• HIT CENOWY

  Oshee Vitamin Energy Magnez napój gazowany o smaku owoców tropikalnych 250 ml

  Oshee zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i odżywiania się w sposób zrównoważony.Napój gazowany o smaku owoców tropikalnych z dodatkiem magnezu i witamin (kwas pantotenowy, witamina B6). Pasteryzowany.
  Cena: 2,60 zł
 • Asparan MAX Tabletki z Wadowic 60 tabletek

  Asparan MAX Tabletki z Wadowic to suplement diety w postaci małych, łatwych do połykania tabletek zawierających magnez i potas, wzbogacone kwasem asparaginowym.
  Cena: 2,98 zł
 • Magvit B6 50 tabletek

  Tabletki dojelitowe Magvit B6, są powleczone specjalną otoczką, która chroni ich zawartość, uniemożliwiając jej rozpuszczanie w soku żołądkowym. Otoczka rozpuszcza się dopiero w soku jelitowym - magnez uwalniany jest w jelicie cienkim, gdzie jego wchłanianie jest największe.
  Cena: 8,43 zł
 • Polocard Magnez 30 tabletek

  Polocard Magnez to suplement diety z magnezem dla dorosłych.
  Cena: 10,90 zł
 • Doppelherz Aktiv Magnez-B6 Ultra FAST o smaku cytrynowym 20 saszetek

  Doppelherz Aktiv Magnez-B6 400 Ultra FAST o smaku cytrynowym to suplement diety, mikgranulki o przyśpieszonym działaniu stosowane w stresie, pomaga w koncentracji. Doppelherz aktiv Magnez-B6 400 Ultra Fast Mikrogranulki o przyspieszonym działaniu. Forma mikrogranulek w saszetkach umożliwia szybkie uwalnianie magnezu i wygodne stosowanie w dowolnych...
  Cena: 11,99 zł
 • Potas 80 mg 100 tabletek NATURELL

  Potas 80 mg 100 tabletek marki NATURELL pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi. 
  Cena: 12,99 zł
 • Polocard Magnez 60 tabletek

  Polocard Magnez to suplement diety z magnezem dla dorosłych.
  Cena: 19,90 zł
 • OLIMP Chela-Mag B6 Skurcz 60 kapsułek

  Preparat zawierający wysoko przyswajalną formę magnezu - w postaci chelatu aminokwasowego ALBION (diglicynian magnezu) i wysoko przyswajalną formę potasu (cytrynian potasu), korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, a wraz z zawartą witaminą B6, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.
  Cena: 27,96 zł