Iwostin Nurofen
 • Krótka data

  PHARMACERIS S krem ochronny na słońce do twarzy dla niemowląt i dzieci SPF 50+ 50 ml

  Specjalistyczny krem  Eris Pharmacerisopracowany został z myślą o skutecznej ochronie wrażliwej skóry niemowląt i dzieci narażonej na negatywne działanie słońca i czynników zewnętrznych. W preparacie zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie anty-UV.  
  Cena: 38,50 zł
 • Krótka data

  PHARMACERIS B BABY bezpieczny krem ochronny dla dzieci SPF 50 50 ml

  Bezpieczny krem ochronny Eris Pharmaceris B jest polecany do codziennej ochrony szczególnie delikatnej skóry dzieci i niemowląt od 1 dnia życia przed intensywnym nasłonecznieniem i czynnikami zewnętrznymi (zimno, wiatr). Rekomendowany również dla skóry atopowej, nadwrażliwej i podatnej na alergię na promienie słoneczne oraz filtry chemiczne.
  Cena: 36,00 zł
 • LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS spray bardzo wysoka ochrona dla dzieci SPF 50+ 200 ml

  La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics spray SPF50+ dla dzieci  i osób uprawiających sport w warunkach dużego nasłonecznienia zostało specjalnie stworzone w celu pełnego zabezpieczenia wrażliwej skóry dziecka przed oparzeniem słonecznym oraz całym zespołem niewidocznych zmian spowodowanych szkodliwym działaniem promieniowania UV przez cały czas...
  Cena: 59,90 zł
 • Krótka data

  PHARMACERIS S SUN PROTECT hydrolipidowy krem ochronny dla dorosłych i dzieci SPF50+ 50 ml

  PHARMACERIS S SUN PROTECT SPF 50+ hydrolipidowy łagodzący krem ochronny do twarzy - specjalistyczne połączenie fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie zabezpieczenia antyUV, posiada zdolność pochłaniania i odbijania promieni słonecznych, zapewnia intensywną ochronę skóry oraz działanie przeciwstarzeniowe. 
  Cena: 36,90 zł
 • AVENE mleczko przeciwsłoneczne dla dzieci SPF 50+ 250 ml

  EAU THERMALE AVENE Mleczko przeciwsłoneczne dla dzieci SPF 50+ 250 ml, idealne dla wrażliwej skóry dziecka i osób dorosłych o wrażliwej skórze uczulonych na substancje zapachowe, jasna karnacja szczególnie narażoną na oparzenia słoneczne.
  Cena: 64,60 zł
 • VICHY IDEAL SOLEIL mleczko ochronne dla dzieci SPF50+ 300 ml

  Ochronne mleczko dla dzieci SPF 50 Vichy Idéal Soleil posiada wysoki filtr ochronny, dzięki któremu skóra jest zabezpieczona tarczą neutralizującą promienie UVA i UVB. Mleczko do opalania dla dzieci nie zawiera parabenów ani środków zapachowych.
  Cena: 58,20 zł
 • DERMEDIC Sunbrella mleczko familijne SPF30+ 260 g

  Dermedic baby SUNBRELLA SPF 30 to mleczko ochronne zawierające kompleks filtrów UV, który zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.
  Cena: 39,90 zł
 • LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS mleczko familijne SPF30 250 ml

  Krem do opalania z wysokim filtrem skutecznie zapobiega poparzeniom słonecznym oraz reakcjom skórnym na skutek intensywnego nasłonecznienia skóry.
  Cena: 63,20 zł
 • Krótka data

  LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS ochronne mleczko do ciała i twarzy dla dzieci SPF50+ 250 ml

  LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS ochronne mleczko do ciała i twarzy to produkt przeciwsłoneczny do wrażliwej na działanie słońca skóry dzieci, z bardzo wysoką ochroną SPF 50+. 
  Cena: 63,10 zł
 • IWOSTIN Solecrin suchy olejek w sprayu SPF30 150ml

  Suchy olejek w sprayu Iwostin Solecrin SPF30+ zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Może być stosowany już od 3. roku życia.
  Cena: 33,51 zł