• DERMEDIC TOLERANS SENSITIVE krem pod oczy 15 ml

  Dermedic Tolerans krem specjalny pod oczy i na powieki, to bardzo przyjazny delikatnej, wrażliwej skórze kosmetyk, którego odpowiednio dobrane składniki pielęgnują, odżywiają oraz zapobiegają procesom starzenia i odwodnienia naskórka.
  Cena: 23,49 zł
 • ZIAJA MED KURACJA ŁAGODZĄCA żel pod oczy redukujący nadwrażliwość oczu 15 ml

  Lekka żelowa konsystencja, nie zawiera kompozycji zapachowych. Ogranicza ryzyko migracji składników produktu do worka spojówkowego.
  Cena: 7,49 zł
 • DERMEDIC HYDRAIN 3 HIALURO krem pod oczy 15 g

  Nawilżający krem pod oczy Dermedic Hydrain 3 Hialuro idealnie sprawdza się przy codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Głęboko nawilża i pomaga utrzymać właściwy poziom nawilżenia skóry, chroniąc tym samym przed wysuszaniem i związanymi z tym podrażnieniami. Daje uczucie odświeżenia i odprężenia skóry.
  Cena: 24,99 zł
 • VICHY LIFTACTIV krem przeciwzmarszczkowy pod oczy 15 ml

  Liftingująca korekta skóry wokół oczu – odpowiednia nawet do skóry wrażliwej.  Krem o wyjątkowej skuteczności i tolerancji: dla zapewnienia intensywnej i pełnej korekty skóry wokół oczu. Klinicznie udowodniona skutecznośc na 4 oznaki starzenia się skóry, specyficzne dla skóry wokół oczu: zmarszczki, wiotczenie powiek, cienie i worki pod oczami.
  Cena: 58,12 zł
 • VICHY LIFTACTIV serum 10 oczy i rzęsy 15 ml

  Serum Oczy i Rzęsy Vichy Liftactiv zapewnia jednoczesną pielęgnację skóry wokół oczu oraz rzęs. Idealne pod makijaż. Lekka rozświetlająca konsystencja kremu przeciwzmarszczkowemu idealnie wtapia się w skórę.
  Cena: 72,91 zł
 • VICHY IDEALIA krem pod oczy 15 ml

  Krem pod oczy Vichy Idealia to połączenie silnych składników aktywnych [kompleksu DRM-Bright™ + witaminy B3 + kofeiny + kwasu LHA + składników korygujących +  składników rozświetlających], aby działać na 3 parametry idealnego spojrzenia- koloryt, strukturę i blask. Natychmiastowe i długotrwałe działanie: korekta na powierzchni skóry oraz w jej głębszych...
  Cena: 49,99 zł
 • Krótka data

  DERMEDIC REGENIST ARS 4°-ARS 5° krem pod oczy i wokół ust poprawiający kontur 15 g

  DERMEDIC REGENIST ARS 4°-ARS 5° krem pod oczy i wokół ust poprawiający kontur to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry z wyraźnie widocznymi oznakami starzenia.
  Cena: 39,99 zł
 • DERMEDIC REGENIST ARS 3°-ARS 4° krem pod oczy intensywnie wygładzający 15 g

  DERMEDIC REGENISTARS 3°-ARS 4° krem pod oczy intensywnie wygładzający to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry z widocznymi oznakami starzenia.
  Cena: 38,31 zł
 • ORIENTANA maska z naturalnego jedwabiu pod oczy czereśnia japońska 2 sztuki

  Maska pod oczy wykonana z naturalnego jedwabiu w kształcie litery C, dzięki któremu obejmuje miejsca pod okiem gdzie tworzą się cienie, bok oka gdzie tworzą się zmarszczki mimiczne oraz powiekę, dzięki czemu ją podnosi. Maska nasączona jest biopeptydami i wyciągiem z czereśni japońskiej. Likwiduje cienie i przebarwienia. Maska jest bardzo wygodna w...
  Cena: 11,50 zł
 • ORIENTANA maska z naturalnego jedwabiu pod oczy kaskaryla

  Maska pod oczy wykonana z naturalnego jedwabiu w kształcie litery C, dzięki któremu obejmuje miejsca pod okiem, bok oka gdzie tworzą się zmarszczki mimiczne oraz powiekę, dzięki czemu ją podnosi. Maska nasączona jest biopeptydami i wyciągiem z kaskaryli. Likwiduje cienie i przebarwienia. Maska jest bardzo wygodna w stosowaniu. Nie wymaga leżenia.
  Cena: 11,50 zł