• EkaMedica sok z owoców wiśni 0,5 litra

  EkaMedica sok z owoców wiśni zawiera wiele cennych składników wpływających korzystnie na samopoczucie i sprawność psychofizyczną.
  Cena: 11,40 zł
 • EkaMedica sok z czarnej porzeczki 0,5 litra

  EkaMedica sok z czarnej porzeczki to suplement diety wyprodukowany z zagęszczonego soku z czarnej porzeczki. Produkt jest pasteryzowany i zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry.
  Cena: 12,15 zł
 • EkaMedica sok z aloesu 0,5 litra

  Sok z aloesu zawiera wiele witamin, między innymi A, C, E, kwas foliowy (B9), cholinę, B1, B2, B3 (niacyna), B6, B12. Aloes sok z aloesu to suplement diety.
  Cena: 14,40 zł
 • EkaMedica sok z owoców żurawiny wielkoowocowej 0,5 litra

  EkaMedica sok z owoców żurawiny wielkoowocowej to pasteryzowany suplement diety. Sok wyprodukowano z zagęszczonego soku z owoców żurawiny wielkoowocowej i standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu (Myrciaria dubia).
  Cena: 14,55 zł
 • EkaMedica sok z owoców śliwki 0,5 litra

  EkaMedica sok z owoców śliwki pomaga wzmocnić organizm, dodaje energii i znacząco przyczynia się do dobrego samopoczucia fizycznego.
  Cena: 14,95 zł
 • AloeLive Hydro płyn wpływający korzystnie na nawilżenie skóry i jej elastyczność 1000 ml

  AloeLive Hydro to suplement diety, którego składniki roślinne wpływają korzystnie na nawilżenie skóry i jej elastyczność. Dzięki temu utrzymują skórę w dobrej kondycji i wpływają na jej zdrowy wygląd. Data ważności: 31.07.2017
  Cena: 15,49 zł
 • EkaMedica sok z owoców aronii 0,5 litra

  Aronia sok z owoców aronii zawiera tylko naturalnie występujące cukry. Sok z aronii ma ciemną barwę i rzadką konsystencję. Cechuje go mocny, aromatyczny smak i zapach charakterystyczny dla owoców.
  Cena: 15,90 zł
 • AloeLive sok z aloesu 1000 ml

  Cenisz sobie naturalne , tradycyjne i sprawdzone sposoby dbania o zdrowie? AloeLive jest produktem dla Ciebie. To w 99,7% czysty sok z aloesu, który wspomaga prawidłowe trawienie, wspiera odporność organizmu oraz poprawia wygląd skóry, odżywiając ją od środka. To połączenie efektywności z delikatnością działania.
  Cena: 15,90 zł
 • EkaMedica sok z mango 0,5 litra

  EkaMedica sok z mango ze względu na właściwości odżywcze oraz zawartość witaminy C, polecane jest szczególnie dla osób osłabionych oraz rekonwalescentów. Z uwagi na doskonały smak i wartościowe składniki, stanowi doskonałe uzupełnienie diety.
  Cena: 16,25 zł
 • EkaMedica płyn kosmetyczny z łopianu 250 ml

  EkaMedica płyn kosmetyczny z łopianu wzmacnia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, działając korzystnie na całą skórę głowy. Jest bogaty w sole mineralne, proteiny, oleje eteryczne oraz witaminy, które w znaczącym stopniu poprawiają jej kondycję.
  Cena: 18,86 zł