• Krótka data

  BIODERMA Photoderm Kid Lait ochronne mleczko przeciwsłoneczne dla dzieci SPF 50+ 100 ml

  Optymalna ochrona DNA komórek - opatentowany kompleks Cellular Bioprotection Peptyd C. Gwarantuje optymalną, jednorodną i stałą ochronę, obejmującą całe widmo UV. Chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi i potencjalnym ryzykiem częstej i długiej ekspozycji na słońce. Zapobiega reakcjom nietolerancji na słońce.
  Cena: 55,99 zł
 • VICHY IDEAL SOLEIL mleczko ochronne dla dzieci SPF50+ 300 ml

  Ochronne mleczko dla dzieci SPF 50 Vichy Idéal Soleil posiada wysoki filtr ochronny, dzięki któremu skóra jest zabezpieczona tarczą neutralizującą promienie UVA i UVB. Mleczko do opalania dla dzieci nie zawiera parabenów ani środków zapachowych.
  Cena: 49,93 zł
 • EMOLIUM SUNCARE mineralny krem ochronny SPF50+ 50 ml

  Emolium Suncare Mineralny krem ochronny SPF 50+ stworzyliśmy z myślą o skórze wrażliwej, alergicznej i atopowej dla dzieci od 1. dnia życia i dorosłych. Krem zapewnia bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną.
  Cena: 27,94 zł
 • A-DERMA Protect spray dla dzieci bardzo wysoka ochrona SPF50+ 200 ml

  A-DERMA PROTECT spray dla dzieci bardzo wysoka ochrona SPF50+ zapewnia doskonała ochronę przeciwsłoneczną UVB i UVA.
  Cena: 62,88 zł
 • IWOSTIN Solecrin Kojąca pianka z D-pantenolem 150 ml

  Kojąca pianka z D-pantenolem Iwostin Solecrin przeznaczona jest do zaawansowanej pielęgnacji skóry twarzy i ciała po ekspozycji na słońce oraz w przypadku stanów jej podrażnienia czy nadmiernego przesuszenia.
  Cena: 15,97 zł
 • IWOSTIN Solecrin suchy olejek w sprayu SPF30 150ml

  Suchy olejek w sprayu Iwostin Solecrin SPF30+ zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Może być stosowany już od 3. roku życia.
  Cena: 32,99 zł