• OLIMP Chela-Mag B6 Skurcz 60 kapsułek

  OLIMP Chela-Mag B6 Skurcz zawiera wysoko przyswajalną postać magnezu oraz potasu. Pozytywnie wpływa na prawidłową pracę mięśni oraz razem z witaminą B6 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.
  Cena: 21,89 zł
 • Magnefar B6 Max 50 tabletek

  Magnefar B6 Max to suplement diety zawierający dużą dawkę magnezu w postaci łato przyswajalnego cytrynianu magnezu oraz witaminę B6. Działają kompleksowo: pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, pomagają w prawidłowym...
  Cena: 24,90 zł
 • Zdrovit Magnum Skurcz 50 tabletek

  Preparat Zdrovit Magnum Skurcz uzupełnia codzienną dietę w potas, magnez oraz witaminę B6 i E. Potas, witamina E, magnez i witamina B6 wykazują pozytywny wpływ na prawidłową pracę mięśni (skurcze i rozkurcze).
  Cena: 7,96 zł
 • Polomag B6 MAX 90 tabletek

  Polomag B6 MAX 90 tabletek to preparat, który dzięki zawartym składnikom pomaga uzupełniać codzienną dietę w magnez oraz witaminę B6.
  Cena: 10,48 zł
 • Zdrovit Magnum Forte 375 mg 20 tabletek musujących

  Zdrovit Magnum Forte 375 mg to dzienna dawka magnezu i witaminy B6 w jednej tabletce musującej. Tabletki musujące o smaku cytrynowym, nie zawierają aspartamu. Preparat zawiera substancje słodzące.
  Cena: 7,97 zł
 • D-Stress 40 tabletek

  D-Stress to suplement diety występujący w formie tabletek, który przeznaczony jest dla młodzieży oraz osób dorosłych. Wskazany do stosowania w celu uzupełnienia diety w magnez, redukcji zmęczenia oraz podniesienia odporności na stres.
  Cena: 11,24 zł
 • Asparan MAX Tabletki z Wadowic 60 tabletek

  Asparan MAX Tabletki z Wadowic to suplement diety w postaci małych, łatwych do połykania tabletek zawierających magnez i potas, wzbogacone kwasem asparaginowym.
  Cena: 2,42 zł
 • Magvit B6 50 tabletek

  Tabletki dojelitowe Magvit B6, są powleczone specjalną otoczką, która chroni ich zawartość, uniemożliwiając jej rozpuszczanie w soku żołądkowym. Otoczka rozpuszcza się dopiero w soku jelitowym - magnez uwalniany jest w jelicie cienkim, gdzie jego wchłanianie jest największe.
  Cena: 10,96 zł
 • Plusssz Magnez + Multiwitamina 24 tabletki musujące

  Plusssz Magnez działa antystresowo, poprawia samopoczucie, wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni i nerwów, zapobiega spadkom nastroju oraz codziennemu zmęczeniu.
  Cena: 6,87 zł
 • Cardiamid z kofeiną smak cytrusowy 8 pastylek

  Cardiamid z Kofeiną suplement diety zawiera kofeinę, która pomaga w zmniejszeniu zmęczenia psychicznego i w poprawie koncentracji. Dodatkowo produkt zawiera magnez oraz witaminę B6, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
  Cena: 11,90 zł