• HIT CENOWY

  Oshee Vitamin Energy Magnez napój gazowany o smaku owoców tropikalnych 250 ml

  Oshee zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i odżywiania się w sposób zrównoważony.Napój gazowany o smaku owoców tropikalnych z dodatkiem magnezu i witamin (kwas pantotenowy, witamina B6). Pasteryzowany.
  Cena: 2,60 zł
 • Asparan MAX Tabletki z Wadowic 60 tabletek

  Asparan MAX Tabletki z Wadowic to suplement diety w postaci małych, łatwych do połykania tabletek zawierających magnez i potas, wzbogacone kwasem asparaginowym.
  Cena: 2,98 zł
 • OLIMP Gold-Vit Complex + Magnez 20 tabletek musujących

  Gold-Vit complex + Magnez  to suplement diety w postaci tabletek musujących, zawierający kompleksową kompozycję witamin, w tym witaminę B6 oraz wysoko przyswajalną formę magnezu w postaci chelatu aminokwasowego Albion® (diglicynian magnezu).
  Cena: 7,99 zł
 • Polocard Magnez 30 tabletek

  Polocard Magnez to suplement diety z magnezem dla dorosłych.
  Cena: 10,90 zł
 • Doppelherz Aktiv Magnez-B6 Ultra FAST o smaku cytrynowym 20 saszetek

  Doppelherz Aktiv Magnez-B6 400 Ultra FAST o smaku cytrynowym to suplement diety, mikgranulki o przyśpieszonym działaniu stosowane w stresie, pomaga w koncentracji. Doppelherz aktiv Magnez-B6 400 Ultra Fast Mikrogranulki o przyspieszonym działaniu. Forma mikrogranulek w saszetkach umożliwia szybkie uwalnianie magnezu i wygodne stosowanie w dowolnych...
  Cena: 11,99 zł
 • Potas 80 mg 100 tabletek NATURELL

  Potas 80 mg 100 tabletek marki NATURELL pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi. 
  Cena: 12,99 zł
 • Polocard Magnez 60 tabletek

  Polocard Magnez to suplement diety z magnezem dla dorosłych.
  Cena: 19,90 zł