, przeciwdziała wypadaniu włosów - skuteczność kuracji potwierdzona badaniami pod kontrolą dermatologiczną.
  Cena: 22,55 zł
 • Krótka data

  SEBORADIN JASNE WŁOSY szampon 200 ml

  Szampon leczniczy Seboradin przeznaczony dla włosów jasnych i farbowanych. Wzmacnia i zapewnia pielęgnację włosów, ograniczając ich wypadanie.
  Cena: 16,61 zł
 • Krótka data

  SEBORADIN CIEMNE WŁOSY szampon 200 ml

  Szampon leczniczy Seboradin przeznaczony dla włosów ciemnych i farbowanych. Wzmacnia i zapewnia pielęgnację włosów, ograniczając ich wypadanie.
  Cena: 21,96 zł
 • SEBORADIN Forte ampułki przeciw wypadaniu włosów 14 sztuk

  SEBORADIN Forte ampułki przeciw wypadaniu włosów błyskawicznie odnawiają i odbudowują zniszczone włosy. Proponujemy potężną dawkę substancji odżywczych zamkniętą w małych, łatwych w zastosowaniu buteleczkach. Na całą kurację składa się 14 sztuk, umieszczonych w gustownym opakowaniu z opisanym sposobem użycia.
  Cena: 32,95 zł
 • Krótka data

  SEBORADIN PRZECIWŁUPIEŻOWY szampon przeciwłupieżowy 200 ml

  Preparat Seboradin Przeciwłupieżowy przeznaczony jest do pielęgnacji każdego typu włosów, zarówno dla kobie i mężczyzn, przynosząc ulgę już po drugim zastosowaniu. Skórze głowy zostaje przywrócona prawidłowa mikroflora, zaś same włosy stają się gładkie i miękkie w dotyku.
  Cena: 29,70 zł
 • SEBORADIN z Naftą Kosmetyczną balsam do włosów 200 ml

  SEBORADIN z Naftą Kosmetyczną balsam odżywia, nawilża i pielęgnuje włosy.
  Cena: 24,90 zł
 • SEBORADIN lotion przeciw wypadaniu włosów 200 ml

  SEBORADIN lotion przeciw wypadaniu włosów posiada recepturę, na którą składają się cenne substancje odżywcze, ekstrakty roślinne oraz witaminy.
  Cena: 20,95 zł
 • SEBORADIN z Naftą Kosmetyczną szampon 200 ml

  SEBORADIN z Naftą Kosmetyczną szampon odżywia, nawilża i pielęgnuje włosy. 
  Cena: 19,99 zł
 • SEBORADIN NIGER lotion do włosów 200 ml

  Lotion do przetłuszczających się włosów powinny używać osoby o tłustej lub mieszanej skórze głowy, cierpiące na łojotokowe zapalenie skóry, a także łupież. Specjalnie opracowana receptura przystosowana jest do codziennej aplikacji. Regularne stosowanie powoduje zmniejszenie łojotoku i pomaga przywrócić równowagę mikrobiologiczną. Fryzura przez dłuższy...
  Cena: 28,60 zł
 • SEBORADIN Men szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn 200 ml

  SEBORADIN Men szampon ma energetyczny męski zapach. Receptura wzbogacona została o składniki, które niwelują bądź całkowicie eliminują problem przerzedzania się fryzury. Zapobiegają także pojawianiu się zakoli i łysieniu.
  Cena: 20,63 zł