• AVENE Eau Thermale woda termalna w aerozolu 300 ml

  Konfekcjonowana bezpośrednio u źródła woda termalna AVENE zachowuje wszystkie swoje właściwości kojące, łagodzące i zmniejszające podrażnienia. Kojąca z natury, łagodząca i zmniejszająca objawy zapalenia Woda termalna Avène jest podstawową pielęgnacją dla skóry wrażliwej. Przynosi uczucie łagodności, ukojenia i trwale chroni Twoją skórę.
  Cena: 33,58 zł
 • AVENE Cold Cream skoncentrowany krem do rąk 50 ml

   Skoncentrowany krem do rąk Cold Cream jest polecany do uszkodzonej, lub przesuszonej skóry dłoni w wyniku działania niekorzystnych czynników atmosferycznych (chłód, wiatr itp.).
  Cena: 20,95 zł
 • AVENE Cicalfate antybakteryjny krem regenerujący 100 g

  AVENE Cicalfate antybakteryjny krem regenerujący sprzyja regeneracji i odbudowie skóry podrażnionej. Produkt bez substancji zapachowych, bez alkoholu.
  Cena: 35,17 zł
 • AVENE Cicalfate antybakteryjny krem regenerujący 40 g

  AVENE Cicalfate antybakteryjny krem regenerujący sprzyja regeneracji i odbudowie skóry podrażnionej. Produkt bez substancji zapachowych, bez alkoholu.
  Cena: 21,58 zł
 • AVENE COUVRANCE tusz do rzęs - wysoka tolerancja czarny

  Podkreśla, oddziela, podkręca. Bezzapachowy, bez parabenów
  Cena: 64,84 zł
 • AVENE Physiolift emulsja wygładzająca na dzień 30 ml

  Dzięki lekkiej i delikatnie perfumowanej konsystencji PhysioLift DZIEŃ Emulsja wygładzająca zaspokaja wszystkie potrzeby skóry normalnej i mieszanej zostawiając ją elastyczną, miekką i zmatowioną. Jego dobra tolerancja została przetestowana na skórze wrażliwej.
  Cena: 87,88 zł
 • AVENE Physiolift krem wygładzający na dzień 30 ml

  Dzięki bogatej i delikatnie perfumowanej konsystencji PhysioLift DZIEŃ Krem wygładzający zaspokaja potrzeby wszystkich rodzajów skóry suchej, przynosząc jej komfort, jędrność i miekkość. Jego dobra tolerancja została przetestowana na skórze wrażliwej.
  Cena: 87,66 zł
 • AVENE Cleanance Mask maseczka - peeling 50 ml

  AVENE Cleanance Mask maseczka - peeling jest przeznaczona do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej.
  Cena: 47,89 zł
 • AVENE Cleanance MAT emulsja matująca 40 ml

  AVENE Cleanance MAT matująca i nawilżająca pielęgnacja została specjalnie opracowana dla skóry z nadmierną produkcją sebum.
  Cena: 43,98 zł
 • AVENE oczyszczająca pianka matująca 150 ml

  NOWY program dla skóry mieszanejFormuła obfitej i lekkiej pianki, można  ją stosować zarówno na suchą jak i na wilgotną skórę. Nie powoduje powstawania zaskórników. Świeża, lekka i delikatna nuta zapachowa
  Cena: 47,25 zł