• EkaMedica sok z owoców wiśni 0,5 litra

  EkaMedica sok z owoców wiśni zawiera wiele cennych składników wpływających korzystnie na samopoczucie i sprawność psychofizyczną.
  Cena: 11,40 zł
 • EkaMedica sok z czarnej porzeczki 0,5 litra

  EkaMedica sok z czarnej porzeczki to suplement diety wyprodukowany z zagęszczonego soku z czarnej porzeczki. Produkt jest pasteryzowany i zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry.
  Cena: 12,15 zł
 • EkaMedica sok z owoców żurawiny wielkoowocowej 0,5 litra

  EkaMedica sok z owoców żurawiny wielkoowocowej to pasteryzowany suplement diety. Sok wyprodukowano z zagęszczonego soku z owoców żurawiny wielkoowocowej i standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu (Myrciaria dubia).
  Cena: 14,55 zł
 • EkaMedica sok z owoców śliwki 0,5 litra

  EkaMedica sok z owoców śliwki pomaga wzmocnić organizm, dodaje energii i znacząco przyczynia się do dobrego samopoczucia fizycznego.
  Cena: 14,95 zł
 • EkaMedica sok z owoców aronii 0,5 litra

  Aronia sok z owoców aronii zawiera tylko naturalnie występujące cukry. Sok z aronii ma ciemną barwę i rzadką konsystencję. Cechuje go mocny, aromatyczny smak i zapach charakterystyczny dla owoców.
  Cena: 15,90 zł
 • AloeLive sok z aloesu 1000 ml

  Cenisz sobie naturalne , tradycyjne i sprawdzone sposoby dbania o zdrowie? AloeLive jest produktem dla Ciebie. To w 99,7% czysty sok z aloesu, który wspomaga prawidłowe trawienie, wspiera odporność organizmu oraz poprawia wygląd skóry, odżywiając ją od środka. To połączenie efektywności z delikatnością działania.
  Cena: 15,90 zł
 • EkaMedica sok z mango 0,5 litra

  EkaMedica sok z mango ze względu na właściwości odżywcze oraz zawartość witaminy C, polecane jest szczególnie dla osób osłabionych oraz rekonwalescentów. Z uwagi na doskonały smak i wartościowe składniki, stanowi doskonałe uzupełnienie diety.
  Cena: 16,25 zł
 • EkaMedica sok z owoców maliny 0,5 litra

  Zawarty w suplemencie diety EkaMedica sok z owoców maliny stanowi źródło witaminy C. Witamina ta pomaga w produkcji kolagenu, co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, skóry oraz chrząstek.
  Cena: 17,60 zł
 • EkaMedica płyn kosmetyczny z łopianu 250 ml

  EkaMedica płyn kosmetyczny z łopianu wzmacnia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, działając korzystnie na całą skórę głowy. Jest bogaty w sole mineralne, proteiny, oleje eteryczne oraz witaminy, które w znaczącym stopniu poprawiają jej kondycję.
  Cena: 18,86 zł
 • EkaMedica płyn kosmetyczny z ekstraktem z liści babki lancetowatej 250 ml

  EkaMedica płyn z ekstraktem z liści babki lancetowatej wpływa regenerująco i ściągająco na skórę. Medycyna ludowa poleca sok z babki lancetowatej do pielęgnacji skóry. Płyn można również stosować na ugryzienia owadów.
  Cena: 19,95 zł