banner opóźnienie
 • DX2 szampon do włosów skłonnych do wypadania 150 ml

  DX2 szampon do włosów skłonnych do wypadania to łatwy w użyciu produkt dla mężczyzn, chroniący przed nadmiernym wypadaniem włosów. Szampon DX2 wspomaga odbudowę uszkodzonych cebulek, dzięki czemu wyrastają z nich mocne i zdrowe włosy. Produkt został przebadany dermatologicznie.
  Cena: 17,18 zł
 • BIOXSINE Dermagen ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów, włosy suche i normalne 300 ml

  BIOXSINE Dermagen ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów przeznaczony do włosów suchych i normalnych delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, jednocześnie dostarczając niezbędnych witamin i minerałów, zapewnia sprężyste, silne i zdrowe włosy.
  Cena: 33,90 zł
 • BIOXSINE Dermagen szampon ziołowy przeciw wypadaniu włosów do włosów przetłuszczających się 300 ml

  BIOXINE szampon ziołowy przeciw wypadaniu włosów do włosów przetłuszczających się delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, jednocześnie dostarczając niezbędnych witamin i minerałów, zapewnia sprężyste, silne i zdrowe włosy.
  Cena: 33,90 zł
 • Krótka data

  SEBORADIN JASNE WŁOSY szampon 200 ml

  Szampon leczniczy Seboradin przeznaczony dla włosów jasnych i farbowanych. Wzmacnia i zapewnia pielęgnację włosów, ograniczając ich wypadanie.
  Cena: 16,61 zł
 • Krótka data

  SEBORADIN CIEMNE WŁOSY szampon 200 ml

  Szampon leczniczy Seboradin przeznaczony dla włosów ciemnych i farbowanych. Wzmacnia i zapewnia pielęgnację włosów, ograniczając ich wypadanie.
  Cena: 21,96 zł
 • SEBORADIN Forte ampułki przeciw wypadaniu włosów 14 sztuk

  SEBORADIN Forte ampułki przeciw wypadaniu włosów błyskawicznie odnawiają i odbudowują zniszczone włosy. Proponujemy potężną dawkę substancji odżywczych zamkniętą w małych, łatwych w zastosowaniu buteleczkach. Na całą kurację składa się 14 sztuk, umieszczonych w gustownym opakowaniu z opisanym sposobem użycia.
  Cena: 32,95 zł
 • Krótka data

  SEBORADIN PRZECIWŁUPIEŻOWY szampon przeciwłupieżowy 200 ml

  Preparat Seboradin Przeciwłupieżowy przeznaczony jest do pielęgnacji każdego typu włosów, zarówno dla kobie i mężczyzn, przynosząc ulgę już po drugim zastosowaniu. Skórze głowy zostaje przywrócona prawidłowa mikroflora, zaś same włosy stają się gładkie i miękkie w dotyku.
  Cena: 29,70 zł
 • SEBORADIN z Naftą Kosmetyczną balsam do włosów 200 ml

  SEBORADIN z Naftą Kosmetyczną balsam odżywia, nawilża i pielęgnuje włosy.
  Cena: 24,90 zł
 • SEBORADIN z Naftą Kosmetyczną szampon 200 ml

  SEBORADIN z Naftą Kosmetyczną szampon odżywia, nawilża i pielęgnuje włosy. 
  Cena: 19,99 zł
 • Skrzypovita 80 kapsułek

  SKRZYPOVITA – preparat będący bogatą kompozycją ziół, witamin, minerałów, istotnych dla poprawienia kondycji i wyglądu skóry, włosów oraz paznokci.
  Cena: 20,50 zł