• Procto-Hemolan Control 1 g 20 tabletek

  Lek Procto-Hemolan Control skraca i zmniejsza nasilenie ostrych objawów choroby hemoroidalnej, krwawień z odbytnicy, dolegliwości bólowych oraz plamienia z odbytu, zmniejsza liczbę nawrotów ostrych objawów choroby hemoroidalnej, zmniejsza obrzęk, rumień i przekrwienie hemoroidów, znacznie zmniejsza nasilenie krwawień po hemoroidektomii.
  Cena: 18,25 zł
 • Procto-Hemolan Protect 10 czopków doodbytniczych

  Procto-Hemolan Protect to preparat do stosowania w miejscowym leczeniu hemoroidów. Procto-Hemolan protect zmniejsza stan zapalny oraz łagodzi objawy towarzyszące hemoroidom. Procto-Hemolan protect zmniejsza stan zapalny oraz łagodzi objawy towarzyszące hemoroidom.
  Cena: 18,71 zł
 • Hemorol 12 czopków

  Hemorol to czopki doodbytnicze stosowane tradycyjnie przeciw dolegliwościom towarzyszącym żylakom odbytu.
  Cena: 13,98 zł
 • Neo-Aesculan żel doodbytniczy 30 g

  Produkt leczniczy Neo-Aesculan jest żelem doodbytniczym stosowanym w łagodzeniu objawów choroby hemoroidalnej występujących w pierwszej fazie choroby, charakteryzującej się występowaniem słabo nasilonych objawów bólowych i świądu. Skuteczność preparatu w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania w lecznictwie i...
  Cena: 19,90 zł
 • Dobenox Forte 0,5 g 30 tabletek

  Substancją czynną leku Dobenox 0,25 g jest wapnia dobezylan jednowodny, który usprawnia krążenie żylne i działa ochronnie na naczynia krwionośne.
  Cena: 15,87 zł
 • Proktis-M czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym 10 szt.

  Proktis-M czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym stosowane są jako środek wspomagający proces regeneracji błony śluzowej w kanale odbytu i odbytnicy po zabiegach i operacjach chirurgicznych, w chorobie hemoroidalnej przy wewnętrznych i zewnętrznych hemoroidach, w stanach zapalnych odbytu i odbytnicy, w zapaleniach krypt, pęknięciach i szczelinach...
  Cena: 29,91 zł
 • Anusir czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym 10 sztuk

  Anusir przeznaczony jest do stosowania doodbytniczego, w celu nawilżenia i ochrony błony śluzowej, w stanach wymagających pobudzenia naturalnych procesów regeneracji i gojenia się błony śluzowej odbytnicy oraz kanału odbytu.
  Cena: 22,98 zł
 • Procto-Glyvenol krem doodbytniczy 30 g

  Lek Procto-Glyvenol® w postaci kremu doodbytniczego jest lekiem przeznaczonym do miejscowego leczenia zewnętrznych i wewnętrznych hemoroidów.
  Cena: 22,02 zł
 • Procto-Glyvenol czopki doodbytnicze 10 sztuk

  Procto-Glyvenol w postaci czopków jest preparatem przeznaczonym do leczenia zewnętrznych i wewnętrznych żylaków odbytu. Działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo, przeciwbólowo, przeciwświądowo a także przeciwdziała uszkodzeniom śródbłonka naczyniowego.
  Cena: 22,34 zł