banner opóźnienie
 • Gaviscon o smaku mięty 16 tabletek do rozgryzania i żucia

  Lek Gaviscon o smaku mięty TAB należy do grupy leków nazywanych "środkami hamującymi refluks żołądkowo-przełykowy". Gaviscon tworzy "tratwę" na powierzchni zawartości żołądka, która pomaga zapobiegać cofaniu się kwasu do przełyku. Lek jest skuteczny w zwalczaniu klasycznych objawów zgagi (palący ból w klatce piersiowej oraz łagodne zarzucanie kwaśnej...
  Cena: 10,10 zł
 • Krótka data

  Zielony jęczmień 60 kapsułek

  Preparat stanowi uzupełnienie codziennej diety w naturalne substancje odżywcze zawarte w młodych pędach jęczmienia. To naturalne źródło  białka i błonnika. Przywraca w organizmie równowagę kwasowo-zasadową. Wykazuje silne działalnie antyoksydacyjne.
  Cena: 25,70 zł
 • Krótka data

  Kudzu 60 kapsułek

  Kudzu to suplement diety zawierający w swoim składzie ekstrakt z korzenia kudzu. Korzeń Kudzu dzięki odczynowi zasadowemu wspomaga trawienie, reguluje apetyt. Preparat ma również dobroczynny wpływ na układ nerwowy.
  Cena: 20,35 zł
 • Maalox 0,4g+0,4g 20 tabletek

  Maalox jest lekiem złożonym, o miejscowym działaniu zobojętniającym nadmiar kwasu solnego soku żołądkowego, ściągającym i osłaniającym błonę śluzową żołądka i dwunastnicy. Nie powoduje nadmiernego zobojętnienia treści żołądka i wtórnego pobudzenia wydzielania kwasu.
  Cena: 6,50 zł