• WAX DAILY MIST odżywka do włosów jasnych 100 ml

  DAILY MIST WAX odżywka bez spłukiwania do włosów ciemnych zawiera pantenol i witaminę E. Łagodzi podrażnienia skóry głowy spowodowane zanieszczyczeniem środowiska i zabiegami fryzjerskimi. Nawilża włókno włosowe, ułatwia rozczesywanie. Zmniejsza skłonność do rozdwajania.
  Cena: 13,30 zł
 • WAX Rainforwest maseczeczka do włosów ciemnych 250 ml

  Maseczka odżywcza Rainforest Wax do włosów ciemnych skomponowana jest głównie w oparciu o naturalne składniki roślinne pochodzące z lasów Amazonii. Wyciąg z orzecha brazylijskiego zapobiega nadmiernej utracie wilgoci oraz zwiększa ochronę włosów przed utratą koloru.
  Cena: 15,39 zł
 • WAX Expess odżywka dla włosów suchych 200 ml

  Odżywka przeznaczona do włosów suchych, matowych i z tendencją do elektryzowania się. Odżywia i kondycjonuje włosy i skórę głowy. Wygładza włosy, nadaje im połysk i zmiękcza ułatwiając układanie. Chroni włosy przed uszkodzeniami i rozdwajaniem.
  Cena: 15,40 zł
 • WAX Pure szampon głęboko oczyszczający 200 ml

  Szampon głęboko oczyszczający PURE WAX do włosów zniszczonych, do stosowania przed maskami WAX. Skutecznie myje włosy i skórę głowy, nawet z nierozpuszczalnych w wodzie silikonów i substancji pozostających po środkach stylizacyjnych. Przygotowuje włosy i skórę głowy na regenerujące działanie masek WAX.
  Cena: 19,27 zł
 • Krótka data

  WAX PILOMAX Regeneracja krok 1. szampon do włosów farbowanych ciemnych 200 ml

  Szampon Pilomax Regeneracja krok 1. - szampon oczyszczający do włosów ciemnych. Szampon dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy z nierozpuszczalnych w wodzie substancji: pozostałości produktów do stylizacji i odżywek. Nawilża i przygotowuje włosy na działanie regenerujących składników masek. Data ważności: 31.10.2017
  Cena: 19,59 zł