• Procto-Hemolan Protect 10 czopków doodbytniczych

  Procto-Hemolan Protect to preparat do stosowania w miejscowym leczeniu hemoroidów. Procto-Hemolan protect zmniejsza stan zapalny oraz łagodzi objawy towarzyszące hemoroidom. Procto-Hemolan protect zmniejsza stan zapalny oraz łagodzi objawy towarzyszące hemoroidom.
  Cena: 19,94 zł
 • Hemorol 12 czopków

  Hemorol to czopki doodbytnicze stosowane tradycyjnie przeciw dolegliwościom towarzyszącym żylakom odbytu.
  Cena: 13,99 zł
 • Neo-Aesculan żel doodbytniczy 30 g

  Produkt leczniczy Neo-Aesculan jest żelem doodbytniczym stosowanym w łagodzeniu objawów choroby hemoroidalnej występujących w pierwszej fazie choroby, charakteryzującej się występowaniem słabo nasilonych objawów bólowych i świądu. Skuteczność preparatu w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania w lecznictwie i...
  Cena: 19,90 zł
 • Anusir czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym 10 sztuk

  Anusir przeznaczony jest do stosowania doodbytniczego, w celu nawilżenia i ochrony błony śluzowej, w stanach wymagających pobudzenia naturalnych procesów regeneracji i gojenia się błony śluzowej odbytnicy oraz kanału odbytu.
  Cena: 24,74 zł
 • Procto-Glyvenol krem doodbytniczy 30 g

  Lek Procto-Glyvenol® w postaci kremu doodbytniczego jest lekiem przeznaczonym do miejscowego leczenia zewnętrznych i wewnętrznych hemoroidów.
  Cena: 22,02 zł
 • Rectostop maść 50 ml

  Maść jest aktywnym dermokosmetykiem działającym pielęgnująco, ochronnie oraz pomagającym utrzymać w dobrej kondycji okolice odbytu.
  Cena: 12,49 zł
 • Procto-Glyvenol czopki doodbytnicze 10 sztuk

  Procto-Glyvenol w postaci czopków jest preparatem przeznaczonym do leczenia zewnętrznych i wewnętrznych żylaków odbytu. Działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwbólowo, przeciwświądowo a także przeciwdziała uszkodzeniom śródbłonka naczyniowego.
  Cena: 22,34 zł