• Vitaminum A + E 30 kapsułek HASCO

  Kapsułki Vitaminum A + E polecane są do uzupełniania codziennej diety w witaminy A i E. Witamina A (retynol) jest niezbędna do reprodukcji, wzrostu, regeneracji i różnicowania czynności nabłonków, a także do wzrostu i rozwoju kości oraz dla prawidłowej funkcji narządów wzroku.
  Cena: 4,99 zł
 • Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie + skrzyp 30 kapsułek

  Doppelherz Aktiv Na włosy i paznokcie z dodatkiem skrzypu to preparat bogaty w krzem, związki siarkowe, fitoestrogeny i fitosterole, aminokwasy, niezbędne kwasy tłuszczowe i witaminy.
  Cena: 20,56 zł
 • Dernilan krem 35 g

  Dernilan jest preparatem przeznaczonym do pielęgnacji skóry stóp i rąk. Produkt ma postać kremu przeznaczonego do codziennej pielęgnacji skóry. Lek Dernilan® krem dzięki skojarzonemu działaniu składników: alantoiny, nikotynamidu, kwasu salicylowego i kamfory działa przeciwzapalnie i gojąco na zmienioną chorobowo skórę. Ułatwia usuwanie zgrubiałego,...
  Cena: 9,99 zł
 • DERMEDIC EMOLIENT LINUM mydło do rąk w płynie 300 ml

  DERMEDIC EMOLIENT mydło do rąk w płynie chroni  barierę lipidową skóry. Mydło ochronne polecane jest do wielokrotnej, codziennej higieny skóry atopowej i bardzo suchej, również z objawami łuszczycy. 
  Cena: 18,49 zł
 • A-DERMA regenerujący krem do rąk 50 ml

  A-DERMA regenerujący krem do rąk to podstawowy preparat stosowany uzupełniająco w terapii Atopowego Zapalenia Skóry. Bogaty w witaminę E o działaniu przeciwrodnikowym.
  Cena: 15,67 zł
 • Dernilan maść 35 g

  Dernilan jest preparatem przeznaczonym do pielęgnacji skóry stóp i rąk. Szczególnie polecany w przypadkach bolesnych i głębokich pęknięć zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka. Działa przeciwzapalnie i gojąco na chorobowo zmienioną powierzchnię skóry. Ułatwia usuwanie zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka ze stóp i rąk.
  Cena: 8,49 zł
 • Paluszek gorzki płyn przeciw obgryzaniu paznokci 10 ml

  Płyn ułatwiający zwalczanie nawyku obgryzania paznokci i ssania palca.
  Cena: 8,65 zł
 • TO płyn na wrastające paznokcie 15 ml

  TO płyn na wrastające paznokcie to preparat polecany osobom dotkniętym problemem wrastających paznokci.
  Cena: 11,69 zł
 • Scholl Velvet Smooth olejek do pielęgnacji paznokci 7,5 ml

  Kompozycja 7 olejków do pielęgnacji płytki paznokcia i skórek utrzymuje właściwe nawilżenie oraz odżywia płytkę paznokcia.
  Cena: 23,99 zł
 • Scholl Velvet Smooth nasadki wymienne do pilnika do paznokci 3 sztuki

  3 wymienne nasadki do Elektronicznego Systemu do pielęgnacji paznokci Scholl Velvet Smooth™.
  Cena: 27,88 zł