• Procto-Hemolan Control 1 g 20 tabletek

  Lek Procto-Hemolan Control skraca i zmniejsza nasilenie ostrych objawów choroby hemoroidalnej, krwawień z odbytnicy, dolegliwości bólowych oraz plamienia z odbytu, zmniejsza liczbę nawrotów ostrych objawów choroby hemoroidalnej, zmniejsza obrzęk, rumień i przekrwienie hemoroidów, znacznie zmniejsza nasilenie krwawień po hemoroidektomii.
  Cena: 25,90 zł
 • Procto-Hemolan Protect 10 czopków doodbytniczych

  Procto-Hemolan Protect to preparat do stosowania w miejscowym leczeniu hemoroidów. Procto-Hemolan protect zmniejsza stan zapalny oraz łagodzi objawy towarzyszące hemoroidom. Procto-Hemolan protect zmniejsza stan zapalny oraz łagodzi objawy towarzyszące hemoroidom.
  Cena: 25,90 zł
 • Neo-Aesculan żel doodbytniczy 30 g

  Produkt leczniczy Neo-Aesculan jest żelem doodbytniczym stosowanym w łagodzeniu objawów choroby hemoroidalnej występujących w pierwszej fazie choroby, charakteryzującej się występowaniem słabo nasilonych objawów bólowych i świądu. Skuteczność preparatu w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania w lecznictwie i...
  Cena: 19,90 zł
 • UniGel Procto 5 czopków doodbytniczych

  UniGel Apotex Procto to unikalne rozwiązanie w przyspieszeniu gojenia zarówno ostrych, jak i przewlekłych ran oraz uszkodzeń skóry odbytu i błony śluzowej odbytnicy.
  Cena: 16,78 zł
 • Anusir czopki doodbytnicze z kwasem hialuronowym 10 sztuk

  Czopki doodbytnicze Anusir to wyrób medyczny przeznaczony do miejscowego stosowania w odbycie.
  Cena: 23,76 zł
 • Proctomina 10 czopków

  Proctomina czopki to lek o działaniu ściągającym, stosowany w leczeniu dolegliwości takich jak: ból, świąd, towarzyszący chorobie hemoroidalnej (guzkom krwawniczym).
  Cena: 14,32 zł
 • Proctomina żel chłodzący na hemoroidy 30 g

  Proctomina żel chłodzący wskazany do stosowania zewnętrznego, w celu łagodzenia podrażnień i objawów towarzyszących hemoroidom.
  Cena: 13,90 zł
 • RECTOSTOP ultra maść 50 ml

  RECTOSTOP ultra maść jest aktywnym dermokosmetykiem działającym pielęgnująco, ochronnie oraz pomagającym utrzymać w dobrej kondycji okolice odbytu.
  Cena: 11,96 zł