• DERMEDIC TOLERANS SENSITIVE krem pod oczy 15 ml

  Dermedic Tolerans krem specjalny pod oczy i na powieki, to bardzo przyjazny delikatnej, wrażliwej skórze kosmetyk, którego odpowiednio dobrane składniki pielęgnują, odżywiają oraz zapobiegają procesom starzenia i odwodnienia naskórka.
  Cena: 23,27 zł
 • VICHY IDEALIA krem pod oczy 15 ml

  Krem pod oczy Vichy Idealia to połączenie silnych składników aktywnych [kompleksu DRM-Bright™ + witaminy B3 + kofeiny + kwasu LHA + składników korygujących +  składników rozświetlających], aby działać na 3 parametry idealnego spojrzenia- koloryt, strukturę i blask. Natychmiastowe i długotrwałe działanie: korekta na powierzchni skóry oraz w jej głębszych...
  Cena: 50,39 zł
 • Krótka data

  DERMEDIC REGENIST ARS 4°-ARS 5° krem pod oczy i wokół ust poprawiający kontur 15 g

  DERMEDIC REGENIST ARS 4°-ARS 5° krem pod oczy i wokół ust poprawiający kontur to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry z wyraźnie widocznymi oznakami starzenia.
  Cena: 39,99 zł
 • ORIENTANA maska z naturalnego jedwabiu pod oczy czereśnia japońska 2 sztuki

  Maska pod oczy wykonana z naturalnego jedwabiu w kształcie litery C, dzięki któremu obejmuje miejsca pod okiem gdzie tworzą się cienie, bok oka gdzie tworzą się zmarszczki mimiczne oraz powiekę, dzięki czemu ją podnosi. Maska nasączona jest biopeptydami i wyciągiem z czereśni japońskiej. Likwiduje cienie i przebarwienia. Maska jest bardzo wygodna w...
  Cena: 11,50 zł
 • ORIENTANA maska z naturalnego jedwabiu pod oczy kaskaryla

  Maska pod oczy wykonana z naturalnego jedwabiu w kształcie litery C, dzięki któremu obejmuje miejsca pod okiem, bok oka gdzie tworzą się zmarszczki mimiczne oraz powiekę, dzięki czemu ją podnosi. Maska nasączona jest biopeptydami i wyciągiem z kaskaryli. Likwiduje cienie i przebarwienia. Maska jest bardzo wygodna w stosowaniu. Nie wymaga leżenia.
  Cena: 11,50 zł
 • AVENE YSTHEAL krem przeciwzmarszczkowy wokół oczu i ust 15 ml

  Opóźnia pierwsze oznaki starzenia oraz koryguje pierwsze zmarszczki, przywraca skórze blask.
  Cena: 53,90 zł
 • Krótka data

  FLOS-LEK Naczynka rozjaśniający krem pod oczy do cery naczynkowej 20 ml

  Bezzapachowy rozjaśniający krem pod oczy o lekkiej konsystencji przeznaczony do pielęgnacji bardzo delikatnej i szybko przesuszającej się skóry wokół oczu. Polecany osobom ze skłonnością do powstawania cieni, tzw. „podkrążonych oczu”. Data ważności: 31.08.2018
  Cena: 12,88 zł
 • ORIENTANA naturalny krem pod oczy ze śluzem ślimaka 15 ml

  ORIENTANA naturalny krem pod oczy ze śluzem ślimaka jest produktem lekkim, całkowicie naturalnym, który zawiera optymalną ilość oczyszczonego, najlepszej jakości, wysokoskoncentrowanego śluzu ślimaka.
  Cena: 51,99 zł
 • AVENE SERENAGE krem pod oczy 15 ml + kosmetyczka GRATIS

  Serenage - oczy, rewitalizujący balsam pod oczy.
  Cena: 70,18 zł
 • SYLVECO łagodzący krem pod oczy 30 ml

  Hypoalergiczny, łagodzący krem pod oczy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry wokół oczu.
  Cena: 30,35 zł