• GREEN PHARMACY balsam do włosów argan 300 ml

  Piękne, nawilżone, mocne, elastyczne i błyszczące włosy dzięki sile roślin: olej arganowy, naturalne marokańskie złoto bogate w witaminę E. 0% parabenów oraz bez barwników, SLS, SLES.
  Cena: 6,08 zł
 • BABUSZKA AGAFIA tradycyjny regneracyjny szampon do włosów propolis brzozowy 550 ml

  BABUSZKA AGAFIA tradycyjny regneracyjny szampon do włosów na bazie propolisu brzozowego oraz organicznego ekstraktu z pokrzywy, olejów z żeń-szenia i wrzosu silnie regeneruje zniszczone i osłabione włosy.
  Cena: 7,23 zł
 • BIOXSINE Dermagen szampon przeciw wypadaniu włosów, włosy normalne i suche 100 ml

  BIOXSINE Dermagen szampon przeciw wypadaniu włosów, włosy normalne i suche 100 ml to ziołowy szampon opracowany specjalnie dla kobiet borykających się z problemem wypadania włosów oraz/lub kobiet pragnących wzmocnić włosy i nadać im sprężystość.
  Cena: 10,98 zł
 • Pokrzepol płyn przeciw wypadaniu włosów 150 ml

  Pokrzepol płyn przeciw wypadaniu włosów został stworzony na bazie ziołowych substancji aktywnych. Ten płyn do włosów i skóry głowy przeznaczony jest do stosowania przy osłabionych i wypadających włosach. Preparat zawiera w swym składzie naturalne wyciągi roślinne, od pokoleń stosowane do poprawiania kondycji włosów.
  Cena: 13,94 zł
 • REGENERUM serum regenerujące do włosów 125 ml

  Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do wło­sów spra­wia, że włosy są znów mięk­kie, gład­kie, błysz­czące i zdrowe na całej dłu­go­ści. Rege­ne­rum wzmac­nia i rege­ne­ruje znisz­czone włosy, napra­wia­jąc uszko­dze­nia powstałe na sku­tek dzia­ła­nia czyn­ni­ków zewnętrz­nych oraz zabie­gów ter­micz­nych (np. susze­nie, pro­sto­wa­nie), che­micz­nych (np....
  Cena: 13,99 zł
 • BIOLAVEN nawilżająco-wygładzająca odżywka do włosów 300 ml

  Nawilżająco-wygładzająca odżywka do każdego rodzaju włosów, do stosowania po każdym myciu. Zawiera kompleks składników chroniących przed utratą wilgoci oraz wzmacniających, m.in. olej z pestek winogron, masło avocado i ksylitol.
  Cena: 15,58 zł
 • Krótka data

  WAX HENNA regenerująca maska do włosów ciemnych 240 g

  Maska do włosów ciemnych, zniszczonych, matowych i suchych, wypadających. Wzmacnia osłabione włosy, zapobiega utracie wody, pielęgnuje skórę głowy. Wzmacnia cebulkę włosową, przeciwdziała wypadaniu włosów. Zwiększa sprężystość włosów, nadaje im moc i blask. Data ważności: 30.04.2018
  Cena: 17,80 zł
 • VICHY DERCOS szampon wzmacniający 100 ml

  Vichy Dercos Aminexil to pierwszy tak skuteczny szampon przeciwdziałający wypadaniu włosów. Innowacyjna formuła stymuluje porost. Wzmacnia włosy na całej długości i zapobiega ponownej ich utracie. Stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji Aminexil, zapewniając spektakularne rezultaty.
  Cena: 18,95 zł
 • NATURA SIBERICA odżywka rokitnikowa do włosów normalnych i przetłuszczających się 400 ml

  NATURA SIBERICA odżywka rokitnikowa do włosów normalnych i przetłuszczających się nie zawiera szkodliwych związków chemicznych. Odżywka dodaje włosom siły i uczucie świeżości oraz posiada działanie przeciwzapalne, przeciwłupieżowe i poprawia krążenie krwi w skórze głowy.
  Cena: 19,05 zł
 • Pokrzepol odżywka do włosów 200 ml

  Odżywka Pokrzepol przeznaczona jest do stosowania przy osłabionych i wypadających włosach. Odżywka, poza unikatową bazą kondycjonującą, która pokrywa powierzchnię włosa nie obciążając go, zawiera w swym składzie naturalne wyciągi roślinne, od pokoleń stosowane do poprawiania kondycji włosa.
  Cena: 19,16 zł