• VICHY Purete Thermale płyn micelarny do demakijażu oczu i wrażliwej skóry twarzy 3w1 200 ml

  Płyn micelarny Vichy Purete Thermale to odświeżający i łagodzący płyn micelarny do demakijażu., który łączy właściwości mleczka, toniku i płynu do demakijażu oczu. Delikatnie oczyszczona, wrażliwa skóra jest idealnie czysta bez dyskomfortu lub uczucia ściągnięcia.
  Cena: 20,06 zł
 • Demoxoft Clean chusteczki do powiek 20 sztuk

  Chusteczki Demoxoft to produkt przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek. Chusteczki pomagają w usuwaniu zalegających zanieczyszczeń i wydzieliny na powiekach i brzegach powiek, nawilżają wrażliwą skórę powiek.
  Cena: 22,38 zł
 • Demoxoft Lipożel żel do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek 15 ml

  DEMOXOFT lipożel polecany jest do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie. Oczyszcza podrażnioną skórę powiek.
  Cena: 22,48 zł
 • PHARMACERIS A PURI-SENSIMIL mleczko do oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu 200 ml

  Mleczko do oczyszczania i demakijażu PURI-SENSIMIL delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość skóry. Nawilża skórę, przynosząc uczucie ukojenia i komfortu.
  Cena: 24,29 zł
 • Blephagel sterylny żel bez konserwantów do codziennej higieny powiek i rzęs 30 g

  Blephagel to sterylny żel bez konserwantów do codziennej higieny powiek i rzęs. Warto abyś stosował BLEPHAGEL ®zawsze  jeżeli chcesz prawidłowo dbać o swoje oczy i powieki. Warto abyś stosował BLEPHAGEL®zawsze, gdy chcesz skutecznie usunąć zalegającą oraz zaschniętą wydzielinę u nasady rzęs.
  Cena: 28,30 zł
 • Blephaclean chusteczki jałowe do pielęgnacji oczu 20 sztuk

  Chusteczki Blephaclean zawierają dobrze tolerowany płyn oczyszczający. Przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry powiek i wrażliwych partii skóry oraz utrzymania higieny skóry powiek przed i po zabiegach okulistycznych. Nie zawiera konserwantów. Chusteczki pakowane są w indywidualne saszetki, co zapewnia ich jałowość i bezpieczeństwo użytkowania.
  Cena: 29,90 zł