• OLIMP Calcium D3 Forte 60 tabletek

  Suplement diety stanowiący podwójną formułę dla mocnych kosci zawierająca aż 1250 mg wapnia w dziennej dawce oraz witaminę D. Preparat pomaga utrzymać zdrowe kości i zęby.
  Cena: 12,67 zł
 • SOLGAR luteina 15 mg kompleks karotenoidy 30 kapsułek

  Preparat jest źródłem luteiny z nagietka wraz z naturalnie obecnym przy niej beta karotenem z mieszaniną innych karotenoidów. Te przyrodniczo identyczne proporcje składników zapewniają ich rozpuszczalność przez organizm, co ma decydujące znaczenie dla wysokiego stopnia oddziaływania fizjologicznego.
  Cena: 59,96 zł
 • Cardiamid z kofeiną krople 100 ml

  Cardiamid z kofeiną krople - suplement diety zawierający kofeinę, witaminę B6 oraz naturalne wyciągi roślinne z owoców głogu, korzenia żeń-szenia, nasion guarany. Kofeina pomaga w zmniejszeniu zmęczenia psychicznego i w poprawie koncentracji. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowych funkcji...
  Cena: 17,90 zł
 • Nervomix Control 20 kapsułek

  Nervomix Control suplement diety to bogata, wysokiej jakości  kompozycja naturalnych wyciągów roślinnych  z  dobrze przyswajalnym magnezem i witaminą B6. Magnez i  witamina B6 pomagają w utrzymaniu  prawidłowych funkcji psychologicznych i w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.  
  Cena: 15,50 zł
 • Krótka data

  Bodymax Plus 80 tabletek

  Bodymax Plus łączy siłę wyciągu z żeń-szenia oraz moc witamin i minerałów. Został stworzony specjalnie dla osób aktywnych na co dzień. Polecany w okresach długotrwałych, nadmiernych wysiłków psychicznych i fizycznych, intensywniej pracy, także w stresie.
  Cena: 27,98 zł
 • Chondrum+ 30 kapsułek

  Produkt przeznaczony dla osób dążących do utrzymania prawidłowego funkcjonowania elementów narządu ruchu , takich jak chrząstka stawowa i kości.
  Cena: 35,74 zł
 • Plusssz Sport 20 tabletek musujących + Bidon GRATIS !!!

  Plusssz Sport jest suplementem diety, który idealnie sprawdza się stosowany w trakcie aktywności sportowych i po nich. Gasi pragnienie, nawadnia i uzupełnia utracone minerały. Do każdego zakupionego opakowania BIDON* GRATIS! *kolor Bidonu jest dobierany losowo.
  Cena: 5,78 zł
 • SOLGAR Ashwagandha 60 kapsułek

  Stosowanie ashwagandhy pomaga w zachowaniu dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego, wywiera korzystny wpływ na serce i układ sercowo-naczyniowy, wykazuje właściwości antyoksydacyjne.
  Cena: 89,72 zł
 • Bodymax Active 60 tabletek

  Suplement diety Bodymax® Active został stworzony dla osób aktywnych fizycznie. Preparat łączy siłę wyciągu z żeń-szenia z bogatym kompleksem witamin i minerałów.
  Cena: 30,48 zł
 • AndroVit Plus 30 kapsułek

  AndroVit Plus to zestaw witamin i składników mineralnych niezbędnych dla aktywnych mężczyzn.
  Cena: 28,77 zł