• RedBlocker serum punktowe dla skóry naczynkowej 30 ml

  RedBlocker to specjalistyczny preparat przeznaczony do stosowania na całym ciele, w miejscach gdzie naczynka są szczególnie widoczne. RedBlocker chroni skórę wrażliwą ze skłonnością do występowania „pajączków” oraz widocznych na powierzchni skóry splątanych sieci naczynek.
  Cena: 17,24 zł
 • FLOS-LEK Arnica przeciwzmarszkowy krem arnikowy 50 ml

  Przeciwzmarszczkowy krem Flos-Lek z ekstraktem z arniki, który dzięki swoim właściwościom obkurcza naczynka krwionośne i wygładza skórę. Zapewnia właściwe nawilżenie i uelastycznia skórę.
  Cena: 18,89 zł
 • DERMEDIC ANGIO PREVENTI lekki krem ochronny maskujący rumień SPF 15 45 g

  Lekki krem ochronny Dermedic Angio Preventi przeznaczony jest dla cery naczynkowej i skłonnej do trądziku różowatego. Chroni skórę przed promieniowaniem UV i wzmacnia naczynka krwionośne skóry twarzy.
  Cena: 22,89 zł
 • Arcalen maść 30 g

  Arcalen to produkt leczniczy roślinny, tradycyjnie stosowany w różnego rodzaju stanach pourazowych. Stosowany jest jako środek ułatwiający i przyspieszający resorpcję małych wylewów podskórnych (siniaków) po stłuczeniach. Tradycyjnie maść stosowana jest również w bólach mięśniowych w postaci masażu po treningach sportowych.
  Cena: 10,15 zł
 • RedBlocker krem dla skóry naczynkowej na dzień 50 ml

  RedBlocker krem do skóry naczynkowej na dzień to specjalistyczny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji delikatnej cery skłonnej do podrażnień i zaczerwienień. Kompozycja kremu opiera się na aż trzech naturalnych wyciągach wzmacniających ściany naczyń: wyciągu z kasztanowca, ruszczyka i żurawiny. Dzięki temu następuje zmniejszenie zaczerwienienia i...
  Cena: 15,95 zł
 • PHARMACERIS N PURI-CAPEELING delikatny peeling enzymatyczny do twarzy 50 ml

  Delikatny peeling enzymatyczny Eris Pharmaceris Puri-Capeeling łagodnie oczyszcza skórę, nie powodując podrażnień skóry.
  Cena: 23,49 zł
 • Krótka data

  BIODERMA Sensibio AR krem aktywny do skóry z problemami naczynkowymi 40 ml + 40 ml (DUOPACK)

  BIODERMA Sensibio AR krem aktywny do codziennej pielęgnacji skóry naczynkowej, łagodzący przejściowe (rumieńce) lub trwałe zaczerwienienia (rumień trwały, popękane naczynka). Data ważności: 30.11.2018
  Cena: 79,85 zł
 • PHARMACERIS N PURI-CAPILIQMUSSE delikatna pianka wzmacniająca naczynka do mycia twarzy i oczu 150 ml

  Delikatna pianka do codziennego mycia twarzy i oczu dla skóry z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami, zaczerwienieniem oraz nasilającym się rumieniem. Preparat odpowiedni dla skóry w każdym wieku. Zastępuje tradycyjne mydło. Pianka skutecznie oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż. Wykazuje wysoki stopień tolerancji oraz nie powoduje uczucia...
  Cena: 24,99 zł
 • BIODERMA Sensibio Forte krem łagodzący do skóry podrażnionej i zaczerwienionej 40 ml

  Sensibio Forte szybko łagodzi objawy stanów zapalnych (podrażnienia związane z tarciem, goleniem, depilacją, peelingami, zabiegami laserowymi, rumieniem słonecznym itp).
  Cena: 52,88 zł
 • SVR RUBIALINE RICHE krem do skóry suchej i bardzo suchej przeznaczony dla cery naczyniowej 40 ml

  SVR RUBIALINE RICHE krem do skóry suchej i bardzo suchej przeznaczony jest dla cery naczyniowej, nadreaktywnej, z tendencją do trądziku różowatego. Bogata formuła z wysoką koncentracją składników aktywnych dla skóry suchej i bardzo suchej.
  Cena: 53,99 zł