• Oshee Vitamin Energy Magnez napój gazowany o smaku owoców tropikalnych 250 ml

  Oshee zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i odżywiania się w sposób zrównoważony.Napój gazowany o smaku owoców tropikalnych z dodatkiem magnezu i witamin (kwas pantotenowy, witamina B6). Pasteryzowany.
  Cena: 2,99 zł
 • Asparan MAX Tabletki z Wadowic 60 tabletek

  Asparan MAX Tabletki z Wadowic to suplement diety w postaci małych, łatwych do połykania tabletek zawierających magnez i potas, wzbogacone kwasem asparaginowym.
  Cena: 3,34 zł
 • Plusssz Magnez + Multiwitamina 24 tabletki musujące

  Plusssz Magnez + Multiwitamina działa antystresowo, poprawia samopoczucie, wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni i nerwów, zapobiega spadkom nastroju oraz codziennemu zmęczeniu.
  Cena: 6,90 zł
 • OLIMP Gold-Vit Complex + Magnez 20 tabletek musujących

  Gold-Vit complex + Magnez  to suplement diety w postaci tabletek musujących, zawierający kompleksową kompozycję witamin, w tym witaminę B6 oraz wysoko przyswajalną formę magnezu w postaci chelatu aminokwasowego Albion® (diglicynian magnezu).
  Cena: 7,99 zł
 • Magvit B6 50 tabletek

  Tabletki dojelitowe Magvit B6, są powleczone specjalną otoczką, która chroni ich zawartość, uniemożliwiając jej rozpuszczanie w soku żołądkowym. Otoczka rozpuszcza się dopiero w soku jelitowym - magnez uwalniany jest w jelicie cienkim, gdzie jego wchłanianie jest największe.
  Cena: 9,99 zł
 • Potas 80 mg 100 tabletek NATURELL

  Potas 80 mg 100 tabletek marki NATURELL pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi. 
  Cena: 11,18 zł
 • Doppelherz Aktiv Magnez + Wapń Forte 30 tabletek

  Doppelherz Aktiv Magnez i wapń Forte to suplement diety, którego składniki zwalczają skutki stresu i przewlekłego zmęczenia, poprawiają koncentrację, zmniejszają nadpobudliwość, oraz wspomagają pracę serca i układu krążenia.
  Cena: 13,00 zł
 • D-Stress magnez + tauryna 40 tabletek

  D-Stress magnez + tauryna to uzupełnienie codziennej diety w magnez. Preparat redukuje zmęczenie, wzmacnia odporność na stres i wspiera utrzymanie prawidłowej sprawności intelektualnej.
  Cena: 15,55 zł
 • OLIMP Chela-Mag B6 Skurcz 60 kapsułek

  Preparat zawierający wysoko przyswajalną formę magnezu - w postaci chelatu aminokwasowego ALBION (diglicynian magnezu) i wysoko przyswajalną formę potasu (cytrynian potasu), korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, a wraz z zawartą witaminą B6, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.
  Cena: 29,45 zł
 • WALMARK 50+ zestaw Na Witalność + Na Serce + Na Mocne Kości

  Zestaw zawiera: Na Witalność 50 + płyn doustny 1000 ml Na Serce 50+ kapsułki 30 szt Na Mocne Kości 50+ 30 tabletek
  Cena: 44,99 zł