Iwostin Nurofen
 • SOLGAR L-arginina 1000 mg 90 tabletek

  Preparat zawiera 1000 mg L-argininy w postaci wolnej. L-Arginina należy do grupy składników pokarmowych zwanych aminokwasami. Właśnie z aminokwasów organizm ludzki buduje w procesie przemiany materii wszystkie niezbędne mu białka.
  Cena: 94,29 zł
 • Doppelherz Aktiv Na stawy COMPLEX 60 kapsułek

  Doppelherz Aktiv Na stawy COMPLEX to suplement diety zawierający kompleksowy zestaw podstawowych składników budulcowych chrząstki i mazi stawowej.
  Cena: 41,50 zł
 • OLIMP Calcium D3 Forte 60 tabletek

  Suplement diety stanowiący podwójną formułę dla mocnych kosci zawierająca aż 1250 mg wapnia w dziennej dawce oraz witaminę D. Preparat pomaga utrzymać zdrowe kości i zęby.
  Cena: 12,30 zł
 • OLIMP Chrom Activ 200 µg 60 kapsułek

  Chrom Activ 200 µg dostarcza wysoką dawkę chromu - aż 200 µg jonów w 1 tabletce. Chrom wpływa na aktywność enzymów, które regulują metabolizm cukrów i tłuszczów. Pomaga również utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi.
  Cena: 10,40 zł
 • SOLGAR kompleks termogeniczny zawiera SVETOU 60 kapsułek

  Preparat zawiera synergistyczną mieszankę składników odżywczych i roślinnych o udokumentowanych właściwościach termogenicznych. Kompleks termogeniczny przeznaczony jest do stosowania jednocześnie z programem kontroli masy ciała opartym na właściwym odżywianiu i aktywności fizycznej.
  Cena: 106,70 zł
 • SOLGAR Głóg wyciąg 60 kapsułek

  Preparat zawiera w jednej kapsułce sproszkowane nieprzetworzone owoce głogu oraz standaryzowany sproszkowany wyciąg z liści i kwiatów głogu o stałej gwarantowanej ilości witeksyny. Witeksyna jest najaktywniejszym fizjologicznie flawonoidem zawartym w głogu.
  Cena: 48,70 zł
 • SOLGAR Folian (Metafolin®) 0,4 mg 50 tabletek

  Preparat zawiera folian w postaci L-metylofolianu wapnia (Metafolin®).
  Cena: 37,40 zł
 • SOLGAR magnez z witaminą B6 100 tabletek

  Suplement diety - preparat jest źródłem magnezu w postaci tlenku magnezu. SOLGAR MAGNEZ Z WITAMINĄ B6 Forma magnezu zastosowana w preparacie pozwala na umieszczenie skutecznej porcji tego minerału w bardzo małej tabletce niezwykle łatwej do połknięcia, zawiera również adekwatną ilość witaminy B6, której obecność jest konieczna do sprawnego wykorzystania...
  Cena: 21,60 zł
 • SOLGAR EarthSource Multi-składnikowy 60 tabletek

  SOLGAR EARTH SOURCE MULTI-SKŁADNIKOWY zawiera kompleks witamin i minerałów. Oprócz pełnego składu witamin i minerałów znajdziemy w preparacie: bioflawonoidy cytrusowe, pędy jęczmienia i pszenicy, chlorellę, błonnik, bromelainę, enzymy trawienne, zioła w tym żeń-szeń, imbir, oleje z ogórecznika i lnu.
  Cena: 96,80 zł
 • SOLGAR Dorszowy tran norweski 100 kapsułek

  Każda kapsułka zawiera standaryzowany tran z dorsza norweskiego. Nie­spotykana staranność produkcji i standaryzacji sprawiają, że 1 kapsuł­ka dziennie zapewnia odpowiednią dawkę witamin A i D.
  Cena: 27,60 zł