Iwostin Nurofen
 • Krótka data

  PHARMACERIS W Albucin Intensive intensywny krem wybielający na noc 30 ml

  Krem Eris Pharmaceris Albucin Intensive polecany jest do codziennej pielęgnacji na noc, dla skóry z przebarwieniami, nierównym kolorytem oraz narażonej na powstawanie przebarwień (np. podczas ekspozycji na słońce, przyjmowania środków antykoncepcyjnych, w okresie ciąży, po zabiegach medycyny estetycznej, dermatologicznych oraz zmianach zapalnych).
  Cena: 39,90 zł
 • BIO OIL specjalistyczny olejek do pielęgnacji ciała 60 ml

  Bio-Oil jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry. Przygotowany aby pomóc poprawić wygląd blizn, rozstępów i nierównego kolorytu skóry. Jego unikalna receptura, która zawiera przełomowy składnik PurCellin OilTM, jest wysoko efektywna w przypadu problemu ze skórą starzejącą się i odwodnioną.
  Cena: 29,50 zł
 • Linoderm Mama krem do pielęgnacji brodawek sutkowych 15 ml

  Linoderm Mama krem do pielęgnacji brodawek sutkowych to produkt przeznaczony do pielęgnacji wrażliwego i skłonnego do podrażnień naskórka brodawek sutkowych. Krem skierowany jest do kobiet w ciąży oraz karmiących.
  Cena: 10,70 zł
 • PHARMACERIS M Foliacti krem zapobiegający rozstępom 150 ml

  PHARMACERIS M Foliacti krem zapobiegający rozstępom to preparat zapobiegający powstawaniu rozstępów oraz wzmacniający strukturę osłabionej i nadwrażliwej skóry kobiet w ciąży.
  Cena: 34,80 zł