• EkaMedica sok z owoców wiśni 0,5 litra

  EkaMedica sok z owoców wiśni zawiera wiele cennych składników wpływających korzystnie na samopoczucie i sprawność psychofizyczną.
  Cena: 11,35 zł
 • EkaMedica olej konopny 100 ml

  W Polsce konopie siewne (Cannabis sativa L.) znane były już w czasach prasłowiańskich, jako „magiczne ziele”. Prócz wykorzystywania jej w obrzędach mistycznych i kulturowych, miała ona duże znaczenie gospodarcze i lecznicze. Z łodyg wykonywano wytrzymałe liny i solidne tkaniny, a z nasion wyciskano oleje.
  Cena: 11,45 zł
 • EkaMedica sok z czarnej porzeczki 0,5 litra

  EkaMedica sok z czarnej porzeczki to suplement diety wyprodukowany z zagęszczonego soku z czarnej porzeczki. Produkt jest pasteryzowany i zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry.
  Cena: 11,97 zł
 • EkaMedica sok z buraka 1 litr

  Sok z buraka zawiera wiele cennych pierwiastków takich, jak wapń, potas, fosfor, żelazo, magnez, kobalt a także witaminy A, C, B1.
  Cena: 13,89 zł
 • EkaMedica sok z owoców śliwki 0,5 litra

  EkaMedica sok z owoców śliwki pomaga wzmocnić organizm, dodaje energii i znacząco przyczynia się do dobrego samopoczucia fizycznego.
  Cena: 14,81 zł
 • EkaMedica sok z owoców żurawiny wielkoowocowej 0,5 litra

  EkaMedica sok z owoców żurawiny wielkoowocowej to pasteryzowany suplement diety. Sok wyprodukowano z zagęszczonego soku z owoców żurawiny wielkoowocowej i standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu (Myrciaria dubia).
  Cena: 15,28 zł
 • EkaMedica sok z owoców aronii 0,5 litra

  Aronia sok z owoców aronii zawiera tylko naturalnie występujące cukry. Sok z aronii ma ciemną barwę i rzadką konsystencję. Cechuje go mocny, aromatyczny smak i zapach charakterystyczny dla owoców.
  Cena: 15,89 zł
 • AloeLive sok z aloesu 1000 ml

  Cenisz sobie naturalne , tradycyjne i sprawdzone sposoby dbania o zdrowie? AloeLive jest produktem dla Ciebie. To w 99,7% czysty sok z aloesu, który wspomaga prawidłowe trawienie, wspiera odporność organizmu oraz poprawia wygląd skóry, odżywiając ją od środka. To połączenie efektywności z delikatnością działania.
  Cena: 15,90 zł
 • EkaMedica sok z mango 0,5 litra

  EkaMedica sok z mango ze względu na właściwości odżywcze oraz zawartość witaminy C, polecane jest szczególnie dla osób osłabionych oraz rekonwalescentów. Z uwagi na doskonały smak i wartościowe składniki, stanowi doskonałe uzupełnienie diety.
  Cena: 16,23 zł
 • EkaMedica sok w owoców granatu 0,5 litra

  Suplement diety EkaMedica sok w owoców granatu jest produktem pasteryzowanym, wyprodukowanym z zagęszczonego soku z owoców granatu. Zawarta w granatach witamina C wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.
  Cena: 16,30 zł