• PHARMACERIS A PURI-SENSIMIL mleczko do oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu 200 ml

  Mleczko do oczyszczania i demakijażu PURI-SENSIMIL delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość skóry. Nawilża skórę, przynosząc uczucie ukojenia i komfortu.
  Cena: 29,95 zł
 • VICHY PURETE THERMALE mleczko do demakijażu twarzy i oczu 3w1 200 ml

  Preparat do demakijażu Vichy Purete Thermale to płynne mleczko o aksamitnej, nietłustej konsystencji. Łączy właściwości mleczka, toniku i płynu do demakijażu oczu. Delikatnie oczyszczona, wrażliwa skóra jest idealnie czysta bez dyskomfortu lub uczucia ściągnięcia.
  Cena: 32,98 zł
 • VICHY Purete Thermale płyn micelarny do demakijażu oczu i wrażliwej skóry twarzy 3w1 200 ml

  Płyn micelarny Vichy Purete Thermale to odświeżający i łagodzący płyn micelarny do demakijażu., który łączy właściwości mleczka, toniku i płynu do demakijażu oczu. Delikatnie oczyszczona, wrażliwa skóra jest idealnie czysta bez dyskomfortu lub uczucia ściągnięcia.
  Cena: 32,89 zł
 • VICHY Purete Thermale dwufazowy demakijaż oczu wrażliwych 150 ml

  Dwufazowy demakijaż oczu wrażliwych Vichy Purete Thermale usuwa makijaż, a także makijaż wodoodporny. Chroni i wzmacnia rzęsy, przeciwdziała ich wypadaniu. Wreszcie nietłusty dwufazowy płyn do demakijażu, który oczyszcza skórę! 75% kobiet stwierdziło, że nie pozostawia tłustej skóry po zastosowaniu. 87% nie czuje żadnej warstwy na oczach.
  Cena: 39,69 zł
 • Demoxoft Clean chusteczki do powiek 20 sztuk

  Chusteczki Demoxoft to produkt przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek. Chusteczki pomagają w usuwaniu zalegających zanieczyszczeń i wydzieliny na powiekach i brzegach powiek, nawilżają wrażliwą skórę powiek.
  Cena: 23,49 zł
 • Demoxoft Lipożel żel do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek 15 ml

  DEMOXOFT lipożel polecany jest do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie. Oczyszcza podrażnioną skórę powiek.
  Cena: 24,05 zł
 • Demoxoft płyn do pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek 100 ml

  Płyn do specjalistycznej pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek Demoxoft. Pomaga w usuwaniu zalegających zanieczyszczeń i wydzieliny na powiekach i brzegach powiek. Nawilża wrażliwą skórę powiek i skutecznie pobudza procesy regeneracyjne. Niweluje nieprzyjemne odczucie związane z wysuszeniem i uszkodzeniem naskórka.
  Cena: 23,85 zł
 • Blephaclean chusteczki jałowe do pielęgnacji oczu 20 sztuk

  Chusteczki Blephaclean zawierają dobrze tolerowany płyn oczyszczający. Przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry powiek i wrażliwych partii skóry oraz utrzymania higieny skóry powiek przed i po zabiegach okulistycznych. Nie zawiera konserwantów. Chusteczki pakowane są w indywidualne saszetki, co zapewnia ich jałowość i bezpieczeństwo użytkowania.
  Cena: 26,74 zł