• GREEN PHARMACY mydło kostka niebieski irys i olejek arganowy 100 g

  Mydło toaletowe Green Pharmacy, wzbogacona ekstraktem z irysa i olejem arganowym
  Cena: 1,80 zł
 • SORAYA Clinic Clean nawilżający płyn micelarny do cery suchej i dojrzałej 200 ml

  SORAYA Clinic Clean nawilżający płyn micelarny do cery suchej i dojrzałej posiada fizjologiczne pH łez. Kosmetyk stworzony, aby dobrze i szybko oczyścić skórę z makijażu. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej, parabenów, alkoholu i barwników.
  Cena: 9,75 zł
 • DERMEDIC HYDRAIN 3 HIALURO H2O płyn micelarny 200 ml

  Dermokosmetyki Dermedic z serii Hydrain 3 to kompletna linia nawilżająca do stosowania w pielęgnacji nawadniającej skóry odwodnionej bądź suchej. Płyn micelarny Dermedic Hydrain 3 głęboko oczyszcza i zmiękcza górne warstwy skóry. i pomaga utrzymać optymalny stopień jej nawilżenia.
  Cena: 9,89 zł
 • BIOLIQ CLEAN płyn micelarny 200 ml

  Formuła płynu micelarnego Bioliq oparta jest na micelach, które tworzą maleńkie kuliste struktury zamykające w swoim wnętrzu zanieczyszczenia. W ten sposób możliwe staje się szybkie i łatwe oczyszczenie powierzchni skóry bez konieczności długotrwałego pocierania.
  Cena: 13,51 zł
 • OILLAN Balance kremowa emulsja do mycia twarzy 150 ml

  OILLAN BALANCE Kremowa emulsja do mycia twarzy 150 ml, oczyszcza bardzo suchą skórę wymagającą regeneracji.
  Cena: 13,60 zł
 • DERMEDIC HYDRAIN 3 HIALURO płyn micelarny H2O 400 ml

  Dermokosmetyki Dermedic z serii Hydrain 3 to kompletna linia nawilżająca do stosowania w pielęgnacji nawadniającej skóry odwodnionej bądź suchej. Płyn micelarny Dermedic Hydrain 3 głęboko oczyszcza i zmiękcza górne warstwy skóry. i pomaga utrzymać optymalny stopień jej nawilżenia.
  Cena: 17,78 zł
 • DERMEDIC ANGIO PREVENTI płyn micelarny do twarzy H2O 400 ml

  Dermedic płyn micelarny H2O dokładnie oczyszcza skórę twarzy i nie pozostawia uczucia wysuszenia cery. Zawiera wodę termalną, wyciąg z melisy oraz aloes. Odpowiedni dla cery wrażliwej i alergicznej - nie podrażnia oczu.
  Cena: 18,89 zł
 • DERMEDIC HYDRAIN 3 HIALURO kremowy żel do mycia 200 ml

  Dermokosmetyki Dermedic z serii Hydrain 3 to kompletna linia nawilżająca do stosowania w pielęgnacji nawadniającej skóry odwodnionej bądź suchej. Kremowy żel do mycia Dermedic delikatnie oczyszcza skórę, nie wywołując podrażnień, jest również hypoalergiczny.
  Cena: 19,99 zł
 • VICHY Purete Thermale płyn micelarny do demakijażu oczu i wrażliwej skóry twarzy 3w1 200 ml

  Płyn micelarny Vichy Purete Thermale to odświeżający i łagodzący płyn micelarny do demakijażu., który łączy właściwości mleczka, toniku i płynu do demakijażu oczu. Delikatnie oczyszczona, wrażliwa skóra jest idealnie czysta bez dyskomfortu lub uczucia ściągnięcia.
  Cena: 20,95 zł
 • DERMEDIC HYDRAIN 3 HIALURO peeling enzymatyczny 50 g

  Dermokosmetyki Dermedic z serii Hydrain 3 to kompletna linia nawilżająca do stosowania w pielęgnacji nawadniającej skóry odwodnionej bądź suchej. Peeling enzymatyczny Dermedic delikatnie złuszcza martwy naskórek, nie wysuszając i nie podrażniajac skóry.
  Cena: 21,80 zł