• ZIAJA SOPOT SUN wodoodporna emulsja do opalania SPF6+ 150 ml

  Wodoodporna emulsja do twarzy i ciała polecana do każdego rodzaju skóry o utrwalonej opaleniźnie, szczególnie dla osób o ciemnej karnacji.
  Cena: 8,70 zł
 • ZIAJA SOPOT SUN wodoodporna emulsja do opalania SPF50+ 125 ml

  ZIAJA SOPOT SUN wodoodporna emulsja do opalania SPF50+ 125 ml polecana dla osób o bardzo jasnej karnacji lub wrażliwej skórze.
  Cena: 18,49 zł
 • IWOSTIN SOLECRIN krem ochronny do twarzy SPF50+ 50 ml

  IWOSTIN SOLECRIN krem ochronny do ciała SPF50+ zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB skóry wrażliwej i alergicznej, z zaburzeniami pigmentacji (bielactwo, przebarwienia skóry), bliznami i znamionami. Chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami i wzmacnia naturalny system ochrony przeciwsłonecznej oraz przed działaniem wolnych...
  Cena: 23,43 zł
 • HIT CENOWY

  EUCERIN KIDS spray ochronny dla dzieci SPF 50+ 200 ml

  Spray ochronny został stworzony specjalnie do ochrony delikatniej skóry dzieci przed oparzeniami słonecznymi. Wmacnia naturalne mechanizmy obronne DNA komórek skóry i minimalizuje ryzyko długotrwałych uszkodzeń skóry wywołanych przez promieniowanie UV.
  Cena: 24,99 zł
 • A-DERMA PROTECT spray dla dzieci bardzo wysoka ochrona SPF50+ 200 ml

  A-DERMA PROTECT spray dla dzieci bardzo wysoka ochrona SPF50+ zapewnia doskonała ochronę przeciwsłoneczną UVB i UVA.
  Cena: 26,98 zł
 • MUSTELA SUN nawilżający spray po opalaniu do skóry wrażliwej dla niemowląt i małych dzieci 125 ml

  Mustela Sun Protection nawilżający spray po opalaniu dla skóry delikatnej i wrażliwej natychmiastowo odświeża oraz łagodzi uczucie wysuszonej skóry. Dzięki formule opracowanej specjalnie do stosowania od pierwszego dnia po urodzeniu, spray jest doskonałym produktem do pielęgnacji skóry po ekspozycji na słońce. Formuła opracowana w celu zminimalizowania...
  Cena: 30,85 zł
 • HIT CENOWY

  URIAGE Bariésun spray ochronny dla dzieci SPF50+ 200 ml

  Spray do twarzy i ciała z wysokim filtrem przeciwsłonecznym SPF 50+. Łączy w sobie potrójne działanie: zapewnia maksymalną ochronę przeciw promieniowaniu UVA i UVB, intensywnie nawilża (opatentowany kompleks Aquaspongines) i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników (witamina C+ E). Data ważności: 31.05.2017
  Cena: 39,99 zł
 • BIODERMA Photoderm Kids spray przeciwsłoneczny SPF 50+ 200 ml

  Photoderm KID Spray zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UVA/UVB od zewnątrz, dzięki systemowi filtrów, oraz od wewnątrz, dzięki formule Cellular Bioprotection®.
  Cena: 44,40 zł
 • BIODERMA Photoderm Mineral spray przeciwsłoneczny SPF 50+ 100 ml

  BIODERMA Photoderm Mineral SPF50+ to dermokosmetyk bardzo wysokiej ochrony słonecznej, zabezpieczający skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA/UVB oraz chroniący komórki naskórka przed degradacją i przedwczesnym starzeniem - witamina E. 
  Cena: 45,49 zł
 • BIODERMA Photoderm Kid Lait ochronne mleczko przeciwsłoneczne dla dzieci SPF 50+ 100 ml

  Optymalna ochrona DNA komórek - opatentowany kompleks Cellular Bioprotection Peptyd C. Gwarantuje optymalną, jednorodną i stałą ochronę, obejmującą całe widmo UV. Chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi i potencjalnym ryzykiem częstej i długiej ekspozycji na słońce. Zapobiega reakcjom nietolerancji na słońce.
  Cena: 46,49 zł